Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Dominar 400'ün Fiyatı Belli Oldu!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Z300 satıldı/2014 X max 250 ABS
    çok şükür kuralkanda sıçtı batırdı çok şükür bu senede motoru yenilemeyeceğiz,en güzeli elimizdekine sahip çıkmak olucak :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

V15 in de fiyatını teslim tarihini sabırsızlıkla bekliyoruz...

Bu fiyatlar ile bajaj ülkede satış yapacağını düşünüyorsa galiba yanılıyor benelli'de aynısını yaptı sonra fiyatları indirdi ülkede japon motor merakı var diğer markalar fiyatı cazip kılacak ki rekabet edebilsin.

Motosikleti
    Yamaha MT 25
    Meşazını aldım bajaj gardaşım, bu güzel tablo için seni tebrik ediyorum. Daha da güzellerini görmek için evet diyorun. Sen de evet diyor musun cfmoto gardaşım?
    K121L, zekeriyaimam, tcourb ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    %37 ötv'yi ve %18 kdv'yi çıkar, motosikletin fiyatı 11.612 TL ediyor ( 18.000 TL üzerinden hesapladım ).

Dolar bir ara laikler ve kemalistler yüzünden! 4TL'ye dayanmıştı biliyorsunuz. Ekonomimiz rezil bir durumda olmasa, dolar en fazla 2TL civarı olsa ( 2 bile çok aslında ama... ); bu motosikletin satılacağı fiyat, normal bir vergilendirme ile ( %37 + %18 gibi akıl dışı vergilendirme değil de makul bir oran ile ) 7.500TL civarı olur.

Ah şu kemalistler ve laikler! siz hiç bu ülkede var olmasaydınız şu motor en fazla 8.000TL olurdu. Dar gelirli vatandaş da kaliteli, güvenlikli motora binerdi.
    K121L, Peyk74 ve zagor* bunu beğendiler.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstikrar sürüyor ve motosiklet fiyatları itina ile yükselmeye devam ediyor.
    Nedeni ne mi ?
    Açıklayayım çünkü şu aralar dış güçlerden biri olan " Papua yeni gine " bize baskı uyguluyor. şaka la şaka

Bu fiyatların böyle olması çok doğal 1 ABD Doları = 3,72239842 Türk Lirası olduğu için
    Seçimlerinizi adam akıllı verin len

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı araltı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat gayet iyi yerinde olmuş. Alana, satana ve kullanana hayırlı olsun. 17.998
    2 liraya üzerine bi soğuk su içersiniz parası bırakmışlar.

Allah allah. Bu motorun fiyati bir bana mi normal geldi yahu? 400 cc motor. ABS var. ABS'li MT-125'in fiyati olmus 16750 lira. Suzuki GSX 250 R 22000 lira. Kici kirik commuterlerin 6000 - 7000 lira oldugu piyasada adamlar 12000 lira mi deseydiler Piyasayi kosullarina gore degerlendirmek lazim ve kronik bir sorunu yoksa m f/p dengesi en iyi motorlardan biri olmus Dominar.

Derdiniz genel fiyatlar seviyesi ise o hususta sikayetinizi sandik ile paylasmanizi tavsiye ederim. Madem ki demokrasi diye bir sey var. Ben oyle yapmayi dusunuyorum sahsen.
    RAMİREZ ve espresso bunu beğendiler.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    rs200ü söylemiyorum bile,ns200 kendi ayağına sıkmış..
    Bu fiyata ikinci el çok temiz cbr 250 alınır dağ taş gezilir.
    Ne bileyim Allah herkesin gönlüne göre versin.

Motosikleti
    -
    Oha bajaja bu para verilirmi

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu sene Bajaj'ın fiyatlarını kullanıcılar belirlemek istiyor. 15 olsun 13 olsun diyenler vardı ondan bu tepkiler. Ben bu motorun baz fiyatının RS200'den az olamayacağını söylemiştim. 18 ile 20 bin arası bir fiyatı olabilirdi.

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Güzel fiyat,güzel motor.
    Satacaktır.
    RAMİREZ bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Drift
    Ns200 Abs nin fiyatının bu kadar yükselmesinin sebebi tamamen dominar 400 un satması için yapılmış. Pulsar alıcaklar 3 milyar daha verip 400 luk alırım desinler diye yoksa bi Abs 3 bin TL olamaz

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuardan önce 18.500 demişlerdi face grubundan bilgi alanlar. doğrulanmamıştı.

şimdi sonu klasik bir pazarlama klişesi olan .999 şeklinde güncellenmiş halini görüyoruz gibi duruyor.

aslında beğenenin hastasının hala ulaşabileceği bir fiyat iyi tarafından bakmak gerekirse Ama motor kapalı kutu, referans 200 ns.

Ben kar marjının daha rekabetçi tutulabileceğini düşünenlerdenim. Bi ara kızıyorduk ya döviz çokda çıkmazken yamaha-honda el ele verip 250 cc lerin piyasasını belirliyordu(yukseltiyordu).

Bajaj da bu durumda Honda-yamaha'ya + 1 olarak katılmış buluyor. Fiyatlar bu sevide arkadaşlar kimden kaçsanız birinin kucağına düşüyorsunuz. Kapitalist piyasanın en çok istediği şey.

Daha açık/özet konuşmak gerekirse:

Anlayacağınız dominar ile iyi fiyat verip japonların fiyatlarını frenlemek bajaj'ın da işine gelmiyor
    bursalıali bunu beğendi.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Değerli arkadaşlar;
    Yoğun bir katılım olduğunu biliyorum. Çok kısa cevap vermek isterim.
    Şu anda ne dersek diyelim Türkiye’nin yaşadığı bir kur gerçeği vardır.

Çok basit hesap ile açıklayabilirim.

• PULSAR NS 200: 2014 yılı nisan-mayıs ayında sektöre girdi. 7.371 tl parekende fiyatı vardı. Usd kuru ise 1 usd=2,10 tl ortalamasında idi. 3.509 usd parekende fiyatından satışı yapıldı. Bugün itibari ile 1 usd=3,71 TL’dir. Karşılığı 13.022 tl’dir. 2017 model Euro-4 uyumlu modelimizin bugünkü parekende fiyatı ABS dahil olduğu halde 11.300 TL’dir. Yani usd karşılığı 3.046 usd’dir. Aradaki destek BAJAJ ve KURALKAN tarafından sağlanmıştır.

• Gene bu modelde 2016 yılını esas alalım. 2,92 usd kur hesabı ile yıl boyu 8.290 TL fiyatı ile satış yapıldı. Bugün itibari ile net % 27 kur değişimi vardır. Yani 10.528 TL net satış fiyatı olması gerekir. Üzerine de Euro-4 kapsamında yapılan çalışmaları ve ABS farkını ilave ederseniz daha iyi anlaşılır.

• DOMİNAR 400: Bu fiyat gerçekten üzerinde çok çalışıldı ve üzerinde % 37 ötv olduğu halde çok iyi bir lansman fiyatı ile satışa sunuldu. İlk 40 adet siparişi de bayilerimizden aldık. Bu segmente çıkıldığı zaman fiyatların hangi aralıkta olduğunu çok iyi biliyoruz. Şu anda 250 cc ABS’siz modeller bu fiyat seviyesinde ve dikkatinizi çekiyorum henüz 2017 ABS’li modellerin fiyatı birçok markada belli değil. İşte o zaman aradaki farkı çok daha iyi anlayacağız.

Özellikle yıl ortasına gelindiğinde dediklerim çok daha iyi anlaşılacak. Arkadaşlar bu ayrıntıya dikkat etsinler.

Tüm bunlara rağmen sizlerin haklı itirazlarını çok iyi anlıyorum. Ama açıklamamız gayet nettir. Başka bir gerekçe yoktur. Biraz araştırma yapıldığı zaman ticaretin içinde olan arkadaşlarım dediklerimi çok daha iyi anlar.

Ama ben iddia ediyorum bu özelliklerde PULSAR NS 200 ve DOMİNAR 400 modelimiz mevcut fiyatları ile tüm alternatifleri içinde en iyisi olmaya devam edecektir.
    Ben her zaman sizden yanayım.

Saygılarımla…

Ekrem Ata

fz6_fazer, RAMİREZ ve espresso bunu beğendiler.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı umtkrks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meşazını aldım bajaj gardaşım, bu güzel tablo için seni tebrik ediyorum. Daha da güzellerini görmek için evet diyorun. Sen de evet diyor musun cfmoto gardaşım?
    Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    %37 ötv'yi ve %18 kdv'yi çıkar, motosikletin fiyatı 11.612 TL ediyor ( 18.000 TL üzerinden hesapladım ).

Dolar bir ara laikler ve kemalistler yüzünden! 4TL'ye dayanmıştı biliyorsunuz. Ekonomimiz rezil bir durumda olmasa, dolar en fazla 2TL civarı olsa ( 2 bile çok aslında ama... ); bu motosikletin satılacağı fiyat, normal bir vergilendirme ile ( %37 + %18 gibi akıl dışı vergilendirme değil de makul bir oran ile ) 7.500TL civarı olur.

Ah şu kemalistler ve laikler! siz hiç bu ülkede var olmasaydınız şu motor en fazla 8.000TL olurdu. Dar gelirli vatandaş da kaliteli, güvenlikli motora binerdi.
    Dolar halen ucuz. Elinde iki dolarınla tekel bayiine girsen bir bira zor alıyorsun.

Bir bira bile alamayan bir doların ta... ;)
    fazil bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Madem 250 cc üstü ÖTV den şikayetçisiniz bütün distribütörler bir araya hep beraber o çok sevgili saygıdeğer manyak derecede üstün değerli padişahınıza gidecek ve diyeceksiniz ki ; "Hörmetli ulu cihan hakimi padişahımız biz değersiz kulların olarak sana geldik...Şu şeytanül-motoru velespitteki(motosiklet) %8 lik ÖTV dilimini 600 cc ye kadar yükseltelim ki devlet-ül diyarımızın iktisadi kudretine can gelsin(ekonomiye can gelsin,piyasa haraketlensin.)...
    Tabii siz bunları dedikten sonra Padişah "Bu zındıkların kelleleri tez vurula,siz kim Padişaha akıl vermek kim" diye cevap almaktan korktukları için ÖTV düzenlemesi için gidip görüşmezler.Duke 390 varken siz o fiyatla bu motoru zor satarsınız.
    Seko, Peyk74, Mirable ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Kur hesabını yapıp, üzerine de ABS için kafadan 1000 TL koyarsanız NS200 için fiyatın gayet normal olduğunu görürsünüz. Evet bu paraya ikinci el CBR 250 alınır ama en fazla iki üç gün daha alınır, o yüzden elinizi çabuk tutun. Bakın Suzuki 2017 model GSX-R'ın fiyatını açıkladı, NS200'ün iki katıymış. Az daha koyup MT-07 alınabiliyor.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı admin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj'ın merakla beklenen modeli 400 Dominar, 2017 Motosiklet Fuarı'nda tanıtılmış ve motosiklet tutkunları modeli yakından görme şansını bulmuşlardı. Ama Bajaj Türkiye fuar süresince modellerinin fiyatları açıklamamıştı. Fuarda Kuralkan Satış ve Pazarlama Müdürü Ekrem ATA "Motosiklet severler için en iyi fiyatı sunmak için çalıştıklarını ve bekletinin yüksek olduğunu bildiklerini belirtmişti." Bugün itibariyle 207 fiyatları açıklandı.

Bajaj Türkiye Euro-4 standartlarına uygun 2017 modellerinin tavsiye edilen parekende fiyatları aşağıdaki gibi oldu.

• DOMINAR 400: 17.998 TL (Mayıs ayı teslime hazır)
    • PULSAR RS 200: 13.590 TL (nisan ilk hafta teslime hazır)
    • PULSAR NS 200: 11.300 TL (nisan ilk hafta teslime hazır)

PULSAR NS 160 ve V15 modellerinin fiyatları daha sonra açıklanacak.

http://imageshack.com/a/img921/1117/mR4MAl.jpg

http://imageshack.com/a/img921/9523/Bo98q6.jpg

http://imageshack.com/a/img924/2220/R3HKA2.jpg
    Bu paraya biraz ZOR.
    bursalıali bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gidip dolar kuru hesaplamış Hindistan'dan sanki dolar ile aliniyor. Hindistan rupisine göre hesaplayın bir zahmet.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)