Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

MKSF'den Altın Elbiseli Adam'a Tepki !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Biz okumamışız güzel olmuş evet biz okumadık bir sürü şey yazmışsınız amaçlarına, iyidi biz bunları Barkın Bayoğlu'nun yapmak istediği uğraştığı konuştuğu şeyler olarakta biliyoruz, HGS OGS indirimi konusunu miyi araştırın bence, kulüp binalarında körler sağırlar birbirini ağırlar muhabbetine kanmayın gelişimi, müsteşarlığa gelişi biraz farklı yollardan oldu. Birde sizin söylediğiniz şeyleri fuarın organizatörüde bizzat söylüyor, yani benim anlamadığım fuarın organizatörüyle benzer şeyleri söylerken neden kınama, boykot gibi aslında üyelerinizinde pek uymadığını gördüğünüz gereksiz bir uygulamaya gittiniz ki? iş böyleyken düştüğünüz durum şu bu işte bi popüler adam var doğru yanlış herkese açık birşeyler yapıyor, birde bölünerek çoğalamayan sonra tekrar birleşmeye çalışan ama onuda beceremeyen klüpler var onlarda kendi üyerlerine birşeuyler yapıyor, klüpler büyümek için tanınan adama, tanınan kuruma ona buna istemezük diyor, Bence düştüğünüz olay bu tekrar bi genel kurul yapıp biz ne yapıyoruz böylew diye bir tartışın aranızda. Ama bizim gibi adamları almayın yanınıza lütfen biz başka düşünüyoruz çünkü sizden.
    mimarafi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aea fanı değilim, fakat eğlenceli buluyorum kendisini. aynı zamanda motosiklete yeni başlayacak adamlar için epey faydalı videoları mevcut. tabiki ekmek yiyecek bu işten. tabiki sponsorluklar alacak. bu tarz çaklar sizin bedava bilet mantığınızla dönmez. kimse babasının hayrına iş yapmıyor.
    gelelim fuarı "bize niye beleş bilet yok yauu" diye protesto eden bazı ne idüğü belirsiz, camiaya beleş biletten başka bir katkısı bulunmayan kendini federasyon diye adlandıran gruplara, fotoğraftaki hareket gayet yerinde olmuş. federasyon başkanı beyin kendi çapındaki açıklaması da tam bir hayal kırıklığı olmuş.
    O kadar iddialı olmasam da ben de böyle düşünüyorum.

Barkın genelde çok küfürlü konuşuyor, ben de tasvip etmiyorum. Ama biraz da tarzı öyle.

Fuar öncesi federasyonun beleşçilik kokan protesto başlığı burada tepki çekti, ve anlıyoruz ki bir işe de yaramadı.
    gibigibi1985 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Hacı da sana hareket çekmiyor ki, siz karar aldınız ama üyleriniz sizi nah taktı diyor. Ayrıca adam kral çıplağın alasını söylüyor işte benimde kafamı çevirip bile bakmadığım tamamen gereksiz klüp üyelerinin lak lak yapıp o koridoru kitlemekten öteye gitmediğini söylüyor. Size diyor hacı durmayın orada sizin işiniz ne diyor. bedava girmeyin bedava herkese bilet dağıtmayın da organizasyon para kazansın daha çok düzenleme yapsın diyor. Stand kiralarının yüksek olması az sayıda ücretli biletle girilmiş olması olmasın mesela. Düşünün abi düşünün düşünmeden bizim yönetim bu kararı aldı aldı da ne oldu kim uydu, kimse gelmedi mi fuara herkes oradaydı işte eeee o zaman siz düşünün acaba bizim klübün etki alanı ne kadar bir barkın kadar etkimiz yok mu diye? işte Kral çıplak budur kaç motosiklet kullanıcısına ulaşıyorsunuz, kaç kuryenin derdini tv internet vs ekranında paylaştınız. Kral çıplak evet ama hangi kral.
    mimarafi, mgokhan57, halilom ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı architect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı da sana hareket çekmiyor ki, siz karar aldınız ama üyleriniz sizi nah taktı diyor. Ayrıca adam kral çıplağın alasını söylüyor işte benimde kafamı çevirip bile bakmadığım tamamen gereksiz klüp üyelerinin lak lak yapıp o koridoru kitlemekten öteye gitmediğini söylüyor. Size diyor hacı durmayın orada sizin işiniz ne diyor. bedava girmeyin bedava herkese bilet dağıtmayın da organizasyon para kazansın daha çok düzenleme yapsın diyor. Stand kiralarının yüksek olması az sayıda ücretli biletle girilmiş olması olmasın mesela. Düşünün abi düşünün düşünmeden bizim yönetim bu kararı aldı aldı da ne oldu kim uydu, kimse gelmedi mi fuara herkes oradaydı işte eeee o zaman siz düşünün acaba bizim klübün etki alanı ne kadar bir barkın kadar etkimiz yok mu diye? işte Kral çıplak budur kaç motosiklet kullanıcısına ulaşıyorsunuz, kaç kuryenin derdini tv internet vs ekranında paylaştınız. Kral çıplak evet ama hangi kral.
    Krdş sen bi kral çıplağın anlamını öğren önce. Sanki oraya gelenler atomu parçalamaya geliyor herkes laklak yapmaya geliyor zaten, al bu sene yoktu gruplar herkes koridorda ülkenin cari açığıni falan konuştu hiç kitlenmedi zaten. Barkınmi kuryelerin derdini dile getiriyor agsgsgdishsjdheis kuryelere bedava kask reflektor dagitip egitim veren rahmi barutcuya demedini birakmayan barkinmi :d
    Okan Sinan Ocan bunu beğendi.

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    Bedavacilik isine bende katilmiyorum ama fuar hakikatten arkadasin "gotum gibiydi" benzetmesine uygun olabilir

Motosikleti
    Şimdilik İNAZUMA
    Ben 50 yaşındayım.
    30 seneyi aşkındaır bu iki tekerlekli alettin tepesindeyim.
    Şimdiye kadar şu federasyonun yaptığı birşeyi görmedim gören varsa bana da söylesin.
    Hangi konuda çalışma yaptılar veya çıkıp seslerini yükselttiler? Şimdiye kadar oturdukları yerden ahkam kestiler onu bende yaparım.
    Kaç kişi sözüm ona federasyon başkanını tanıyor? (ben ilk defa gödüm) Ne yaptın başkan bu camiaya? Bir eğitm proğramı mı başlattın? hükümet yetkilileri ile oturup ötv kdv konusunda çalışmamı yaptın? Otoyol köprü feribor ücretlendirmelerinde motosikletlerin karşı karşıya kaldıkları haksızlığa karşı ne yaptın?
    Adınız var kendiniz yoksunuz ahkam kesmeye geldiniz mi mangalda kül bırakmıyorsunuz. Bir kere bir federasyon başkanıysanız konuşma adabınızı düzlteceksiniz. Resmi kurum olduğunuzu idda ediyorsanız o resmiyete yakışır bir şekilde konuşacaksınız ki insanlar sizi ciddiye alsın. Sizin bu yaptığınız konuşma benim için youtube vlogerlarından farklı değil.

Motosikleti
    R25
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ergenlerin ilgi odağı. Lise kapısına yanaşan kırmızı şahin gibisin be barkın.

Bide gösteri alanında bi şalgam reklamı yaptı(berrak) aklım kaçtı.
    Abi o gösteri alanı belli bi saatte yapılıyor sanırım, öyle reklam olmazki reklam yapıyorsan sürekli değilde belli saat aralığı ile yapman lazımki her gelen görebilsin. Günde kaç şov yaptılar kaç kişi izledi acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:57 ----------

Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Ayrıca fuarda götüm gibiydi" şunu yazan kişi, daha ana dilinin yazım kurallarını öğrenememiş kişi kalkmış Barkın beye laf ediyor.

Bedava bilet için bu kadar ağlanıp, insanların yaptıkları işlere çamur atan şahısların o fuarda yeri yok. Gitmeyin zaten.
    Barkın Bayoğlu motosiklet camiası için bulunmaz bir nimettir. Beğenmeyen takip etmesin, bu adam size fazla.
    Bırakın arkadaş şu dil bilgisi hocalığını artık, burası forum sınav yeri değil olacak o kadar, sen ülkendeki okuma yazma bilmeyen sayısına laf et, burda edebiyat yapacağına, adam belki mobilden yazıyor klavye otomatik, her konuda biri çıkıyor yazım hatası var, ne bu böyle..

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Barkın Beyin motosiklet kullanıcılarına yararı çok olabilir kendisine bu yararlarından dolayı teşekkür ederiz, yani ben ederim sağolsun varolsun.

Motosiklet kullanıcılarına ve kültürüne olan bu yararlarının karşılığını tüm motosiklet camiası tarafından tanınarak, bu tanınma sayesinde ciddi paralar kazanarak alıyor. (Allah daha çok versin).

Ama bu yaptığı hareket (bence ne olursa olsun terbiyesizlik) ona hiç ama hiç yakışmamış.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Üniversitede kulüp kurduk kendisine biat etmedik diye hakaretler savuşturdu kendisi. O yüzden eşeğe Altın Elbise giydirsen deyip yarıda bırakıyorum :D

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barkın parayı kim verirse o tarafa dönüyor.
    Seneye bi bakmışın hondacı, sonra kawasaki kusursuz.
    Tarafsızlığına inanan varmı halen bilmiyorum.
    Gevşek gevşek konuşup antipati topluyor artık.
    Eleştireceksen az üsturuplu olur kamera karşısındaki insan.
    Tarzı bu muhabbetine girmicem. Normal muhabbette küfürlüde konuşulur argoda.
    Ama bir kişiyi veyahut topluluğu eleştiriyosan az edepli olcaksın.
    fearlesboyy bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Barkının hareketi hoş değil.Barkın bu konuda neden taraf olma ihtiyacı hissediyor.Messe frankfurt un çıkarları Barkını neden bu kadar ilgilendiriyor.Tamam sponsorluk falan alıyorsun çarkın dönmesi lazım anlıyoruz.Ama avukatlığını yapar gibi hatta el hareketi yapacak kadar ileri gidiyorsan.Tarafsızlığını sorgulamak gerekir.İnsanlar Barkının söylediklerine değer veriyorsa Barkın sponsorlukla motosiklet kullanıcıları arasındaki dengeyi iyi tutmalı.Yoksa insanlardaki algı markanın reklamını yapıyor olarak görülmeye başlarsa bu güne kadar yaptığı işlerin bir değeri kalmaz.
    fearlesboyy bunu beğendi.

mgokhan57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250 2022
    Meyve veren ağaç taşlanır derler. Burada kim taşlıyor? Beyaz atletli başgan ve 25 Şubat 2017 tarihinde foruma üye olup, (banlanacağını adı gibi bildiği için tabiki ) motosiklet yeni başlayan başlamayan, bu işe gönül vermiş herkese az veya çok yardımı dokunan Barkın Bayoğlu' na laf sokma ve başganına yalaklanma yarışına girmiş kişiler.
    Taşlayın beyler taşlayın. Taşlayın ki hangi ağacın meyve verdiğini tüm camia görsün )

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam para alıyosa (sponsorlardan) yapar yapıcakta yoksa para vermezler oda işini yapamaz.
    Bize neden beleeeeş bileeet diye başlık atanlarda hakediyo . Senin para verip gelenden ne farkın var. Hem fuar iyi olsun hem para vermiyelim ohooo ne ala memleket.
    Bu arada ben federosyonum üstünüm öyle egoluyum böyle pufuduğum diyen varsa hakediyo o hareketi bu kadar basit.
    Klüp üyesi olan motorular hakkıyla parasını verdiler gittiler.
    espresso bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    aea çok terbiyesiz birisi ya çok, aşkolsun barkın kibar kibar olmak varken niye böyle edebsizlik ediyorsun,
    yapma bida bak uyarıyorum seni :D kalbi kırılan sevenlerine etme öyle şeyler üzülüyor insanlar.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Motosiklet kulüpleri beleş bilet verilmemesini değil, fiyatın yüksekliğini protesto etseydi daha fazla destek toplardı. Öte yandan, kulüplere bedava bilet verildiğinde ses çıkarmayacak olmaları AEA'nın sponsorları destekleme tavrından farklı bir hareket olmayacaktı.
    espresso, Shrieker ve braveguy bunu beğendiler.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    -Aboovv, duydun mu len Recai, Türkiye de ''Motosiklet Federasyonu'' varmış ya len!!!
    Peki bu federasyon ne yapıyor bu ülkede, ne işe yarar bilen varsa bi zahmet açıklasın. Ulan daha motosiklet cenneti Antalya da bir pist bile yok,
    ve ya bu federasyon şu ÖTV zımbırtısı hakkında ne gibi bir girişimde bulundu?
    fearlesboyy, bpak, mgokhan57 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    semt çocuğu demiş de, kendisi semt abisi gibi konuşmuş bir kere bu olmamış, kafadan haklı bile olsa 1-0 yenik başlamış. bu tür kişileri grupları temsil eden insanların üslupları çok önemlidir. videoyu çeken arkadaşın bir tek "adamlarımı topladım birazdan sizin mahalleye gelicez" demediği kalmış.. tamam barkın eleştirir dalga geçer komedi yapar doğrudur hatta ben de bazen gıcık olurum ama barkın yaralı parmağa işer kardeşim, bir çok kişiye de motosiklet adına yararı olmuştur. hiç olmasa olmaya çalışıyor.
    hyanax100 ve Shrieker bunu beğendiler.

Zato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 dragstar
    Benim anlamadığım insanlar neye şaşırıyor? AEA sonuçta bu işten para kazanmaya çalışan, parayı kim bastırırsa oraya seğirten ve bu işi profesyonel olarak, yani meslek edinerek yapan birisi. Çok normal sponsorları övmesi, rakipleri yermesi, fuarı düzenleyen firmayla hizalanması.

Bir başka anlamadığım nokta da "Bu federasyon şimdiye kadar ne yapmış, niye hiç adını duymadık" diye şikayet edenler. Adı üstünde federasyon, senin benim gibi son kullanıcıya hizmet etmek için değil, farklı klüplerin koordinasyonunun sağlanması için var, sana hitap eden bir hizmet sunmamış olması çok normal

Sonuçta herkes doğru bildiğinin peşinden gidiyor, eyyorlamam bu kadar.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barkın'ın yaptığı hareket olmamış, da.., da'sı merak ettiğim bir şey var, bu federasyonların şimdiye dek bedavaya aldığı biletlerden nasiplenen, sıradan, gariban motosikletsever var mı aranızda hiç?
    Osm@n bunu beğendi.

altayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ DOMİNAR 400
    ister kabul edin ister etmeyin barkın bu camianın divasıdır.kendisi daha sizler şortla gezerken bu işlerin içindeydi.motorsiklet camiası için yaptıkları ortadır.
    son zamanlarda size antipatik gelmesinin nedeni bir sürü yeni arkadaşın barkının yaptığı işlerle paralel gitmesinden dolayı , doğal olarak rekabet etmesindendir.
    bu adam bu işe iş gözüyle ve profösyonel bakıyor.diğer arkadaşlar gibi muhasebecide çalışıp hobi olarak video çekmiyor o yüzdendir ki bazı ekonomik kaygılar olabilir buda çok doğaldır.
    yiğidi öldürün hakkını yemeyin bu adamın yaptıkları ortadadır, sahip çıkmak lazım.
    mimarafi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)