Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bajaj Dominar 400 İlk Sürüş Test Videoları

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bajaj'ın motosiklet fuarında tanıtımını yaptığı ve büyük ilgi gören modeli Dominar 400'ün ülkemizdeki ilk test sürüşleri yapıldı. Kuralkan fabrikasında gerçekleştirilen etkinlikte Dominar'ı birçok motovlogger test etme imkanı buldu. Aşağıdaki Bajaj Dominar 400 test sürüşlerini ve model hakkındaki yorumları izleyebilirsiniz.

BETA SÜRÜMÜ

Beta Sürümü Youtube Kanalı

3ŞERİT

3 Şerit Youtube Kanalı

OTOPARK

Otopark Youtube Kanalı

Ride'n Roll

Ride'n Roll Youtube Kanalı

BOBmotovlog

BOBmotovlog Youtube Kanalı

MotorcuMuhabbeti

MotorcuMuhabbeti Youtube Kanalı

GizmoVlogs

GizmoVlogs Youtube Kanalı
    badircik bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Bajaj markasının yönetim ekibi gördüğüm kadarıyla gayet profesyoneller.Ama halk ayağına yani satış kısmına geldiğinizde o profesyonellikten eser göremiyorsunuz. 3 Farklı yerde karşılaştığım diyaloglar:

1.(pulsar yeni gelmiş heyecanla bakmaya gittim.)
    -Merhaba.Oturabilir miyim?(Normal de başka markalarda sormadan direk otururum.Ancak o hissiyatı alamadığım için sordum.)
    -Ha?Ne? Yoh gardaş.Yeni geldi oturma.(Ben kapıya çıkınca kendi oturdu üzerinde zıplayarak amartisörleri test etti. )

2.Şu enduro görünümlü olan bir motor çıkmış dediler bajajın bakmaya gittim.
    -Arkalarda disk fren var mı?
    -Var bilader hepsi var.Alacaksan al,uğraştırma ! (Alcaktım sen öyle deyince vazgeçtim ve arka taraflar kampanaydı gardaş.)

3.
    -Rs 200'de arkada abs var mı?
    -Var gardaş.10 bin 990 ama sen düz 11 bin ver. (Arkada Abs yok ama espirisiyle bir pişmiş kelle vardı )

5.
    -Pulsarda stop etme sorunu vs var diyorlar.Alırsak sıkıntı çıkmasın?
    -Yav gardaş kim söylüyor Allah kahretsin onları.yalan dolan.Hani kim ölmüş?

Demem o ki şu satış ayağınıda düzeltirlerse daha çok iş yaparlar ülkede.Dominar da güzel görünüyor.Hayırlı satışları olur inşallah.
    BekTürk bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    fabrika içinde test edilmesi hiç hoş olmamış.adam 3 e atıyor yol bitiyor.gerçek yola çıkmadan hiç bişi anlaşılmaz.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bajaj mı talimat veriyor yoksa kuralkanın işi mi bilmiyorum ama çok uyanıklar.Milletin o afilli tv reklamlarına kanmadıklarını biliyorlar.Böyle vlogger etkinliğiymiş vs vs. Diyerek kendi reklamlarını halka yaptırıyorlar.Güzel ticari kafa akıllı adamlar.
    slyman_b bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    güzel reklam almış sitemiz .zaten bajaj haberlerinde sitemizin ayrıcalığı var en önce burada paylaşılıyor .yakında bajaj türkiye ceosu burada köşe yazarı olursa hiç şaşırmayın .şaka şaka latife yaptım canım hiç öyle olur mu sitenin daha iyi hizmet vermesi için reklam alacak hali yok ya
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    Aprilia RSV 1000
    Bizim Milletimize Ağzınla Kuş tutsan Yaranamazsın Fabrikaya kadar gidip çekim yapan vlogger arkadaşlara teşekkür ederiz.
    Aydin1966 bunu beğendi.

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    400 cc ve torklu motoru otoparkta denetmek de ayrı bir güzellik. Çıkalım yola, öyle bakalım, hızlanması neymiş, yüksek devirlerde nasıl bir titremesi varmış filan bakalım. O zaman deneme sürüşü yapmış oluruz.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fabrika içinde test edilmesi hiç hoş olmamış.adam 3 e atıyor yol bitiyor.gerçek yola çıkmadan hiç bişi anlaşılmaz.
    motorların resmi prosedürlerden dolayı plakası çıkmadığı için fabrika dışında test edilemedi. plakası çıkınca 2 kişi Türkiye turuna çıkacakmış

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AEA vs Bajaj kavgası vlogger arkadaşlara yaramış.
    AEA için gelir kaybı...

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Vloger'lete kızmayalım dünyanın akışı böyle: önce makine devrimi oldu tarlalardaki iş gücü ihtiyacı azaldı fabrikalara kaydı, sonra robotik devrim geldi şimdi fabrikalardaki iş gücüne de ihtiyaç azaldı, işin içine kolay para kazananlar ve neden ben de bu yok benim neyim eksik düşüncesi girince artık yeni mesleklerle karşılaşıyoruz. Mesela köpek yaş günü düzenleyicisi gibi... tv'ler uzun zamandır reklamdan o eski günler kadar bol para kazanamıyor, hele reklama girer girmez 3 katına çıkan ses yüzünden insanlar kanal değiştiriyor. Buna mukabil hayatımızda atık tv'den, gazateden daha fazla olan şey internet ve zaten içinde ne ararsan var.
    Bajaj, çsğın ve hayatın gereğini yapmış arkadaşlarda katılmış. Satan mutlu işi ucuza getirdi, vlogerler mutlu hit aldılar belki para da aldılar ( kaldı ki, karşılığında bir iş yaptıklarına göre helal...), biz mutluyuz işte izliyoruz, hem de türkçe izliyoruz. Henüz izlemedim ama teşekkürler arkadaşlar.
    sdt ve fatih.met bunu beğendiler.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Saçma sapan stop etme, yağ akıtma vb problemler olmaz ise satar bu alet. Kalıplı duruyor. Artçı kısmı da rahatsa best seller olmaya aday.

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Ne kadar doyumsuz bir millet olmuşuz yahu!
    Plakası yok diye adamlar fabrika içinde test ettiriyor. (Sırf meraklı bakışların azalması için.)
    Ama biz yolda test edilmediği için "vay efendim fabrikada test mi olur, 3'üncü vitesten fazla göremiyor falan filan..."
    Bence saygı duyulması gereken bir hareket olmuş.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Motoru geniş bir alanda denemek daha iyi olacağına inanıyorum, sele rahat alan kısa olunca torkun verdiği güçten dolayı hafif titreşim var gibi ama bu ne sizin elinize nede selede rahatsızlık hissi yaşatmıyor, bende etkinlikteydim tek sevmediğim yanı su gider ızgarasından geçerken amortisörlerin sert olduğu ama normal yolda size bunu belli etmiyor, bayilere zaten test motoru gelecekmiş o zaman nedir ne değildir daha iyi ortaya çıkacaktır.kısa mesafede 3 e kadar çıkıyorum yol bitiyor tekrar hızlanıyorum böyle yani.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı sdt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar doyumsuz bir millet olmuşuz yahu!
    Plakası yok diye adamlar fabrika içinde test ettiriyor. (Sırf meraklı bakışların azalması için.)
    Ama biz yolda test edilmediği için "vay efendim fabrikada test mi olur, 3'üncü vitesten fazla göremiyor falan filan..."
    Bence saygı duyulması gereken bir hareket olmuş.
    hani bir pist kiralanıpta viraj denemeleri ve 0-150 km hız denemeleri falan yapılırdı. aynı zamanda iki motoruda yarıştırıp iyi sürücülerde belirlenirdi falan.

biraz yüksekten mi uçtum yoksa :D
    Keoma bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj markasının yönetim ekibi gördüğüm kadarıyla gayet profesyoneller.Ama halk ayağına yani satış kısmına geldiğinizde o profesyonellikten eser göremiyorsunuz. 3 Farklı yerde karşılaştığım diyaloglar:

1.(pulsar yeni gelmiş heyecanla bakmaya gittim.)
    -Merhaba.Oturabilir miyim?(Normal de başka markalarda sormadan direk otururum.Ancak o hissiyatı alamadığım için sordum.)
    -Ha?Ne? Yoh gardaş.Yeni geldi oturma.(Ben kapıya çıkınca kendi oturdu üzerinde zıplayarak amartisörleri test etti. )

2.Şu enduro görünümlü olan bir motor çıkmış dediler bajajın bakmaya gittim.
    -Arkalarda disk fren var mı?
    -Var bilader hepsi var.Alacaksan al,uğraştırma ! (Alcaktım sen öyle deyince vazgeçtim ve arka taraflar kampanaydı gardaş.)

3.
    -Rs 200'de arkada abs var mı?
    -Var gardaş.10 bin 990 ama sen düz 11 bin ver. (Arkada Abs yok ama espirisiyle bir pişmiş kelle vardı )

5.
    -Pulsarda stop etme sorunu vs var diyorlar.Alırsak sıkıntı çıkmasın?
    -Yav gardaş kim söylüyor Allah kahretsin onları.yalan dolan.Hani kim ölmüş?

Demem o ki şu satış ayağınıda düzeltirlerse daha çok iş yaparlar ülkede.Dominar da güzel görünüyor.Hayırlı satışları olur inşallah.
    bayiden bayiye değişiyor haklı olabilirsiniz gittiğiniz bayidekiler sıkıntılı olabilir ama ben 2 farklı bayisine gittim ilgili davrandılar tabi yine bir yamaha bir honda gibi kurumsal değillerdi ...
    Keoma bunu beğendi.
    endurocu adayı :D

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani bir pist kiralanıpta viraj denemeleri ve 0-150 km hız denemeleri falan yapılırdı. aynı zamanda iki motoruda yarıştırıp iyi sürücülerde belirlenirdi falan.

biraz yüksekten mi uçtum yoksa :D
    Gayet mantıklı diğer ülkelerde olan olaylar böyle ama sağlık olsun en azından görmüş izlemiş olduk

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor olsa bile sırf ekrem abinin hatrına 2. olarak alınır aslında boş zamanlarında vlog çekmesini beklerdim ama gençlerde tanıtmaya uğraşıyo işte

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Sınırlı da olsa test sürüşleri faydalıdır. Fakat gerçek test satın alanlar tarafından yapılacak. Daha bir güvenle okuruz. Haliyle motor yeni. Kobay üzerinde denenmesi lazım.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Seko koş dominar ı kotuluyorlar

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay be, geliyor gelmez gelse ne iyi olur derken makine TR`ye gelmis, test surusune bile acilmis.

Vlogger etkinligini ben de cok yerinde bir karar olarak goruyorum. Ilk firsatta ben de denemek isterim.

Fiyatini pahali bulmuyorum ama cikan rakam en cok motosiklet kullanan grubun motora ayirdigi para araligindan cok yukarida. Pulsar`in 5`te 1`i kadar satsa iyi.

Pulsar hafif, frenleri guzel, surusu kolay ve eglenceli, koruma demiri orta ayak takinca siritmayan ve makul (hele ilk ciktigi fiyat hof kac parti yok satti) motosiklet olarak bugun Istanbul`da en cok gordugum motosiklet. Belki de Cbf`ten fazla su anda.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)