Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tüm babaların Babalar Günü'nü kutlarız #babalargunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motosiklet, otomobil ve endüstriyel segmentte dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Motul’un Türkiye’de gerçek babalar ve çocukları ile hazırladığı "Babalar Günü" videosu yayına girdi. Online kanallar üzerinden otomobil ve motosiklet tutkunlarının beğenisine sunulan videoda babalarımıza verilecek en değerli hediyenin birlikte vakit geçirebilmek olduğu vurgusu yapılıyor.

Videoda otomobilleri ve motosikletleri başında vakit geçiren babalar ve çocuklarının duygusal görüntüleri yer alıyor.

Videoyu izlemek için: *https://youtu.be/IdrjvZrkxcs

mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Tüm babaların babalar günü kutlu olsun..Rahmetli olanlar nur içinde yatsın toprağı bol olsun...

Bir zaman geçirdiğim trafik kazası yüzünden uyku uyuyamıyordum 2-3 günde bir uyurdum sinir zedelenmesi yüzünden..O gün doğum günümdü tabi uykusuz olmamdan huysuzlanmış evde tatsız bir durum olmuştu doğum günümü kutlayamamışlardı..O gece yine uyuyamıyordum gece 3 sıraları bilgisayar başında internette vakit geçiriyordum...Evin telefonu çaldı açtım.. Babam çıktı telefona..
    -Oğlum akşam tatsızlık oldu evde üzülme doğum günün kutlu olsun oğlum ..
    Ve sonra telefonda birden bir sürü insan doğum günün kutlu olsun mustafa diye bağırmıştı..Babam fabrikadaki arkadaşlarına tembihlemiş hep bir ağızdan bağırmışlardı....Boğazım düğümlenmişti..

O gece hastalığıma rağmen ömrümde uyuduğum en güzel uykuyu uyumuştum..
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)