Tanıtımı Kapat
Hudson Fuar Kampanyası
Tanıtımı Kapat
MotoAVM Motosiklet Aksesuarları
Kapat
Üye Girişi

Motomax’dan alışveriş yapanlara ücretsiz motosiklet eğitimi hediye

Mondial E-xtreme Max 150
    Başlangıç için Motosiklet Modelleri
    Hero Karizma
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Motomax, motosiklet severlerin güvenliğini onlara motosiklet güvenlik aksesuarları satmanın yanında Motosiklet Eğitimi hediye ederek de sağlamaya devam ediyor.

Motomax Mağazalarından 1.950 TL alışveriş yapan müşterilerine Türkiye'nin tek kapalı pisti olan ve kurumsal eğitim kuruluşu olan Motto Akademi'de (Eski GS akademi) Temel Eğitim 1. Aşama, Hakimiyet Eğitimi ya da Yol Eğitimlerinden birisini hediye ediyor.

Detaylı bilgi için tıklayın.

www.motomaxonlineshop.com/ucretsiz-egitim-hediyesi-pmm20

huduni bunu beğendi.

AVM Forum
    DRD Motorbikes Riders Serving Riders - Motorcudan Motorcuya Hizmet
    Motomax

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Çok beğendim.
    Hayat her zaman sen tüm olanakları yaşayıp tüketmeden önce biter... W. Faulkner

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Suzuki GSF 650 Bandit S ABS
    10 ay once bot aldik... yirtildi su almaya basladi... arayip sikayetimizi soyledik... ya iade aliriz yada yenisini veririz dediler... kesinlikle tamir olmayacak dendi...
    gönderdik botu... 15 gun sonra ayakkabiciya diktirip geri verdiler...
    10 tl verip onu ben de yaptirirdim niye zahmet ettilerse...
    Bu mu guvenilir firma...

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tüekiye'nin tek kapalı pisti değil, Honda'nında kapalı pisti var.

Temel egitimi almistim motto'dan. Fuardan sonra ailemi kandirabilirsem ekipmanimi alip yol egitimine de giderim.

Mağazalarından çanta almak istedim. Montaj için ustamıza göndeririz dediler. Ücreti tahmini ne kadar peki dedim. 50-60tl arasında değişiyor dediler. Altı üstü 3 dakikada vida sıkılacak.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İSTANBUL - MOTOSİKLETİ : BAJAJ PULSAR 200 NS - MOTORAN CRAZY 125 MİNİ BİKE
    Motosikleti
    HERO HUNK - YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY
    GİS akedemi iken motto olmadan hemen önce kendi öğrencimi son yol ve viraj eğitimlerini tamamladıktan sonra şehirler arası yolda kullanacağı için gis ile görüştürmek istedim zaten bizim eğitim alanı ile 500 metre var yoktu arası neyse içeride bir bayan vardı başlarda güzel güzel konuştuk durumu anlattık falan şukadar bukadar derken beni öğrencimin yanında tabiri yerindeyse gömmeye başladı zaten sürücü kursları ne biliyorki falan biz onların eksikliklerini gideriyoruz yanlışları doğru diye gösteriyorlar falan gibisinden gereksizce gömmeye çalışması canımı sıkmıştı nitekim bu arkadaş da ilk eğitimini oradan aldı hatta ozaman eğitim alana motomaxtan %25 indirim vardı ama ürünleri bana çok kaliteli gelmemişti ve fiyatları yüksekti o ucuz marka ürünleri için o yuzden birşey bakmadık akabinde öğrencim seviye 1 i aldıktan sonra dahada gitmedi ve bana dönüp hocam senin gösterdiğinin yarısını bile göstermediler parkurda tur attırdılar vs memnun kalmamıştı sonrasında honda ile görüşüp eğitimlerini tamamladı motto olduktan sonra kadroları değiştimi bilmiyorum ama ben bütün öğrencilerime tembihliyorum biz sana bunu kullanacak kadar sınavı geçebilecek kadar öğretebiliriz muhakkak eğitim almaya bak diyip eğitime teşvik ederken kendimde motorcu olarak ne kadar şey öğretirsem onlar için o kadar iyi diyip ciddi emek ve çaba sarfederken hatta bir başka şekilde potansiyel müşteri paslayacak kişi olacak iken beni yada diğer kursları bu ithamlarla gömmeye çalışmak küçümsemek hiç hoş olmamıştı..

Bajaj Dominar 400
    Başlangıç için Motosiklet Modelleri
    Hero T-Sport

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)