Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Şebekesi Yakalandı. Motosikletleri 100 liraya sattıkları belirlendi

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kahramanmaraş’ta motosiklet hırsızlığı yapan şebeke, polisin sıkı takibi sonucu yakalandı. Çoğunluğu çocuk yaşta olan şüphelilerin çaldıkları motosikletlerin tanesini aracılara 100 liraya sattıkları belirlendi.

Kahramanmaraş Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince kent merkezi ve çevre illerde motosiklet hırsızlığı yapan şebekeye operasyon düzenlendi

İl merkezinde çeşitli adreslerde yapılan baskınlarda H.B. (15), H.B. (15), A.H. (16), O.T. (19), B.B. (16) ve Y.K. (15) yakalandı.

Çoğunluğu çocuk yaşta olan şüphelilerin çaldıkları motosikletlerin tanesini aracılara 100 liraya sattıkları tespit edildi. Plakayı ve motosiklet üzerindeki parçaları söken aracıların ise çeşitli işlemlerin ardından motosikletleri yüksek fiyatta piyasaya sürdüğü öğrenildi.

Kaynak: CNNTURK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Neredeyse kendimi tutamayıp küfür yazacağım bu vatan hainlerine

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Şase ve motor numarası kazındıysa, değiştirildiyse o motorların şimdi gerçekten 100 liralık değeri var. Devlet bu konuda motosikleti çalınan kişilere yardımcı olmalı, ek masraflar çıkarmamalı. Motoru çalınan kişiye 5-6 aylık otopark parası bile ödetiyorlar.

Evet devletin ve yetkililerin bu konuda tam sorumluluk alması lazım. Ya malımı koru, ya çalanı bul malımı geri getir çalana ceza ver, ya da zararımı tam olarak karşıla

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Şöyle olayları nasıl reklam yapıyor emniyet varya. Bulunan motorlara bakın bide çalan tiplerin ticaretine bakın bide yaşlarına bakın. Zaten amatörler ki enseleniyorlar. İstanbul'un göbeğinden çalınan büyük makineleri bulsanız, teşkilatı çökertseniz ya..

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    e ceza yokki, olmayan ceza ile tabi herzaman suç devam eder, kimse kurusa bakmasın hırsızın yaşına bakılmaz.(bu koun için konuşuyorum)
    ver bakalım 20 yıl bidaha motorun yanından geçmez, etrafda 20 sabıkası adam var ya of

Bu çocukların yanı sıra o motosikletleri 100 liraya alıp ya parçalayıp satan yada kılıfına uydurup satan şeref yoksunu vatan hainlerini bulup asmaları lazım. Nefes almaları haram.

Motosikleti
    Dominar D400
    Hırsızlardan sadece 1'i 18 yaşını geçkin, belki onun başı birazcık belaya girer kanunen( "birazcık"tan kastım da salıverilirler 1-2 gün sonra işte), diğerleri 18 yaş altı ki onlara hiç birşeycik olmaz, hemen işlerine kaldığı yerden devam edecekeler. Çünkü işleri o.
    skullz bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Hahaahahahahhaha çete dedikler 3-5 veled hiç güleceğim yoktu ne büyük başarı ayakta ellerim kanayana kadar alkışladım. Ülke Yiğit Özgür karikatürlerinden hallice.

skullz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırsızlardan sadece 1'i 18 yaşını geçkin, belki onun başı birazcık belaya girer kanunen( "birazcık"tan kastım da salıverilirler 1-2 gün sonra işte), diğerleri 18 yaş altı ki onlara hiç birşeycik olmaz, hemen işlerine kaldığı yerden devam edecekeler. Çünkü işleri o.
    hiç birine hiiiiiiiiiiiiiiiiç birşey olmaz, sen bit tweet atarsan içerdesin, ama hırsızlar dışarda ben de bunu anlamıyorum arkadaş!

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Adamların günah işleme özgürlüğü var.

Alıntı skullz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç birine hiiiiiiiiiiiiiiiiç birşey olmaz, sen bir tweet atarsan içerdesin, ama hırsızlar dışarda ben de bunu anlamıyorum arkadaş!
    Ben de anlamıyorum ve kafayı yemek üzereyim. Neden hırsızlara bu kadar taviz veriliyor ve neden hırsızların çaldıkları yanlarına kâr kalıyor.
    skullz bunu beğendi.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ulem hırsızın bile emeğinin çalındığı bir güzellikler alemi Türkiye.
    100 liraya motormu çalınır?
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Evvet Fransa'lı COQ Kardeşim hırsızın bile bedavaya çalıştırıldığı bir güzel ülkede yaşıyoruz.
    Kul hakkı dedikleri de ne ola ki. Bu güzelim ülke {ben zengini severim } diyebilen Başbakanı ve Cumhur
    Başkanı nı da görmüştü 25 sene önce. SELAMLAR

yorumlara göz attım da ucu kendine dokunmayınca kimsenin devletine laf etmediği de bi ülkeyiz arkadaşlar aynı zamanda. ucu başkasına dokunsa kimse gıkını çıkarmaz, çıkaranı da salak ilan ederiz. böyle de bi milletiz. umarım adaletin olduğu bir ülkeye dönüşür bu topraklar. umarım bu hırsızlar da hak ettikleri cezayı çekerler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evvet Fransa'lı COQ Kardeşim hırsızın bile bedavaya çalıştırıldığı bir güzel ülkede yaşıyoruz.
    Kul hakkı dedikleri de ne ola ki. Bu güzelim ülke {ben zengini severim } diyebilen Başbakanı ve Cumhur
    Başkanı nı da görmüştü 25 sene önce. SELAMLAR
    Ne zengin olmak, ne de zengin sevmek sorun. Zengin olmak için suç işlemek sorun.

Keşke zengin olsak... Fakirlik eğitimsizlikle birleşince, ki eninde sonunda birleşiyor, büyük problem. Sonra istediğin fiyata satın al istediğini... Tablo net.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)