Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

MKSF'den Altın Elbiseli Adam'a Tepki !

Motovento
    REKLAM ALANI
    cem1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MAXİ 400İ
    Bu nedir ya , Alttaki videoyu izlemeye başladım 2. dakikaya geçmeden kapattım.. Bu ne kadar basitlik , saygısızlık falan. Ergen misiniz arkadaş ? Şu zamana kadar ALTIN ELBİSELİ ADAM'ı dinledim izledim takip ettim. Gayet başarılı bulduğum otorite biri.. Bu adamı ne duydum ne bildim ne de gördüm daha önce.. ALTIN ELBİSELİ ADAMI Her zaman takibe devam..
    braveguy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alttaki ne yapiyor biz de bilelim
    braveguy bunu beğendi.

Motosikleti
    olacak
    40 yaşındayım Barkın'ı takip ediyorum, otorite kabul edilmiş ki birçok lansmana gidiyor bunları bizimle paylaşıyor, federasyon ile ilgili birşey duymadım şimdiye kadar başkan arkadaşın sanki sülale boyu sövecek de kendini zor tutar gibi bir hali var, yakışmamış bence. Bu kulüp federasyon işleri adamı kanser eder içindeyiz, hep o yüzden gerek yok ne yaptıklarını da bilmiyorum, bize bilgi veren ve bunu eğlendirerek anlatan Barkın'a teşekkür ederiz, bazen eleştirilecek tavırları oluyor, yanında çalışan arkadaşlara zul de oluyor belli ama kimse 4/4 lük değil, izlemeye devam...
    mimarafi ve braveguy bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda cb650f
    15 senedir motorsiklet kullanırım böyle bir federasyonun varlığını Yen'i duydum benim parayla girdiğim fuara siz kimsinizki kimi temsil ediyorsunuzki bedava gireceksiniz anlamadınım
    BatuhanK, espresso, mimarafi ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Yazmiim dimi yazmiiim.. Durduk yere ban yemenin anlamı yok...

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Sayın MKSF Başkanı,

Merak edip videonuzu sonuna kadar izledim. Bir motorsiklet kullanıcısı olarak kimsiniz, bu sosyal medya aracılığı ile - ne iş yaparsınız, bize faydalı bir uygulama yaptınızda haberim mi yoktu vb gibi sebeplerden bilgilenmek için. AEA benim de takdir etmediğim yönleri elbette vardır. Netice de o'nun da kendine has bir anlatım tarzı var. Beğenirim ya da beğenmem ama bir şeyler anlatıyor. Motorsikletleri kıyaslıyor, bir takım konularda yardımcı olmaya çalışıyor. Menfaat konusuna gelince, olabilir diyorum. Bal tutan parmağını yalar. Milan daki motorsiklet fuarına gitmek ve bunu bizlere aktarmak isteniz size kim sponsor olursa o'nu biraz daha kayırabilirsiniz. Neticede masraflarınızı karşılamıştır. Ama biz kullanıcılar o kayırma olayını algılayabiliyoruz ve gerekirse eleştirebiliyoruz.

Keşke önce kendinizi ( federasyonunuzu) anlatsaydınız. Kim olduğunuzu, neler yaptığınızı yada yapmak istediklerinizi anlatsaydınız. Videonuzda niye fuara gitmediğinizi, ptotesto sebebini bile anlamadım. Keşke daha güzel bir üslupla karşımıza (ya da benim karşıma) çıksaydınız ve MKSF hakkında ilk imajım, algılamam daha KALİTELİ olsaydı. 'İşte bu' deseydim.
    Ama maalesef sayenizde kendi kendime 'Bu mu yahu motorsiklet kullanan insanların seviyesi' diye hayıflandım.

Bilgilerinize

Saygılarımla
    nalpergok, Erd0, Shrieker ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Barkın'ı savunduğumdan değil ama:
    1. Yaşım 38. 13-14 değil. İşim gücüm mesleğim var..
    2. Federasyonun bir faydasını görmedim. ( adını bile duymadım.) Barkın'ın eğitim videolarından çok faydalandım.
    3. Eşofmanlı çocuk!! reklam alıyormuş.. Federasyon olunca, aidat, kayıt ücreti, belge parası alınmıyor galiba?
    4. Hareketten yeni haberim oldu, olmamış Barkın. En tehlikeli an zafer anıdır, unutma...
    5. Federasyon başkanının hali ve sözleri ülkedeki genel seviye yoksunluğuyla eşdeğer. Halbuki yetkin kişi, rakibinin kişiliğine saldıracağına karşıt fikir ortaya koyar, akılcı davranır?
    6. Sorun ise tamamen duygusal $$$ kaynaklı. Mamanın bölüşülmesi; daha doğrusu bölüşülememesi...
    Ahmetbahadır, Shrieker ve braveguy bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Google emmiye sordum.
    1- İkinci videodaki vatandaş hakkında köy gazetelerinde çıkan haberlerden başka bir bilgi bulamadım.
    2- Bu saat itibarıyla (08/03/2017 23.26) başlık bile Google aramasında ikinci sayfaya kadar çıkmışken MKSF Motosiklet Kullanıcıları Ve Sporları Federasyonu adına açılmış bir site veya elektronik adres bulamadım.
    3- Birinci videodaki vatandaşa da o işaret kamyoncular için anlamlı olsa da motosikletin tek tekerinin arasına taş sıkışması ihtimalinin olmadığını anlatmak gerek.
    4- Meksikalı gibi uzun bir isim uydurup kendine Altın Elbiseli Adam dersen, eşofmanın da bir elbise cinsi olduğunu hatırlatan birisi çıkar.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Çok sık yorum yazmam ancak nacizane fikrim;

Ülkede herkesin başkan olabileceğinin canlı örneği gibi olmuş.

Yaklaşık 3-4 senedir motosiklet kültürünün içerisindeyim ve somut olarak yapılanlar konusunda bence tartışılmaz önde olan bir taraf var. Ayrıca böyle bir paylaşımın forumda paylaşılması da garip. **dik yarışına çanak tutulmuş. Garip..
    *Heka ve braveguy bunu beğendiler.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam bizim reyiz üzerinden prim yapmaya çalışmış. başarmış da. şahsen aea bugüne kadar binlerce insanın içine motosiklet sevgisi aşılarken, bu üç beş birşey atsak bizi de unutmazdın diyen adam ne yapıyordu merak ediyorum. yoksa bu konuşma motosiklet alanında bilinirlik konusunda tepeye çıkmış birini çekememezlik mi?

Altın eşofmanlı adam lafını hak etti. Çünkü aynı tarzda küçümsediğin. Ayrıca parayı alınca motoru övüyor almayınca yeriyor. Fuar işinde de firmadan para aldığı belli, tetikçilik yaptı. Kulüpleri harcamaya kalktı. O video çekiyor, kulüpler çekmiyor diye kulüpleri küçümseyip yok saymak yanlış olur. Onların da birçok güzel etkinliği var. Barkın sadece motora yeni başlayan gençleri yakaladı. eski motorcular bu adamı takmıyor, İzlemiyor da. Barkın şımarık semt çocuğu pozuyla antipatik geliyor bana. Size gelmiyor olabilir. Bunlar şahsi fikirlerdir. fakat onun parayı alınca ağız değiştirdiği çok belli. Güven vermiyor.

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Kaç kişiye motosikleti sevdirmiş ne faaliyet yapmış bu federsayon, önce bunu anlatsalardı öğrenseydik
    Nasıl otorite ben onuda anlamadım bakayım dedim kendi siteleri bile yok, facebook sayfaları bile bizim 3 arkadaş açtığımız sayfa kadar
    Barkına fuarda para alıyo onun için böyle falan diye eleştri gelmiş, arkadaş bu adam da para alamadığı için böyle yapmış aynı şey değilmi
    braveguy bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    O değilde ben bu Barkın'ı bi türlü sevemedim. Hele o kazadan sonra ergen gibi evde kısa film filan çekmiş, o ne la öyle.

Geçen sene Hero Hero yaladı yuttu heryeri, direk Anadolu grubu Mc Donald'sa çaktılar heroları.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.dakikada kapattım alttaki videoyu.

bu ne hiddet, bu nasıl konusma tarzı? okeye 4. arasa daha yerinde olurdu, bir adres istemediği kalmış neredeyse.

aea hem severim, hem eleştiririm. bu konuda da, o hareket kadar ağır olmasa da aynı dusuncelerdeyım.
    Katılıyorum. Bencede barkın olayda fena derecede haklı.

Burda problem nah yapması bu mahattapların fena gücüne gitmiş tabi AEA nın mimiklerinden ve taklitlerinden cem yılmamızın hayranı olduğu ve hareketlerini fazlaca içselleştirdiği belli. o yüzden bu adam bu nahı sanki gora ki cem yılmaz karakterleri gibi biraz komedi babında yapıyor. Bu da ciddiye alınıyor ama yapmasa daha iyi.

Bir programda oyuncu, rallici Ümit Erdime de yaptı. Adam da sanırım 848 varmış. bir tanıdıktan almış. Barkına panigaleyi sıkılıp satarsan sende bana verirsin diye takıldı. suratına şırraaaak! diye nahı yapıştırdı AEA. Ümit erdim çokda ciddi olmadan söylediği seye bu kadar ani ve sert olarak hareket çekmesine alttan biraz bozuldu. Daha sonra tiyatrocu ve sunucu olmasının verdiği tecrubeyle Barkınla 4-5 defa daha kötü göt ederek bolca kafa buldu, Barkını bolca bozdu

Bundan sonra tepkilerini ölçülü ve düşünerek vermesinde fayda var. Sanayi jargonunu, mizahı komedinin ölçüsünü biraz kaçırıyor
    wolrath, halilom, espresso ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Arkadaşlar ben oraya para vererek girebiliyorsam ve orada tanımadığım bana faydasını göremediğim bir sürü insanı, yaşlı teyzeyi, ortalığı dolduran ve lak lak yapan arkadaşlar benim orada rahat gezmemi fuar ile ilgili bilgi almamı rahat gezmemi engelliyorsa buna bende karşı çıkarım. Bedava biletin kaldırılması bence bu fuarın geleceği için en büyük adımdır. Bu arada para aldığın halde (bedava bilet benim için paradır.) fuara katkı tanıtımın yoksa paran kesildiğinde para alanı bu buradan para aldı şundan para aldı diye suçlamak edepsizliktir. Klüpler herhangi bir aktivite de sponsor kullanınca o sponsora gerekli saygıyı göstermiyor mu tamamen boş bir eleştiri, Beyaz atletli arkadaşada selamlar, Saygı bekliyorsa birilerinden kendi saygılı olacak milletin karşısına atletle çıkmayacak.
    espresso bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı

Altın Elbiseli "Adam"ın yaptığı terbiyesizlik

Fuarı protesto eden gerek chopper clublarına gerek enduro gruplarına ve bilimum motosiklet caminasına karşın altınlı gece 4. sezon 30. bölüm canlı yayınında aşşağıda görselini göreceğiniz el hareketini yapmış, kendince dalga geçmiştir. Bu egosu dağları aşmış lahmacuna daha fazla prim vermemenizi temenni ediyorum. Aynı yayında barodi isimli bir vloggerı sırf selam verdi diye reklam yapıyor gerekçesi ile banlamıştı.

Ayrıca fuarda ***** gibiydi bu sene, bedava bilet olmasa 1 lira verip girmezdim. Geçen sene aksesuar/ekipman satan bölüm bu senekinin 2 katıydı ve bir çok mağaza vardı. Protestoya katılan çok fazla mağaza stand açmadı. Ayrıca chopper ve enduro gruplarının standı vardı ve onlarda bu sene protesto ettiler, iyide yaptılar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    AEA ayıp etmiş yine

Motosikleti
    R25
    Bilader sakin ol banlanacaksın yoksa
    fearlesboyy ve halilom bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Bunun özgüveni tavan yaptı. Biz şımarttık. Sırf motosiklet inceleyip yayın yapan bir kişi iken çok abartıldı. AEA videolarını izleyerek öğrenilen hemen her şey aslında birçok youtuber tarafından da çekilmiş şeyler.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    aea fanı değilim, fakat eğlenceli buluyorum kendisini. aynı zamanda motosiklete yeni başlayacak adamlar için epey faydalı videoları mevcut. tabiki ekmek yiyecek bu işten. tabiki sponsorluklar alacak. bu tarz çaklar sizin bedava bilet mantığınızla dönmez. kimse babasının hayrına iş yapmıyor.
    gelelim fuarı "bize niye beleş bilet yok yauu" diye protesto eden bazı ne idüğü belirsiz, camiaya beleş biletten başka bir katkısı bulunmayan kendini federasyon diye adlandıran gruplara, fotoğraftaki hareket gayet yerinde olmuş. federasyon başkanı beyin kendi çapındaki açıklaması da tam bir hayal kırıklığı olmuş.
    rebirth, mertcancbr, tealcollar ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)