Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Aydınlı Motosiklet Tutkunları Motosiklet Dostu Bariyer İstiyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Olcan'a akıl sır erdiremiyorum 2006 yılından beri burdayım ilk defa böyle bir seviyesizlik görüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Haklısınız.. Hadi iyi aksamlar.
    rm125 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Evet haklıyız sanada iyi geceler hafif adamlar

Bahar89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Herkes fikrini söylemiş bunda bir sorun veya hakaret göremiyorum ama şu tehditkar konuşmalar nedir pardon? Reel de olsa şiddet doğarmış? Magandalıktan başka bir şey değil bu. Ayrıca İngilizce Reel " Makara " demektir. Real demek istediniz herhalde. Bende komik buluyorum, ve komiksiniz. Bir bayanın yorumu da bu şekilde. O kafanıza taktığınız tas kasklarınız ile ölmeyi bayılmak sandığınız aşikar. Eleştiri kaldıramıyorsanız burada böyle ulu orta bağırıp çağırmayın.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Bir bayan olman hiçbirşeyi değiştirmez önce insansın. Eğer bir fikir içinde dalga söz konusu ile bu bir hakarettir. Reel realiteden gelir gerçek ve gerçekçilik anlamındadır. Evet inkar etmiyorum ister maganda de istersen serseri benim klübümün duruşunu lakait bir şekilde dalga konusu eden kişi herşeyi hak etmiş demektir. O kafamıza taktığımız tas gibi kask sizi hiç ilgilendirmez ölecek biziz düşecek biziz.
    Bir harley davidson ışıklarda durunca ağzınızdan akan sularla siz daha komik oluyorsunuz

Eleştiriyi kabul ederiz ama eleştiri olursa ellerimizi bağlamamız, deri yelek giymemizi eleştiri değil hakarettir. Bu da bir erkeğin yorumu

Bahar89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Bin kör adamdan bir şahit, bin cahilden bir adam olmaz demişler. Haklısınız beyefendi realiteden reel de gelir, kırmızı kar da yağar size.

Esen kalın.

rm125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Kanuni Caracal 200 & 2001 Suzuki Volusia 800
    Alıntı Bhr89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bin kör adamdan bir şahit, bin cahilden bir adam olmaz demişler. Haklısınız beyefendi realiteden reel de gelir, kırmızı kar da yağar size.

Esen kalın.

reel: fransızca; gerçek, gerçeklik manasına gelir.
    real: ingilizce; gerçek manasına gelir.
    Ben de şimdi Türkçe'sini söylüyorum. Gerçekte de yüzümüze gelip ' o tipler ne 'demenizi bekleriz. Saygıyla karşılarız. Fakat sizin saygınızın bittiği yerde bizim de biter..

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Kardeşim söze gerek bırakmadı

SAYGI SEVGİ SADAKATLE, BİRLİKTELİĞİMİZ GÜCÜMÜZDÜR
    rm125 bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sosyal medyada yazarken şu kuralı unutmayın: ben bu yazdıklarımı, bu kişi su anda gerçekten karşımda olsa yüzüne karşı söyleyebilir miyim?

Simdi bir de demir bariyerlerin önünde bu dört kişinin yüzüne karşı "o tipler ne lan öyle ehele mehele" dediğinizi düşünün.

Sonra bir de demir bariyerlerin tadını düşünün..
    rm125 bunu beğendi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Levent abi adamların fotograftaki kisilerin tipini karakteristik olarak yorumlamamıs sadece verilen pozun biraz komik oldugu için yorum yapmıs fakat aramızda egosu ve karakteri olarak eksik insanlar oldugu ıcın eziklik psikolojilerinden dolayı direk savunmaya geçmişler yok allahtır kitaptır katmıslar işin icine , ne kadar aciz insanlarsınız yazık size rüyanızda moderatorlar kovalasın sizi insallah valla güle güle okudum yorumlarınızı bayada ciddi ciddi yazmısınız :D:D

rm125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Kanuni Caracal 200 & 2001 Suzuki Volusia 800
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Levent abi adamların fotograftaki kisilerin tipini karakteristik olarak yorumlamamıs sadece verilen pozun biraz komik oldugu için yorum yapmıs fakat aramızda egosu ve karakteri olarak eksik insanlar oldugu ıcın eziklik psikolojilerinden dolayı direk savunmaya geçmişler yok allahtır kitaptır katmıslar işin icine , ne kadar aciz insanlarsınız yazık size rüyanızda moderatorlar kovalasın sizi insallah valla güle güle okudum yorumlarınızı bayada ciddi ciddi yazmısınız :D:D

Goca moğlalı kardeş! karaktersiz diyerek sınırı iyice aştın bilmem farkında mısın? Karaktersizlik örneği mi görmek istiyorsun!

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir üstteki arkadaşın dediği gibi bu klavyeden allah razı olsun denk gelemeyecek durumda olduğumuz için ağzı olan konuşuyor.

Savunmaya geçmiyoruz yapılan terbiyesizlik ortada onu belirttiK eğer savunma yapacak olsaydık sende bunları yazacak cesaret olmazdı...

DegasTrol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sevmeyen Bizden Değildir
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be, ulan ne modmuşuz he.. Görende Cumhurbaşkanı falanım sanacak "başkanlık" getiren tipten..
    Kardeşim, herşeyden önce bende bu forumun bir üyesiyim ve fikirlerimi de kurallar dahilinde açık seçik yazar çizerim. Forumda yetkili olmamın bu saçmalıklar ile ne alakası var?.

Adamların duruşu off-side işte..Sanki Star Wars filminden çıkmışlarda kulis arkasında zafer pozu verilmiş kollar bağlanmış bilmem ne. Modda böyle derse bişi demezmiş.. Yahu senin diyecek neyin olabilir ki ?.. Koyun musun sen, sürü psikolojisi ile mi yaşıyorsun..
    Üslubunda daha dikkatli davranmanı beklerdim,yaşın itibari ile

Ben 8 kelime ile var olan bir durumu özetlerken sen kime ve neye kinin olduğunu anlatmadan sağa sola kusmuşsun.

Öncelikle forumda yetkili olman herkesden çok daha dikkatli ve seçici yorum atmanı gerektirir,bunun aksini kimse iddia edemez boşunamı koydular o tag'ı.

'Kurallar dahilindede' millete siyaset propagandası yapıp şahıslara hakaret etmek yoktur diye düşünüyorum.(Varsa ona göre herkes özgürce kussun)

Hiç utanmadan saçmalık diye bahsettiğin şeyde(sakın aksini iddia etme)senin gibi,benim gibi motosiklet kullanıcılarının hayatını kaybetmemesi için uğraş verdikleri bir iş. bir motosiklet kullanıcısı ancak bu kadar küçülebilirdin tebrikler.

Benim diyecek neyim olabilirki ? Benim diyecek çok şeyim varda,ne burası onun yeri nede söylediklerimi anlayabilecek kapasitede insanla muhattabım

Burdan anladığım kadarı ile sanırım koyunda olan sensin,sürü psikolojisiyle yaşayanda sensin.

Azıcık sana ters düşen insanlara kim olduklarını bilmeden bir yafta,bir taraf,bir yaşayış biçimi yapıştırmadan önce 2 kere düşün lütfen.

Sen bunu biraz bile düşünmeden yaparsan karşındaki hiç düşünmeden seni gözünde aşağılık bir varlık olarak bile değerlendirmez. Ha eğer senin gözünde nasıl göründüğümü umursamıyorum ben diyorsanda,ozaman zahmet edip cevaplamayacaktın amaaan banane diyip geçecektin.

Cevap dahi verme lütfen daha fazla uzayıp saçma bir klavye başı savaşına dönmesin,kişisel bir sorunum yok seninle,sadece öfkeyle kalkıp alakasız ve saçma sözler sarfedip zararla oturma diyorum özeti bu.

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstersen ilk önce kendi tipinden başla kavga çıkarmayız biz, sons of anarchy izleyipte tiribe girenlerden değiliz.

Adı TÜRK ile başlıyor. TÜRK CHOPPER MK nın

Birader sen benim yazdığımı ya okumadın yada çok yanlış bir düşünceyle okudun. ben orda adamları destekliyorum dalga geçmesinin yanlış olduğunu belirtiyorum. Neden bu kadar gözünü kapatıp yazdın. birde bana hakaret etmişsin ya neyse anlamadan yazdın diye hoş görüyorum

Film falan bilmemde mevzu TÜRK'lükse TÜRK oğlu TÜRK'üm evelallah ne göçmenlik ne başka bişey saf 'TÜRK'.
    rm125 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)