Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Aytemiz’den akaryakıt sektöründe bir ilk “motorcu dostu istasyon”

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Nissan Juke + Honda PCX
    10-15 liralık benzin alınca surat asmayan pompacı istiyoruz :D napalım depo küçükse almıyo işte fazlasını
    espresso ve bursalıali bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pompada kartla ödeme olsun, sırf onun için bundan sonra başka yerden benzin almam. Bir de deponun ağzındaki demire takılmayan ince uçlu pompa koyarlarsa iyi olur. Her benzin alışımda onunla uğraşmaktan bıktı pompacılar. Benzini sıçratması da cabası...
    sen huni taşı yanında

ben bayan pompacı istiyorum, duy sesimi aytemiz
    TarıkTekin bunu beğendi.

karadag.05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Z - One
    Kapitalist düzenin doğrultusunda biz motorcular da değer bulduk. Olsun bu da iyidir.
    bursalıali ve espresso bunu beğendiler.
    Doğrul, eğril ama EĞİLME

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    bi de saniyede 2-3 litre basmayan pompa istiyoruz. po'da yavaş dolduran pompalar var, sıçramadan taşmadan dolduruyor. bi de şu pompalar çok sert en son fışt fışt azar azar doldurayım diyorum ortalığın anasını ağlatıyor pompa :D
    bursalıali bunu beğendi.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de aynısını düşündüm.Çizgilerin ucuna 3 tane sabit duba koyarlarsa büyük oranda sorun çözülür.
    Kesinlikle güzel kardeşim, umarım faydalı birşeyler düşünürler, bıktık artık.
    bursalıali bunu beğendi.
    Herkes hakettiğini yaşar.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balıkesirde bu adamların şubesi yok
    Sen görmedin diye yok mu oluyor?

Ersar İnşaat Hırdavat Petrol Temizl Bilgisayar Ve Ticaret Sanayi Ltd.Şt
    Maltepe Mahallesi Okul Caddesi 193-197/A / Merkez - Balıkesir
    2662273640
    bursalıali bunu beğendi.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    Honda CRF 1000 L Africa Twin
    Harika bir hareket olmuş. Antalya gazipaşadan bu hamleyi selamlıyorum
    bursalıali bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen görmedin diye yok mu oluyor?

Ersar İnşaat Hırdavat Petrol Temizl Bilgisayar Ve Ticaret Sanayi Ltd.Şt
    Maltepe Mahallesi Okul Caddesi 193-197/A / Merkez - Balıkesir
    2662273640
    şehrin dışında bi yerde, çarşıda veya bursa-izmir yolu üzerinde olmasını beklerdim.
    teşekkür ederim bilgi için.
    bursalıali bunu beğendi.

Hava pompalarının motora uygun olması güzel. Uzun çubuklu olanları ile hava basmak dert oluyor. Arka sehpa bulunması ve zincir spreyi balaklava filan satıyor olmaları da çok iyi. Pompacı son damlayı depoya damlatmamaya dikkat ederse gayet güzel. 1 TL köpük, 1 TL su olayının motorcu dostu bir durumu yok ama zaten bence motoru yıkamak için en güzel ve pratik alternatif de bu yöntem. 1 TL'ye köpükle, 1 TL'ye de yıka kendin. Neresine su tabancasını dibinden dayamaman gerektiğini biliyorsun zaten: Egzozun içine sıkma, radyatöre ve gösterge paneline dibinden dayama yeter.

Kaymaz zemin de güzel uygulama. Bazı benzincilerde zemin özellikle kaysın diye yapılmış gibi. Üstelik yıkama işi de yapılıyorsa o akan sular zaten kaygan olan o semini iyice buz pistine döndürüyor. Yalnız bu kaymaz zemin konusunda biraz geliştirme önerilebilir.

Motorla benzincide kayma yaşayanların bir kısmı pompanın önünde durup ayağını yere koyunca yaşamıştır. Ama çok daha büyük bir çoğunluk benzinci girişinde pompaya varmadan veya çıkışına doğru geniş alanda kaymıştır. Yani bu kaymaz zemin olayının pompa alanı önünde durulan alan dışına da yayılması lazım ki benzinciye girişten çıkışa kadar kayma riski azalsın. Bütün zemin masraflı olsa bile bir motosikletin izleyeceği 50 cm genişliğinde yol girişten pompaya, oradan da çıkışa kadar kaymaz yapılabilir.

Ben şunlara bir eposta yazayım bunu. Belli mi olur, belki yaparlar.
    bursalıali ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava pompalarının motora uygun olması güzel. Uzun çubuklu olanları ile hava basmak dert oluyor. Arka sehpa bulunması ve zincir spreyi balaklava filan satıyor olmaları da çok iyi. Pompacı son damlayı depoya damlatmamaya dikkat ederse gayet güzel. 1 TL köpük, 1 TL su olayının motorcu dostu bir durumu yok ama zaten bence motoru yıkamak için en güzel ve pratik alternatif de bu yöntem. 1 TL'ye köpükle, 1 TL'ye de yıka kendin. Neresine su tabancasını dibinden dayamaman gerektiğini biliyorsun zaten: Egzozun içine sıkma, radyatöre ve gösterge paneline dibinden dayama yeter.

Kaymaz zemin de güzel uygulama. Bazı benzincilerde zemin özellikle kaysın diye yapılmış gibi. Üstelik yıkama işi de yapılıyorsa o akan sular zaten kaygan olan o semini iyice buz pistine döndürüyor. Yalnız bu kaymaz zemin konusunda biraz geliştirme önerilebilir.

Motorla benzincide kayma yaşayanların bir kısmı pompanın önünde durup ayağını yere koyunca yaşamıştır. Ama çok daha büyük bir çoğunluk benzinci girişinde pompaya varmadan veya çıkışına doğru geniş alanda kaymıştır. Yani bu kaymaz zemin olayının pompa alanı önünde durulan alan dışına da yayılması lazım ki benzinciye girişten çıkışa kadar kayma riski azalsın. Bütün zemin masraflı olsa bile bir motosikletin izleyeceği 50 cm genişliğinde yol girişten pompaya, oradan da çıkışa kadar kaymaz yapılabilir.

Ben şunlara bir eposta yazayım bunu. Belli mi olur, belki yaparlar.
    Yere dökülen mazot lastiğe bulaştımı sonucu felaket. Bide akaryakıt istasyonlarının etrafında mazgallar var hep. Lastiğe bulaşan mazot mazgalla buluştumu sonuç hüsran.

Benim ayak bileği öyle kırıldı. :(
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Ben bundan sonra yalnızca motoruma değil, yakıt aldığım her araçta AYTEMİZ' i tercih edeceğim. Yakıt
    alırken de tercihimin sebebini kendilerine anlatacağım. SEVGİLER le.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Pompayla yakıt doldurma kısmının ağzının içine etmeyecek pompayı depoda bırakıp başkasıyla ilgilenmeye, hızlı hızlı iş yapmayan depoya yakıt damlatmatyan, pompayı tutup ağzına vurma hissini vermeyecek personel olsa yeter.Benzin fiyatı milangaz hariç her istasyonda aynı.
    espresso bunu beğendi.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Aga birseyi de takdir edin yahu.
    reklam meklam yapmis hizmeti..
    birseyi de begenin...
    bursalıali, GezeGeze ve espresso bunu beğendiler.

Sırf oradan benzin alan otomobil sürücülerinin motosiklet farkındalığını arttırması bile çok güzel bir olay bence.
    okanbagiscan, zaferce ve bursalıali bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şaka gibi ama değil

kurye13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Kaskı ve eşyaları neden dolaba koyuyoruz onu anlamadım, saatlerce orada oyalanacağımız mı varsayılıyor acaba?

Bir ara sitelerinde self servis pompa görünüyordu, gidip bakmıştım faal değildi. Self servis pompa istiyoruz.

gençmotorcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme MAX
    Önce temiz benzin satsınlar

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    suzuki suzuki olalı böyle bir tanıtım videosu çekemedi:D

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Buralarda olsa tercih ederdim. Benzin nasıl olsa aşağı yukarı her yerde aynı; bari beni düşünen kazansın.

Kask ve eldiven için dolap olması çok iyi! Siz hiç motosikletliyken benzincide lavaboya gitmeyi denediniz mi; kasada kaskınızı ve eldivenlerinizi koyabileceğiniz yer bakınıp da "bunlar burda duradursun, ben geliyorum" diyerekten?
    Benzcincide böyle özel yerlerin olması, tabelaların olması bile motosikletliler konusundaki farkındalığı artırır.

Güzel düşünmüşler; kutlarım Aytemiz'i!

Bu arada, sunucu Nesli Avcı. Güzel çıkmış reklam filminde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:13 ----------

Instagram'dan takip etmek isterseniz: @nesli_avci . 28 bin takipçisi var.
    bursalıali, espresso ve TarıkTekin bunu beğendiler.

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Bizi düşünen birilerinin olması gerçekten güzel 10 numara bir uygulama.Şubelerini biraz arttırmaları gerekiyor.Ayrı bir pompamizin olmasida cok güzel örnek teşkil edecek bir uygulama.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)