Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

YBR 125 ile Dünya Turuna Çıktılar. ride2world

Motovento
    REKLAM ALANI
    tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Geçim sıkıntısı,tasası yoksa, maaşlı bir işte çalışılmıyorsa, sülale rahatsa gidilir tabi.Neden gidilmesin?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Urbangini Volta Ala Cubagani
    Amerika gibi ülkelerde, Honda motosikletlerine Honda Clone Engine, yani honda motorların bire bir klonlanmış motorlarını kullanılıyormuş. Sağlam ve bire bir aynı olsalarda üreticiye zarar, tüketiciye zarar. Yine araya giren, tüccarr kaymağı yiyo, dimi.
    Pardon konu dışı kaldı, burda bir yorima cevap olarak yazmıştım. Konuya cevap yorum oldu. K.b.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    En azından hasmetin okumadan cevap yazdığını öğrendim...

O profilleme zaten konuşulan belli bir profil için. Kısaca belirtilen bir profilin profillemesi.

Sanırım yine okumayacak o postları

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Stereotipleme neden kötü, profilleme ne zaman sorunlu, bu konularda aynı çizgide değiliz.

Alıntı Volkan76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerika gibi ülkelerde, Honda motosikletlerine Honda Clone Engine, yani honda motorların bire bir klonlanmış motorlarını kullanılıyormuş. Sağlam ve bire bir aynı olsalarda üreticiye zarar, tüketiciye zarar. Yine araya giren, tüccarr kaymağı yiyo, dimi.
    Pardon konu dışı kaldı, burda bir yorima cevap olarak yazmıştım. Konuya cevap yorum oldu. K.b.
    Neredeyse yirmi senedir Amerika'da yaşıyorum, ilk kez böyle bir şey duyuyorum. Bizzat üç arabasına, bir cibine ve üç motosikletine sahip olmuş olmama rağmen....

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)