Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Köprü çıkışında feci kaza kamerada

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazayı geçirenlere geçmiş olsun.
    Videoyu dikkatli izlemeden yazan arkadaşlara sesleniyorum. Videoyu basından dikkatli izlerseniz beyaz bir arabanın makas atarak siyah arabayı sıkıştırdığını kadının panikle direksiyonu sağa kırdığını görürsünüz. Kavşağa girecek olan araba fren yapmadan devam etmez edemez. Dediğiniz gibi hodukler var mi var. Ama bu sürücüler genellikle sizin gibi erkeklerden atarim makası geçerim diyenlerden. Benim yaşadıklarım eski kasa BMW ile doblo tarzı araçlar yapıyor bu tür işleri. Motor kullanırken ben uç kez daha dikkatli sürüyorum. Adamın hareketinden belli oluyor zaten ne yapacağı. Kavşaklardan geçerken anı duracakmisim gibi kendimi hazırlıyorum. Allah'a çok şükür bugüne kadar kavşaklardaki hoduklere rağmen bir kazaya karışmadım.
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım bu haberlere çıkan kaza.
    Otomobil sürücüsü bayan başka aracın sıkıştırdığını belirtmişti. Sürücü ve eşi ağır yaralıydı.
    kazaya neden olan araç , makas atan arabalar yüzünden sapağa girmekte gecikmiş...
    Belki zamanında girebilecekti ama sanırım tırsmış...
    Asıl hata ısrarla girmeye çalışması.. Hem kendini hem de trafiği tehlikeye sokmuş.. Nitekim motorcu kaçamamış...
    Aynı olay 35 yıllık motor hayatım boyunca defalarca başıma geldi... Hepsiyle sapağa ben de girdim..tehlike geçince geri dönüp devam ettim...

olay tamamen siyah arabanın hatası... Makasçılara zaten diyecek söz bulamıyorum...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Özrü kabahatinden büyük yani sapağı kaçırınca atladın motosiklet omasaydı bariyerlere girme riskine ragmen girermiydin sapağa?

kamera kaydı olmasaydı

"ya bu motorcular hep böyle önüme kırdı çok korkum biliyorsunuz memur bey hep aralardan geçiyorlar serseri ben krktum motorla çarptı ama ben korktum"böylede acıtasyn yapıyorlar

arkamızdan böyle bilhassa konuşamaya şahit oldum

cadde de 40-50 ile giderken sıkıştırdı beni açtım camı ne oluyor dedim .... yoldan çık gidemiyorum bende... dedim gitme ....çocuğu dedim dur konuşalım demeye kalmadan bastı kaçtı bu kadar işte canımız

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)