Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Royal Enfield Continental GT 750 ilk kez görüntülendi

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ülkemizde de satılmaya başlayan Royal Enfield markasının 750cc lik modeli ilk kez detaylı olarak görüntülendi. Hindistan'daki Bikesmedia sitesinin muhabirini Rishath Suresh 'in incelediği 750cc lik modelin fotoğrafları ilk kez yayınalandı.

Hindistan'da oldukça popüler olan Royal Enfield markasının satışa hazırlandığı V-Twin ikiz V motorlu modelinin yakıt enjeksiyonlu olduğu görülüyor. Continental GT modelindeki şasinin kullanıldığı yeni model ABS lik disk frenlere sahip. Teste yakalanan modelde Pirelli marka lastikler dikkat çekiyor. Tek kişilik hazırlanan seleli motor kısa gidon ile clubman tarzı dizayn edilmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yıllardır depodaymış herhalde.
    halilom, kara_kule, bursalıali ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bir köy kahvesi önünde ve arkaya kilim heybe koyarak fotoğraflayıverselermiş ya..
    Kızıl pars, tealcollar ve Keoma bunu beğendiler.

Motosikleti
    ER6N
    Bu resimlerle 2. El diye satışa koysan tam olur ha ;) altına da klasik ''abuk subuk teklifleri bulunmayın kalbinizi Kırarım '' yazdın mı tamam
    Mustaphalanx ve Kızıl pars bunu beğendiler.

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Tamam eski tarz motorlar yapıyorsunuz da bu direk eski olmuş
    sdirer, halilom ve Kızıl pars bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    500 cc olanı 7500 €'ya güzel sattı ya, buna en az 10000 € fiyat istiyoruz.

Fiyat saçmalığını, açgözlü işbilmez distribütörü geçtim de o tek kişilik seleyle dünyanın en iyi motoru olsa normalde satabileceğinin dörtte birini bile satamaz. Şu sele saçmalığından ne motorlar heba oldu gitti. Regal Raptor bile bu yüzden cafe racer satamıyor.

Ederi en fazla 20000 TL'dir.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Hastası olan illa vardır ama şahsen para verseler üstüne oturmam

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Bunlarda clasik yapıyoruz biz diye milleti clasikcekler
    Mustaphalanx, GT250rAlanya, mchi ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    geldikleri gibi giderler 1918

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Ülkemize royalın ilk girişi degil. 50 li 60 lı yılların İngiltere üretimli modelleri Türkiye'ye epeyce ithal edildi. Yanlış hatırlamıyorsam 80 li yılların başlarında royalın yalnızca motosiklet bölümü Hindistan'a satıldı. Uçak motorları ve otomobil kısmı ingiltere'de üretime devam ediyor . Yukarıda görülen
    motor da eski İngiliz üretimi motosikletlerden biri. Bilmiyorum Hintliler 750 cc üretimine devam ediyormu? Bu arada Hindistan royal dünyada ilk diesel 350 cc yi yapan firmadır. 2 litre motorinle 100 km
    yaptıklarını söylüyorlardı. Ancak vibrasyon çok olduğu için vazgeçtiler. Ülkemizde aslında 350 cc lere
    öncelik tanımak gerekirdi diye düşünüyorum . Yalnız bu iş bu distiribütörle epey zor gibi. Yine çenem
    düştü , kusuruma bakmayın. SELAMLARLA.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:03 ----------

Ha bu arada eski İngiliz motorlarının lezzetini iyi bilenlerdeniz. Bir BSA bir AJS bir MATCHLESS bir ARİEL bir NORTON bir HRD VİNCENT bir ROYAL ENFİELD bir TRIUMPH ve daha aklıma gelmeyen niceleri.
    Motosikletden keyif alma hissini insana ziyadesiyle yaşatan makinalardı.
    computeus, zekeriyaimam, halilom ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sorun motorda değil zaten, distribütöründe. Adam aynı motoru Hindistan'da 7500 TL'ye satarken bu vatandaşlar 7500 € dediler. Bu motorun Dominar'dan en ufak bir üstünlüğü yokken 7500 € nedir ? Ural'ı da BMW fiyatına satmaya kalktı bunlar. Ama ben meseleyi biliyorum, mesele fahiş fiyat koyup elit havası yaratmak ve parası bol olan bazı enayilere motor satıp o çevrede isim yapmak, popüler olmak. Beats Audio gibi bir şey olmak yani...

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun motorda değil zaten, distribütöründe. Adam aynı motoru Hindistan'da 7500 TL'ye satarken bu vatandaşlar 7500 € dediler. Bu motorun Dominar'dan en ufak bir üstünlüğü yokken 7500 € nedir ? Ural'ı da BMW fiyatına satmaya kalktı bunlar. Ama ben meseleyi biliyorum, mesele fahiş fiyat koyup elit havası yaratmak ve parası bol olan bazı enayilere motor satıp o çevrede isim yapmak, popüler olmak. Beats Audio gibi bir şey olmak yani...
    +1
    bursalıali bunu beğendi.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun sebebi de hayatında bir kere bile motosiklet sürmemiş, piyasadan, kullanıcıdan haberi olmayan şirket çalışanlarıdır bana göre.
    Seko ve bursalıali bunu beğendiler.

bican33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı admin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkemizde de satılmaya başlayan Royal Enfield markasının 750cc lik modeli ilk kez detaylı olarak görüntülendi. Hindistan'daki Bikesmedia sitesinin muhabirini Rishath Suresh 'in incelediği 750cc lik modelin fotoğrafları ilk kez yayınalandı.

Hindistan'da oldukça popüler olan Royal Enfield markasının satışa hazırlandığı V-Twin ikiz V motorlu modelinin yakıt enjeksiyonlu olduğu görülüyor. Continental GT modelindeki şasinin kullanıldığı yeni model ABS lik disk frenlere sahip. Teste yakalanan modelde Pirelli marka lastikler dikkat çekiyor. Tek kişilik hazırlanan seleli motor kısa gidon ile clubman tarzı dizayn edilmiş.

http://imageshack.com/a/img924/2668/HFpC7G.jpg

http://imageshack.com/a/img923/425/8BzCDe.jpg

http://imageshack.com/a/img924/831/Po25gh.jpg

http://imageshack.com/a/img922/6223/IPmYc8.jpg
    V motor denilmiş ama bu motorun makinesi V motor değil ki! Yoksa ben mi yanlış görüyorum?

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bunu bu paraya alacağıma, gider 1000 tl ye dökük bir çift silindir Jawa alır, 5 de masraf eder, rahat rahat cillop gibi binerim.
    gokertutas ve GT250rAlanya bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)