Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dal parçası motorcunun ayağına saplandı (video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Orman içindeki patikada yolda kros motorları ile sürüş yapan motorculardan birinin başına akıl almaz bir kaza geldi. Arkasındaki arkadaşının kask kamerasına yansıyan olay anında bir dal parçasının motorcunun ayağına saplandığı görülüyor. Motorcunun ayağındaki çizme dal parçasının saplanmasına engel olamadı.

İşte olay anı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lifeishope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom :)
    Bu videoyu alpinestars gönderip ne boktan iş yaptıklarını göstermek lazım.
    espresso bunu beğendi.

Cok uzman degilim ama Dali ordan cikarmasi biraz tehlikeli olmus. Onu cikarmasi kan kaybina sebeb verir.
    Durum direk fotoraf cekmeside ilginç.
    kadango bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Dalı çıkartmaması lazımdı. Atardamar kesilmişse dalı çıkartınca oluk gibi kan akardı ve adamı 5 dakika içinde kaybederlerdi. Yapılacak iş adamı artçı alıp tam gaz hastaneye gitmek olmalıydı, kampa dönüp ilk yardım malzemesi almak değil. İlk iş foto çekiyor geri zekalı.

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    Fake. Videonun başında ki görüntüde motorda kan yok sonra fotoğraflarda motorun üzerinde etrafa sıçramış kanlar var. Ayrıca botunda sağ dış tarafıyla oynanmış özellikle kan ve ıslaklık hissiyatı verilmeye çalışılmış.

Uzman kimseleri bu yoruma bekliyorum.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Sanki dalı çıkardıktan sonra kanama artmış sürüş sırasında rüzgardan maşaya doğru bulaşmış gibi geldi bana.Bence de dalı çıkarmamalıydı.O yara kolay kolayda iyileşmez diye düşünüyorum .Daldan vücut içine çok sayıda yabancı madde bulaşmıştır.Yara dıştan kapansa içten iltihap yapıp kusma ihtimali var.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    ayy acımış mıdır?
    neyse aramızdaki dr.'lar, sağlıkçılar ayrıca söylerler ama çıkartmamak gerekir diye biliyorum.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    dainese olaydı böyle olmazdı

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bot olmasaydı o dal adamın bacağını sıyırıp geçerdi. bot sağlam plastik olduğu için delindikten sonra sağa ve sola yarılmayıp ve kaymayıp dalı direk adamın ayağına vermiş.

dediğim gibi pantolon olsaydı bildiğiniz gibi pantolon saat yönüne kıvrılıp o dalın adamın ayağını sıyırmasını sağlardı. yani en azından bot gibi delinip dalı içeri sokmazdı, mutlaka bir yöne saptırırdı dalı.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Video kapak fotosuna o fışkırmış kanları efekt ile eklemişler. tıklanma adına. İşleri güçleri tık olmuş internette adamların.

dal bota girmiş ama bacağa saplanmamış. kurşun sıyırır gibi deri üstünden kesip sıyırmış.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    % 100 fake.Dalın kırmızı olduğu fotoda dal marka ambleminden girmiş,sözde kansız olanda uc parmak altından. .videoyu açmadım bu yüzden..iş güç tıklanma demek.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Fokin mate, fokin fokin fokin amma küfür ettin be amca

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Anasayfaya böyle konur mu ya, hem de ilk sıradan, mozaiklemeden...

Videoyu da izlemedim. İzlemeyi de düşünmüyorum. Bu yorumu yazmak için girdim.

Site yönetimini bu konuda uyarmak isterim. Televizyonlarda bile mozaiklenerek, buzlanarak - ne deniyorsa adına - yayınlanıyor...

İzlemek isteyen olur, istemeyen olur... isteyen ayrıntılı girer izler ...

Sıçramış görüntüleri, feyk meyk de olsa, siteye girer girmez karşımıza çıkarmak zorunda mısınız...
    Akhunturk bunu beğendi.

Syesilta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Honda CBR 250R
    Adamın olayı fotoğraflaması firmaya açacağı davanın ayak sesleri bence.Sadece kendi ülkelerinde değer verselerde gelişmiş ülkelerde insan hayatı çok değerli.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    adam gık bile demedi ya ben ona hayret ettim. hiç mi bişi hissetmedi acaba?

omeraydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690smc-R
    Giren kazığı odasına dekor amaçlı kullanır artık : D

Wolverine, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Discover 150F>Cbr 600RR
    Canı hiç acımamıştır sızlamış olabilir.
    İnsan beyni böyle anlarda bişey salgılıyordu.

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alpinestars tech 3 kullanıyorum.Bot var diye gazı iyice sıkıyordum fakat videoyu gördükten sonra kısacağız anlaşılan

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    Dalın fotoğrafını çekerken adam dal botun sağ tarafından girmiş görünüyor. açı değişip diğer taraftan çekerken de dal botun ortasından girmiş gibi görünüyor.
    Ayrıca, bot kalın ve bacağa gömlek gibi yapışan bişey değil. üstelik kumaş gibi sıvı emen birşey de değil. delik bacaktan akan kan botun içine komple dolacak da, sonra botta açılan delikten çıkacak da botun dışına bir de kumaşmış gibi yayılacak.. kafadan 2 litre kan eder. bayılmaması imkansız. kaldı ki motoru kampa kadar sürecek...

Ayrıca az mantıklı olun abicim. o söktükleri güya tahta parçasındaki kanın bulaştığı mesafeye bakın. Adamın bacağının kalınlığını neredeyse ikiye katlayacak. ama botu delip diğer tarafından çıkmamış. Üstelik birinin bacağına kıymıklı kıymıklı kırılmış tahta parçası haşırt diye girecek, sen o tahta parçasını hoşurt diye sökücen, adam gözünü bile kırpmayacak. o bacaktan o kadar girmiş tahtayı ( girse ) insan bi çekişte çıkaramaz. çıkarırken o kadar çok doku hasarı verir ki adam kan kaybından bayılmasa acıdan bayılır.

Videonun fake olduğuna sanırım bu kadar şey yeter. zira bir A4 dolusu kanıt var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)