Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Trafik sigortalarına yeni fiyat uygulaması. İndirimin yüzde 40'ı bulacağını bildirdi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Şimdi ben bugun poliçe kestirdim, düzeltebiliyormuyum? Olurda düşerse tabi.

Biri bişey desin ulaaa.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi ben bugun poliçe kestirdim, düzeltebiliyormuyum? Olurda düşerse tabi.
    bugün tüm çevrem bunu söyledi sıkma canını fark etmez git öde nisanda düşersede iptal et tekrar fiyatlandır dedi.sigortacıda bahsetti bugün onun bir adı var ama şu an hatırlayamadım.evet böyle bir şey var ama yinede sormadan etmeden yapma.

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    14 Nisanda sigortam doluyor. Şuanda sorguladığımda en düşük 788TL çıkıyor. Bakalım düşecek mi?

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    sigortamın bitmesine 5 ay var. iptal etsem gelen parayla hdi dan sigorta yaptırırım. ahahah gelin beyler sbm de bug buldum.

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    1 yıldır sigortasız geziyorum anladılar sonunda demek

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı just4techno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 yıldır sigortasız geziyorum anladılar sonunda demek
    onu bende yapmak istiyorumda 1 yıldır geziyorsan artık faizi ne kadardır hayal edemiyorum

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onu bende yapmak istiyorumda 1 yıldır geziyorsan artık faizi ne kadardır hayal edemiyorum
    %50 den fazla ceza koyamıyorlar diye biliyorum.Asbis numarasınıda kaybettim kaç olur bende meraklıyım

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih nickinden de anlaşılacağı üzere meth kullanıyor, genelde kafası yerinde olmaz pek takılmayın fatihe.
    yapılması gereken doğru bir şey söylüyorum aslında ama yapılması mümkün olmayan bir durumda söylemekle hata ettim, yoksayın gitsin. dile getirdiğim şey ne kadar yerli yerinde bir fikir ve karar dimi? ama bunu uygulamaya kim dökecek?

mantıklı bir şeyi dile getirip saf konumuna düşmek beni üzüyor, eee ne yapalım bu devirde gücün olduğu kadar söz sahibisin. oynama stratejimizi değiştireceğiz bu koşullarda o zaman.

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Allah'ım dinimiz veleddalin Amin

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Bu konuyu bende açmıştım ve şöyle yorum yapmıştım.

Getirelecek olan tavan fiyat uygulamasıyla primlerin düşeceğini inanmıyorum.
    Sadece en alt verilen teklifle en üstten verilen teklifin arasındaki açıklık kapanacak.
    Zaten sigorta yaptıracaklar verilen tekliflerin en uygunu seçiyor.
    Tavan fiyat uygulaması, taban fiyatı aşağı çekmez.

Sonuç olarak tavan fiyat belirleyerek sigorta fiyatlarını ortalama olarak düşürürsünüz ama bu taban fiyatı düşürmez.
    Biraz matematik...

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Otomobil otomobil, hay otomobilinize!

Haberde öyle diyo yanlış anlamayın,nedense başka laf takılmadı kafama..

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Memleket te vatandaş hayrına yapılan tek iş yok, hepsi vatandaşı uzun vadede daha fazla nasıl ... erizin hesapları bunlar. Allah bunları tez zamanda yanına alır inş
    Jemand ve BIYIKLI bunu beğendiler.

ryan82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Referandum yatırımı

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seçim var illaki önlem gelir.885 tl çıktı bugün eylül ayında 490tl vermiştim.%40 %30 yalandır da yinede bir umut diyip 10 gün motoru kapıda yatırıcam.885 tl vermem veremem + plaka ruhsat durumu var iyi para tutuyor.bu yüzdelerle sigortacıda pek ümitlenme dedi ama miktar çok çıktığı için beklersen zarar ediceğini sanmıyorum dedi.kaza yapsak artık nasıl bir miktar çıkar hayal edemiyorum.bugün bir adama 21 bin tl çıkmış ama 4 kazası varmış vurduğunu pert etmiş heralde nası bir oransa adam nabmış dersen mutlu mesut ödemiş parayı.
    Şeçim referandum vs için ortaya sallanan yalanların bini bi para. Bence inanmayın derim. Mesela daha 4 ay önce kamuya alımlar azaltılacak, hatta kamuya memur alımı yapmayacağız diyen düşük profilli başkan 2 hafta önce kamuya 500bin yeni personel alıp istihdam yaratacağız diyor. Peki söylediklerini uygulayacak mı sence? Kamuya 500bin alım yapılabilinir mi 1 yıl içerisinde? insan biraz destekli sallar değil mi?

Trafik sigortası vaatleri de 2 yıldır sürüyor düzenli olarak.

Birde GSS borç vaatleri var. Her kritik dönemde olduğu gibi yeniden GSS borçlarının sıfırlanması gündemde. Peki bugüne kadar hiç sıfırlandı mı? ben cevap vereyim; hayır. Sadece 1 kez yasal faizleri silindi ve borçların taksitleri yapılandırıldı.

Eskiden siyasiler oy alabilmek için her seçim dönemi öncesi imarı olmayan evlere imar, suyu olmayan köylere su götürerek bu gibi hizmetlerle oy alma savaşına giriyorlardı.
    Artık daha basit ve daha kolay olan yöntemi keşfettiler: ileri vadeli sözler (sık yalanı inananı seveyim durumu). Şerefleri ve namusları (olmayan şeyleri) üzerine söz verip, seçim sonucu hiç bir şey söylememiş gibi davranmak artık en büyük huyları.

Zaten eskiden 250tl ye sigortasını yaptırdığım otomobile şuanda 1200 tl ye sigorta yaptırırken, seneye bin tl olacakmış haberleri bana nedense pek bir sevinç vermiyor. Haaa sizlere sevinç ve umut veriyorsa ne mutlu sizin adınıza

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA

An itibariyle aldığım fiyat teklifleri bunlar. Geçen yıl 1061 TL'ye yaptırmıştım Anadolu'dan. Bu sefer 890 TL.

Bu haberin de gerçekliğine zerre inanmıyorum. Tamamen referandum öncesi keriz silkeleme.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Madem bu işler " emirle oluyor", ara ziraat sigortayı ( kamu kuruluşudur) , herkese ucuz trafik sigortası satsın !! Yapamıyorsan yeme bizi. Dün de bankalara "kredi vermiyorlar , tepemiz atıyor" gibilerden posta koyuyorlardı. Elinin altında ziraat, halkbank, vakıfbank yok mu. Ver emri dağıtsınlar o zaman kredileri. Boş laf bunlar. Yersen evet dersin, yemezsen "HAYIR".
    Shrieker bunu beğendi.

karadag.05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Z - One
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatura kesildikten sonra 1 ay süre var diye biliyorum
    3 ay süresi var hocam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

Zorunlu malı trafik sigortası = Seçim yatırımı
    Doğrul, eğril ama EĞİLME

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    karadağ arkadaş ta söylemiş. ben de biraz önce sigortacımdan aldığım kesin bilgi yayalım

sigorta yapıldıktan 3 ay sonraya kadar iptal edilebiliyor. 3 ay geçince ya motoru satacaksınız ya da bekleyip yeni sigorta için iyi bir teklif almayı deneyeceksiniz.

baktınız arada 500 lira fark var. satın eşinize babanıza artık kimse 124 tl yanlış hatırlamıyorsam alım satım. 350 lira yine kardasınız alın paranızı geri, onun üzerine yaptırın. he ama yeni alacak kişinin üzerinde farklı fiyat verebilir.

karadag.05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Z - One
    Alıntı diablof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karadağ arkadaş ta söylemiş. ben de biraz önce sigortacımdan aldığım kesin bilgi yayalım

sigorta yapıldıktan 3 ay sonraya kadar iptal edilebiliyor. 3 ay geçince ya motoru satacaksınız ya da bekleyip yeni sigorta için iyi bir teklif almayı deneyeceksiniz.

baktınız arada 500 lira fark var. satın eşinize babanıza artık kimse 124 tl yanlış hatırlamıyorsam alım satım. 350 lira yine kardasınız alın paranızı geri, onun üzerine yaptırın. he ama yeni alacak kişinin üzerinde farklı fiyat verebilir.
    Arkadaşım annesin (52) üzerine yaptırdı en düşük 490 lira çıktı. Kendi adına iken de en düşük 550 lira çıkıyordu. 60 lira kâr edeceğim diye 120 lira noter parasından oldu
    Doğrul, eğril ama EĞİLME

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    bir senedir aynı muhabbet, bir önceki motorumu sigorta yaptırdığımda da düşeceği söyleniyordu hatta 3-5 günle kaçırıp yüksek fiyattan mı yaptırdım diye düşünmüştüm, yeni motorumu da yaptırdım, sadece fiyatlar yükseliyor başka hiç bir değişiklik yok, bari millete ümit vermeyin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)