Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bajaj Dominar 400 İlk Sürüş Test Videoları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seko koş dominar ı kotuluyorlar
    Forumda kimin ne kafada olduğunu bildiğimden, kötü niyetli eleştiri yapanlara, işkembeden sallayanlara, markacı korkaklara cevabımı veririm. Bunu da bütün marka ve modeller için yapıyorum, sadece Dominar için değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:16 ----------

Bu arada o testte ben de vardım. Sanırım aralarında kanalı olmayan, video çekmeyen bir bendim.
    sdt bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda kimin ne kafada olduğunu bildiğimden, kötü niyetli eleştiri yapanlara, işkembeden sallayanlara, markacı korkaklara cevabımı veririm. Bunu da bütün marka ve modeller için yapıyorum, sadece Dominar için değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:16 ----------

Bu arada o testte ben de vardım. Sanırım aralarında kanalı olmayan, video çekmeyen bir bendim.
    ben de vardım ama kanalım falan yok video da çekmedim pulsarı ilk alanlardandım ben. sanırım onun hatrına çağırmışlar bizi benim gibi birkaç kişi daha böyleydi

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Test sürüşünyapanların hepsi ekrem beyin söylediklerinden ne fazlasını ne daha azını söylüyorlar artık gelsede bizde bi kendi testimizi yapsak.
    pea ve slyman_b bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı k_ayhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Test sürüşünyapanların hepsi ekrem beyin söylediklerinden ne fazlasını ne daha azını söylüyorlar artık gelsede bizde bi kendi testimizi yapsak.
    Videoların çoğunu izledim, ben de tümüne katılıyorum. Sadece Gizmo amortisörlerini sert buldu, ben eşimle bindiğimde eşime rahat geldiler. Sanırım Gizmo'nun CRF 250 kullanması ile ilgili bir durum olsa gerek. Motor gerçekten çok güzel, deneyince göreceksiniz, bana göre eksi bir yönü yok.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Videoların çoğunu izledim, ben de tümüne katılıyorum. Sadece Gizmo amortisörlerini sert buldu, ben eşimle bindiğimde eşime rahat geldiler. Sanırım Gizmo'nun CRF 250 kullanması ile ilgili bir durum olsa gerek. Motor gerçekten çok güzel, deneyince göreceksiniz, bana göre eksi bir yönü yok.
    amortisör sürüş halinde sert değil gayet güzel ama, su gideri olan ızgaradan geçerken bildiğin taş gibi ama pulsar o şekil ızgaradan geçerken biraz daha iyi bir pulsar kullanıcısı olarak.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Motosiklet ile ilgili tüm videoları ilk çıktığı anda izlemeye başladım.
    Yapılan yorumların tarafsız olduğunu varsayıyorum gerçekten.
    Evet CRF kullanan birine amortisör daha sert gelecektir.
    Artçılı olarak süspansiyonun yine sıkıntılı olduğunu söylediler.
    Anlatılanlara göre motosiklet kıvamını bulmuş.
    Benim gibi hafta sonları gezmelerini seven biri için uygun bi makineye benziyor.
    Asıl testi satın aldıktan sonra yapacağım. Soranlar için söylüyorum. Sipariş veren ilk kişilerden biriyim. Belki de ilk kişiyim ama.
    Sipariş verirken tereddüt etmedim gerçekten. Bana ve parama göre en uygun olan makinenin bu olduğuna karar verdim.
    Bekliyorum şimdi. Hayırlısı ile geldikten sonra kullanıcı olarak bol bol yorum atar fotoğraf paylaşırım.
    Şimdilik kendimi çok zor tutsam da sanırım bir ay kadar bir süre sonra teslim alacağım.

Düşünen kişilere de! bence rahat olun parasını hak eden bir makine olacaktır bence.
    Hadi hayırlısı diyerek şimdilik saygılar sevgiler...

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    kardeşim kötü bişey demiyorum zaten bende cok merak edıyorum özellıkle titreşimini merak ediyorum.zaten yorum yapacak kadar kımse binememişki fabrıkada mını tur

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merak ettim, dün akşam vidoların 3-4 ünü izledim, ya tamam mal kötü değildir belkide, hani arkadaşları pek te samimi bulmadım açıkçası, onlarda haklı tabi, adamlar çağırmış bu fırsatı vermiş, kim şurası kötü diyecek ki.
    Daha izleyecektim, 2. kez bir arkadaşın şuna benzer bir cümlesini duyunca kapattım; '' rakipleri olan mesela bir Mt07 ile kıyaslarsak...''.
    slyman_b bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)