Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

MKSF'den Altın Elbiseli Adam'a Tepki !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Lahmacun "altın Eşofmanlı Adam" beyin bizlere örnek olması gerektiği yerde yaptığı harekete bak, yakışmadı ..
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Tamam.....
    rebirth bunu beğendi.

jacob34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 03 (660)
    O değil de uyku tutmuyor yaw

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Barkın reyiz o neydi öyle be yapıştır
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    R25
    Alıntı jacob34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O değil de uyku tutmuyor yaw
    Evet hocam sabah 5:50 de kalkıcam hala forumda geyik peşindeyim

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Ergenlerin ilgi odağı. Lise kapısına yanaşan kırmızı şahin gibisin be barkın.

Bide gösteri alanında bi şalgam reklamı yaptı(berrak) aklım kaçtı.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Hocam konuşmanın altı üstünü al kendine yarayan resmi değil, "boykot eden motosiklet klüplerinden bir sürü insan yelekleriyle oradaydı" diyor. Sende oraya para vermeden girdiysen ayrıca o zaman bu tatava neden koptu bak bedeva bilet varmış. birilerine menfaat sağlanmadığı için koptuğunu anlayın şu gümbürtünün. Birileri etkinlik yapıp oraya götüremedi sizi kendiniz gitmek zorunda kaldınız organizasyona para vermediniz kendiniz para verdiniz. Neyse hadi hayırlı geceler. Bu arada ergenlerin takip ettiği diye küçümseyenler adam peruda 1290 adventure testine götürülüyor. Ergenler takip ettiği için değil işini eğliyle yaptığı için. Bence şu olay bile burada bu tartışmanın yapılmasının manasızlığını kanıtlıyor ya neyse. Hayırlı geceler herkese.
    mimarafi, abeciMotoru ve halilom bunu beğendiler.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Ayrıca fuarda götüm gibiydi" şunu yazan kişi, daha ana dilinin yazım kurallarını öğrenememiş kişi kalkmış Barkın beye laf ediyor.

Bedava bilet için bu kadar ağlanıp, insanların yaptıkları işlere çamur atan şahısların o fuarda yeri yok. Gitmeyin zaten.
    Barkın Bayoğlu motosiklet camiası için bulunmaz bir nimettir. Beğenmeyen takip etmesin, bu adam size fazla.
    gibigibi1985 ve braveguy bunu beğendiler.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    bir de eklemek istiyorum, "koskoca" federasyon niye bu adam gibi 4bin km öteye gidip gran canaria da yeni çıkan motorları inceleyip izleyiciye sunmuyor? ya da barcelona' ya gidip pist etkinliklerine katılıp daha bizim memlekete gelmemiş modellerle gözümüzü gönlümüzü açmıyor? napsın adam, şalgam reklamıyla, turşu reklamıyla döndürmeye çalışıyor dümeni. bir de bu açıdan bakmak lazım.
    anca " bize niye beleş bilet yok hacu? biz koskoca federasyonuz?"
    hee federasyon. ulan memleketin ana teması zaten beleşçi, tokatçı, yiyici. bari siz yararlı işler yapın.
    sarı kanaryaları yaşatma ve koruma derneği' nde okey çeviren dayılardan farkı yok bu grupların.
    rebirth, EsHero, espresso ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Ayrıca fuarda götüm gibiydi" şunu yazan kişi, daha ana dilinin yazım kurallarını öğrenememiş kişi kalkmış Barkın beye laf ediyor.

Bedava bilet için bu kadar ağlanıp, insanların yaptıkları işlere çamur atan şahısların o fuarda yeri yok. Gitmeyin zaten.
    Barkın Bayoğlu motosiklet camiası için bulunmaz bir nimettir. Beğenmeyen takip etmesin, bu adam size fazla.
    Barkın "bey" in yaptıgı işlere laf atan yok iyimisin sen :D :d Adamın yaptığı harekete laf söylüyoruz sadece, işine gücüne laf söylenmiş mi bi bak bakalım :d

Adam sana küfür etse sesin çıkmayacak yani, bu kadar fanboy olmanın bi anlamı yok. Kral çıplak demeyide öğrenin artık. Adam yanlış bir şey yapmış, eleştirebilir beleşçiler diyebilir okeyde bu el hareketini savunacak kadar alçalmayın.
    fearlesboyy ve sokamarukun bunu beğendiler.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Kulüpler federasyonu fuara gitmeyeceğiz demiş. Ama fuara geçen senenin bir kaç katı, 105 bin biletli insan katılmış.

Barkın'da çekmiş hareketi, siz motorcuları temsil ediyorsanız bu gelenler kim diye. Olay bu kadar basit.
    Erd0, espresso ve serdargenc bunu beğendiler.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    o değil de bunun yanındaki ekip neden ayrıldı bilgisi olan var mı? mehmet ali den bahsediyorum bu arada.
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB500F
    bu kulübü ve şahsı bu atışmadan önce tanıyan, bilen var mıydı gerçekten?? ne iş yaparlar, kulübün kuruluş amacı, gelecek hedefleri, icraatları nelerdir?

bu soruların cevabı bu şahsı ne kadar ciddiye almamız gerektiğini ortaya koymakta.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değil de bunun yanındaki ekip neden ayrıldı bilgisi olan var mı? mehmet ali den bahsediyorum bu arada.
    onlara da hareket çekmiştir.
    Stock Sever bunu beğendi.

Motosikleti
    xpulse 4v
    üsenmedim baya baya yorumları okudum. Form takipçisiyim ama ilk defa yazma ihtiyacı duydum. Bahse konu olan kulubu ilk defa duyuyorum. Amator lig yiyici tip kulup başkanıba benzeyen adamı ilk defa goruyorum. Hangi motorcuya ne yararı oldu ki acaba. Daha cok yazıcak varda yazılmıs hepsi AEA fuarda herkeze yardımcı olması, ekibinden herkezin sicak olması bazı seyleri dogru yaptıgının kanıtı.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Sanırım hareket yaptığı arkadaşlar fuarın neden ücretsiz olmadığını değil kendilerine neden ücretsiz olmadığını protesto ettiler.Şuan yazan arkadaşların bunun farkında olduğunu sanıyorum ama yinede anlam karışıklığı olmasın diye yazmak istedim.
    GP500-1st, Mengu16, halilom ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

arkadaşlar M.K.S.F 2014 yılında Sadece Profesyonel Yarış düzenliyen Tmf ye alternatif olarak kullanıcı sorunlarını da gündeme taşımak amacıyla kurulmuştur,şu anda üyelerinin çoğu Anadolu Klüp ve derneklerimden oluşan 50 den fazla Motosiklet Klubünün üst çatısıdır.Eksikleri Hataları mutlaka vardır,Amaç Türkiyede ki Motosiklet sorunlarına çözüm aramaktır ,Hiçbir Sponsor ve ve geliri yoktur,hiçbir marka ve ürünü desteklemez,üye tüm kararlar üye klüplerin katılımıyla alınır ,Amaç ekmeğini Motosikletten kazanan kurye ve paketçi kardeşlerimizin haklarını savunmak, Motosikletteki ÖTV ve Kdv oranlarının yüksekliği; Çalıntı Motosikletlerle ilgili yasadaki eksik mevzuatların giderilmesi ,Motosiklet Kültürünün yüceltilmesi,Zorunlu Trafik sigortasındaki Fahiş fiyatların düşürülmesi,yetenekli gençlerin caddeden pistlere çekilmesi, gibi özetlenebilir,ancak buaradaki tartışmalardan anladığım onlarca insan cebinde para ve emek harcarken MKSF yi anlatamamışız.yada siz okumamışsınız ,Örneğin Motosiklet fuarı ile ilgili karar Bizler asla bilet fiyatına takılmadık Fuarın 2 salona yetmediği ,stand kiraları yüksek olduğu için başta Harley Davidson 3 senedir katılmıyor ,firmaların katılmadığı katılanlarında kirayı çıkarmak için ürünleri pahalıya sattığı,teşhir motosikletlerinin ellenmiyeceği bir fuarın yanlış olduğunu anlattık ,cevaben bizim kuru kalabalık olduğumuz söylendi,sonrasında yöneticilere ücretsiz üyelere yüzde elli indirim teklif edildi MKSF son derece Demokratik bir platform olduğu için oylandı Kınama Boykota çevrildi,Hatta bikaç klüp katılma kararı alıp federasyondan ayrıldı,AEA arkadaş tartışmayı başlatmıştır , ben burada MKSF adına cevap veremem ,ancak mutlaka cevabı vardır ,saygı çerçevesinde her türlü soruya cevap veririm ,Tekerinize Taş değmesin Bu arada MKSF Motosiklet ler için HGS ve OGS indirimi yapmıştır ,Birçok yapılan iş var demekki yeterince anlatamamışız
    cihan54 bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı freewill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun konusunu açıcaktım, açıyorum

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Ya dostlar motor birbirimizi bir araya getiren güzel bir araçken işlerin bu noktaya geldiğini görmek gerçekten üzücü.Karşılıklı bir özür ile işi çözebilecekken olayların tırmanması üzücü.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    barodiyi buldukları yerde banlıyolar. kime ne etti bu adam
    Mengu16 ve zulu bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)