Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

MKSF'den Altın Elbiseli Adam'a Tepki !

Motovento
    REKLAM ALANI
    zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    Barkın Bayoğlunu skyturk te yaptığı programlardan beri takip ediyorum; Benim gibi bir çok kişiye motosikletle ilgili çok fazla şey öğretmiştir. Hataları vardır yaptığı hareketi yapmasa daha iyiydi kabul ederim ama M.K.S.F. başkanının yaptığı konuşma daha kaba ve saygısızca. A.E.A. platformu motosiklet kullanıcısına ulaşmak için kullanılabilecek en büyük platform. Madem resmi bir federasyonsun ulaş barkına konuş durumu paylaş düşüncelerini...

Fuarında paralı olması ve katılımcılara davetiye verilmemesi gayet mantıklı bir iki yıl sıkıntı çekilir sonrasında fuarcı derki yüzbinler geliyor sığamıyoruz alanı arttıralım.

Yok barkın reklamcıymış, kimin sandalındaysa onun küreğini çekermiş, turşu reklamı yapmışmış (motosiklet reklamı yapsa paracı tursucununkini yapsa yine paracı) yaptığı içerikler parasız olmuyor. Gormekten sıkıldığım "bugun motora bindim hava güzel" diyen vlogerlardan olur.

dipnot: A.E.A. > M.K.S.F.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Ben öğrenci halimle manisa'dan kalkıp gittim fuara bu A.S.K.L.M.F bilmem ne kulüpleri 20 lira için ortalığı ayağa kaldırdı, bu fakirler motora da binemez bu halde.Motosiklet kullanıcılarına ne faydası olsun bunların ellere, haraketlere, laflara bak tipini sevdiğim.

Geçen sene çay içip göbeğini kaşımaktan, mankenlere sulanmaktan başka yaptıkları birşey var mı acaba?
    Mengu16 ve erenedip bunu beğendiler.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Al birini vur ötekine.
    Ha illa sorarsanız kimi tanırsın ikisi arasında, Barkın'ı tanırım.

Bu muhabbet en ufak enterese etmiyor beni.
    Ama barkın bu zamana kadar hiç bir faydalı is yapmadı deseler, Wd40'ın frenlere sikilmayacagini öğretmiştir motor ile bi gram alakası olmayan adama.
    Bisey öğretmiş mi ? Evet.
    MKSF kimdir kardeş ? Ilk defa duyuyorum bu vatandaşın adını ben.
    Barkınin kulvari olmadığı halde 30 dakikalikta olsa enduro videosu var.
    MKSF sadece racing'leri motosiklet sanıyor heralde.
    Herkes kendi dalgasına bakar, Enduro/Motocross kültürüne , kulvarina bi gram yararı olmayan en büyük motosiklet federasyonunun köküne kibrit suyu.
    espresso ve hyanax100 bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motorunun 1 saatte yaktığı benzini fuara veremeyen fakirler. Fuar bedava olsa motorlar kamyonete doldurup benzin yakmadan gideceklerdi fuara dimi Toplu hâlde hareket eden kalabalıklar bu tarz ortamlarda hep sıkışıklık, tıkanıklık yaratır. Bu durumda bir de fuara bedava gitmek istemeleri çok saçma.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al birini vur ötekine.

Ama barkın bu zamana kadar hiç bir faydalı is yapmadı deseler, Wd40'ın frenlere sikilmayacagini öğretmiştir motor ile bi gram alakası olmayan adama.
    Herkes kendi dalgasına bakar, Enduro/Motocross kültürüne , kulvarina bi gram yararı olmayan en büyük motosiklet federasyonunun köküne kibrit suyu.
    az önce peruda yaptığı yayını izledim, ktm adventure ile çölde sürmüş, tam bir enduro videosu çektim ilk defa dedi. yayımladımı atarım sana.
    MrMud bunu beğendi.
    What goes around, Comes back arround...

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Al birini vur ötekine.

Bunlar 1000 küsür cc 500 kiloluk yüksek motorlara enduro diyen sürücüler :D
    Bu federasyona üye bir kaç kulüp başkanımdan da komik videolar geldi. Altın pijamalı barkın bayoğlu nun açıklamasını dinledim bi yerde. Çok haklı. Sanki sigortaları düşürttüler vergileri azalttılar spora bi destek çıktılar da bi de fuara beleş girmek istiyorlar. Ya tamam kulüplere bi indirim olabilir belki ama bu üç beş kişi toplanıp sizi bitiririz biz. Çok büyüğüz aslanız kaplanız seviyesine gelmesine gerek yoktu.
    MrMud bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı mehmet tufan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce peruda yaptığı yayını izledim, ktm adventure ile çölde sürmüş, tam bir enduro videosu çektim ilk defa dedi. yayımladımı atarım sana.
    Videoyu Çeken AEA'mı , yoksa çok sayin başkan mi ?
    Başkan de kendimi yerden yere vurayım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:01 ----------

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar 1000 küsür cc 500 kiloluk yüksek motorlara enduro diyen sürücüler :D .
    O konuyu hiç açma.
    4 silindirli Endurodan bahseden adamlar var.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Altın elbiseli adamın benim hatırladığım birkaç farklı enduro videosu var. Mesela bir tanesinde kendileri enduro eğitimi alıyordu.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    barkın ve kendi kendine başkanlığını ilan eden arkadaşın arasındakinden bağımsız bir yorumum olacak:

bu federasyon devlet nezdinde akredite midir? değildir.
    federasyon adı öyle her önüne gelenin kullanacağı bir kavram değildir. sivil toplum örgütüdür ve devlet nezdinde bir tanınırlığı olması gerekir.
    bu nasıl sağlanır? resmi olarak kurulmuş klüp ve derneklerin bir araya gelmesiyle oluşur.
    yani on kişinin kendi rızasıyla birlikte dolaşması belli günlerde buluşup aktivite yapması onları devlet nezdinde resmi motosiklet klübü de yapmaz.
    tüm bunlar dernekler kanunu ile belirlenmiştir. önce klüpleri dernekler kanununa göre yapılandırırsınız, sonra o klüpler bir araya gelerek federasyonu oluşturur. federasyon başkanlığı ancak bu şekilde resmiyet kazanır.
    bakınız bu sitede devlet tarafından tanınan spor federasyonlarının listesi var ve bu vatandaşın kurduğunu iddia ettiği federasyon bu listede yok.

videodaki şahıs tabiri caizse evde federasyon kurmuş, ben federasyon başkanıyım diye dolaşıyor.
    bence sahtekarlıktan dava açılması lazım, bu işler bu kadar basit işler değil. burayı okuyan savcı varsa bu yazıyı ihbar kabul ederek re'sen dava açacaktır diye düşünüyorum.
    mgokhan57 bunu beğendi.

Herkese slm. Özgür'ü ilk motor kullanmaya başladığı zamanlardan beri motorcu ortamlarından şahsen tanırım. Motosiklet camiasına nasıl emek,zaman harcadığını bilirim. Bedava biletten başka ne yaptı diyen arkadaşlar...
    Siz hiç Emniyetle kampanya düzenleyip, ücretsiz kask dağıttınız mı?
    Motorcuları organize edip orman yangını çıkan yere binlerce ağaç diktiniz mi?
    Kaç motorcunun organ bağışına, Kızılay’a düzenli kan bağışına önayak oldunuz?
    Peki engelli, otistik çocukları, huzurevleri ziyaretleri? Kimsesiz çocukları motorlarınıza bindirdiniz mi?
    İhtiyacı olanlara tekerlekli sandalye temin ettiniz mi?
    Ücretsiz eğitim seminerlerini, Festivalleri saymıyorum bile.. Motosikletle ilgili her güzel şeyede destek verir. Bu adam güzel işler yaptı. Keske tanısaydınız….
    AEA yı motosiklet tanıtım videolarından ve tv’den biliyorum. Fakat konunun muhatabı fuar yönetimi ile MKSF yönetimidir. Fuar yönetiminden yana olabilir, saygı duyarım. Keşke haddini aşmadan el kol hareketi yapmadan, kendini ifade etseydi…

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı TURANH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese slm. Özgür'ü ilk motor kullanmaya başladığı zamanlardan beri motorcu ortamlarından şahsen tanırım. Motosiklet camiasına nasıl emek,zaman harcadığını bilirim. Bedava biletten başka ne yaptı diyen arkadaşlar...
    Siz hiç Emniyetle kampanya düzenleyip, ücretsiz kask dağıttınız mı?
    Motorcuları organize edip orman yangını çıkan yere binlerce ağaç diktiniz mi?
    Kaç motorcunun organ bağışına, Kızılay’a düzenli kan bağışına önayak oldunuz?
    Peki engelli, otistik çocukları, huzurevleri ziyaretleri? Kimsesiz çocukları motorlarınıza bindirdiniz mi?
    İhtiyacı olanlara tekerlekli sandalye temin ettiniz mi?
    Ücretsiz eğitim seminerlerini, Festivalleri saymıyorum bile.. Motosikletle ilgili her güzel şeyede destek verir. Bu adam güzel işler yaptı. Keske tanısaydınız….
    AEA yı motosiklet tanıtım videolarından ve tv’den biliyorum. Fakat konunun muhatabı fuar yönetimi ile MKSF yönetimidir. Fuar yönetiminden yana olabilir, saygı duyarım. Keşke haddini aşmadan el kol hareketi yapmadan, kendini ifade etseydi…
    İyi güzelde bu kadar şey yapan kişi veya kuruluşları nasıl oluyorda bu kadar insan ilk defa duyuyor?
    erenedip bunu beğendi.

O da motosiklet camiasının ayıbı... Demek ki camiada yanlış şeyler yankı buluyor. Google'a 10riders yaz görselleri tıkla hepsini göreceksin....

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    barkın yayında aynen şunu söyledi -abi bu arkadaş'ın kendine motosiklet federasyonu derkeği başkanı demesi ile benim şu an nikaragua cumhur başkanıyım demem arasında hiç fark yok. legal birşey yok. bir aktivite birşey yok.- bunun nesi yanlış ?

o nah hareketini de bizzati - bu arkadaşlar asıp kesiyorlar biz olmazsak fuar yok, katılım olmaz, şöyle böyle diye atıp tutuyorlardı, fuara (burda bi rakam söyledi hatırlamıyorum) bu kadar adam geldi %95 i biletli ve kayıtlıydı, kaliteli insanlardı... -
    hangisi haksız ben anlamıyorum.

bu mesele niye sakız gibi uzuyor onu da anlamak mümkün değil.
    ben x kişiyim barkını sadece aktivitelerinden filan tanıyorum yani adamla görüşüp çay filan içmişliğim dahi yok..
    doğru bildiklerini bas bas bağırıyor her programda her videoda..

tek birşey söylemek istiyorum motosiklet kullanan çok az sayıda insanız, kavga yerine gülüp şakalaşmak varken nedir bu hal tavır ? neden kavga abi. işini doğru iyi yapanı alkışlayalım, bi ucundan da biz tutalım, çok mu zor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:33 ----------

Videoyu Çeken AEA'mı , yoksa çok sayin başkan mi ?
    Başkan de kendimi yerden yere vurayım.[COLOR="Silver"]

başkan transalple alpleri geçip öyle video atacakmış benden duymuş olma )))

aea çekmiş fb da yakalarsam paylaşıcam
    What goes around, Comes back arround...

exteras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F700 GS
    MKSF yöneticisi lüzumsuz bir adam, hiç böyle bir video çekmese daha iyi olurmuş. Ama son dönemler Barkın ın çektiği videolar ortada, eski videoları ortada. En azından açın scrambler 62 ve hero duet videolarını izleyin, adam reklam yapmamak için(!) kendisi anlatmamış ama önceden olsa o malum el hareketini bu markalara yapardı.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Eyy MKSF,sen kimsin yaa?

Şaka bir yana,bu başkanı da kulübüde ilk defa görüyorum,duyuyorum.Barkın'a laf yok.Bana motosikleti sevdiren adamlardan biridir.Tek başına fenomen olmuştur.Ve biz Barkın'ı semt çocuğu haliyle,halkın içinden biri imiş gibi tarzından dolayı sevdik.İster altın eşofmanlı olsun ister altın donlu.Şu başkanın hareketlere bak.Bu böyle instagrama jipinin yanında elinde viski kadehiyle resim atıp, alt tarafına Tilki gibi dostum olacağına işte bilmem ne gibi düşmanım olsun diye yazan tiplerden.Sor bizi sana anlatırlar biradeeerr felan ne kadar çirkin... bir başkana yakışmaz.Liderlik öyle olmaz.Semt çocuğunu kötü bir dille ifade ediyorsa o başkana yakışır asıl...Neyse başkan olmak istiyorsanız paranız olmalı arkadaşlar.Görüyorsun iletişim sıfır,liderlik sıfır...otur sıfır başkan
    espresso ve mgokhan57 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cebefe
    Merhaba,
    Ben "Ankara ve Çevre İllerde Mondial Drift ile Teker Yapmayı Sevenler Derneği" kurucu başkanıyım.
    Dernek olarak AEA' ya sallayan bu arkadaşı esefle kınıyoruz.
    AEA' yı yedirmeyiz.
    Kamuoyuna duyurulur.
    Sokollu, mimarafi, hyanax100 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eleman evinden bir video daha cekip Motosiklet.net`e atar gider yaparsa hic sasirmam

Selam arkadaslar ben Tahtakale Tutunculer Dernegi Baskani
    espresso ve Bay Balta bunu beğendiler.

Motosikleti
    Evet bu sene fuara çok fazla kişi gitmiş olabilir ama seneye böyle olmayacağını düşünüyorum şahsen ben gitmicem. Perşembe günü gittim, ilk gün olmasına rağmen çok kalabalıktı. Geçen seneki ortam, hava yoktu fuarda. Tadı tuzu yoktu. Ayrıca biletler de pahalıydı, seneye daha da pahalı olabilir. AEA orda hero motor için bulunduğundan dolayı fuara tabii ki de güzeldi diyecek. Günde 25k kişinin gitmesi fuarın güzel olduğu anlamına gelmiyor. Fuarda resmen folyo ile kaplanmış kawasaki vardı.

Motosikleti
    Msx Sf 17
    BAŞKAN ı ilk kez duydum valla. Kulübü de öyle.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)