Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet Sürücüsü Sinyal Vermeyen Sürücüyü Bıçakladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Doğru bişey değil ama hak veriyorum. Motoru petrole çekip de " ay vurmayın abi, yapmayın" diyeceğime, çekerim emaneti ......... adaleti. Ya da erkek gibi dayağımı yer gıkımı çıkarmam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:19 ----------

Bu arada 124 mü o?
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Asıl soru su ;

Sizce bıçaklanan bir daha sinyal vermeden döner mi acaba?

Bence s...ler dönmez artık sinyalsiz..
    maktama ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Alıntı Enis Yıldız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ' Adalet bazen namlunun ucundadır ' anlayışından vazgeçmesi lazım bu toplumun.
    Herşey daha kötü olacak haberiniz yok.
    Adamın canı yanacak, malı çalınacak, hakkı yenecek ve belki iffetine göz dikilecek ve devlet diyecek ki "bundan bişey çıkmaz anam hadi güle güle yorma bizi"

Eğer devlet korumazsa insanlar kendisini korur

Motosikleti çalınan bir mağduru derdiyle başbaşa bırakan emniyetimiz var.
    Sapığın rahatça sapıklık yapmasına, hırsızın rahatça hırsızlık yapmasına imkan veren bir memleketimiz var. Yahu hırsızın yatak odası hariç evin her yere girmeye hakkı var hakkı! Siz ne anlatıyorsunuz. Ve o hırsız o kadar değerli yüce bir varlıktır ki, eğer evinizin diğer odalarında ona bir zarar vermeye kalkarsanız, çok afedersiniz devlet sizi sever.
    Quad87 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    internet de bi dünya video var aniden yola giren araçlar,sinyal vermeden dönen lavuklar,telefonla konuşup aynaya bakmayan hanımlar,size kızıp üzerinize süren minibüsler veya taksiler daha bir çokları ne ararsan var trafikte bu olayların sonucunda hep yaralanan,sakat kalan,ölen motosikletliler değil mi? eee hatan yapan kişi özür dileyeceğine kafa tutarsan seni döven,söven,bağıran hiç olmasını istemesem de seni bıçaklayan birine denk gelmen normal...

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Bacakta çok kritik damar yolları var, kasık bölgesindeki darbeler öldürücü olabiliyor.
    Bu haberdeki varlık zaten ne olduğunu belli etmiş. Yaptığına "iyi yapmış, takdir ettim, oh" diyen forumdaki arkadaşlara akıl sağlığı ve insaniyet diliyorum.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    la siz degil misiniz hata yapan otomobilci bahsi açıldığında "ah vereceksiniz bana onu, şöyle yaparım, böyle yaparım" diyen, bunları kazığa oturtmak lazım diyen, iki tane çakamadın mı diyen...
    aha yapmış eleman işte.
    bu da mı değil?

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    memleketi grand theft auto kıvamına getiren,
    emeği geçen,
    konuyla alası olmasa dahi sabahın ayazında imamdan önce milleti yollara düşüren,
    hayatın bu duruma gelmesinde emeği geçen her yöneticinin,
    destek verenlerin,
    bu ve benzeri arkadaşlarla karşılaşmasını ve sinyal vermemiş olmasını,
    ensarın talebe yurduna yatılı verilmesini
    canı gönülden dilerim.
    bektanist bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memleketi grand theft auto kıvamına getiren,
    emeği geçen,
    konuyla alası olmasa dahi sabahın ayazında imamdan önce milleti yollara düşüren,
    hayatın bu duruma gelmesinde emeği geçen her yöneticinin,
    destek verenlerin,
    bu ve benzeri arkadaşlarla karşılaşmasını ve sinyal vermemiş olmasını,
    ensarın talebe yurduna yatılı verilmesini
    canı gönülden dilerim.
    açık konuşayım, muhtemelen başka problemlerinden dolayı kafayı yemiş bi ruh hastasısın.
    tez elden tedavi olmanı dilerim.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bacakta çok kritik damar yolları var, kasık bölgesindeki darbeler öldürücü olabiliyor.
    Bu haberdeki varlık zaten ne olduğunu belli etmiş. Yaptığına "iyi yapmış, takdir ettim, oh" diyen forumdaki arkadaşlara akıl sağlığı ve insaniyet diliyorum.
    Cezasının az olması,cana kasıt olmaması için adamı karnından, göğsünden başından falan değil de bacağından yaralayacağını bilen adam bacağın neresinden yaralayacağını da bilir merak etmeyin, tutup da kasığından yaralamaz. Sokar dış yan taraftan 2 tane işine bakar, zira "cana kasıt" olarak görülmeyeceği için okuduğunumuz üzere tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmış, bu iyi/kötü tartışılır, iki tarafı savunanların da geçerli sebepleri olacaktır. Ha, olay kanuna terstir, bu tartışılmaz işte.

Benim insaniyetim tartışılabilir, ama sinyal vermeden üstüme kıran mahlukun insaniyetsizliği tartışılmaz. O mahlukun seviyesinde cevap vermeniz gerekebiliyor zaman zaman, ancak insan olan siz olduğunuz için yine başınıza dert alan siz oluyorsunuz canım memleketimde.
    Oksijen israfı yaratan, yaya geçidinde üstünüze süren sonra da "yol benim lan" diyebilen, canınıza kasteden çok iki ayaklı mahlukat var ne yazık ki. Örnekler arttırılabilir.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    böyle bi tane haber çıkması "tüm motorcular böyle yeaa" denilmesine sebep oluyor.
    ancak trafikte onnlarca insan birbirini bıçaklıo, sopalıyo, hatta silahla bile ateş edio...

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cezasının az olması,cana kasıt olmaması için adamı karnından, göğsünden başından falan değil de bacağından yaralayacağını bilen adam bacağın neresinden yaralayacağını da bilir merak etmeyin, tutup da kasığından yaralamaz. Sokar dış yan taraftan 2 tane işine bakar, zira "cana kasıt" olarak görülmeyeceği için okuduğunumuz üzere tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmış, bu iyi/kötü tartışılır, iki tarafı savunanların da geçerli sebepleri olacaktır. Ha, olay kanuna terstir, bu tartışılmaz işte.

Benim insaniyetim tartışılabilir, ama sinyal vermeden üstüme kıran mahlukun insaniyetsizliği tartışılmaz. O mahlukun seviyesinde cevap vermeniz gerekebiliyor zaman zaman, ancak insan olan siz olduğunuz için yine başınıza dert alan siz oluyorsunuz canım memleketimde.
    Oksijen israfı yaratan, yaya geçidinde üstünüze süren sonra da "yol benim lan" diyebilen, canınıza kasteden çok iki ayaklı mahlukat var ne yazık ki. Örnekler arttırılabilir.
    Kanuni detayı da bilmediğimden çok bi yorum yapamayacağım.

Oksijen israfı olan insanların da hukuki haklarının olduğunu, benim canıma kast eden israfların da yaşam hakları olduğunu ve benimkine kast etmelerinin onların haklarını götürmediğini kabul etmezsek, toplumsal her konuda "kötü" gördüğümüzün bir zaman sonra palazlanıp ülkeyi bitirmesine neden olan altyapıyı hazırlamış oluruz. İnan çok bağlantılı.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ama şimdi eleman bıçakladıktan sonra olay çözülmüş ona bakın siz. bıçakladıktan sonra tartışma bitmiş, demek ki buda bir çözüm. o zaman yanımızda bıçak taşıyalım, bacaktan iki bıçaklayınca tartışma bitsin. zaten cezası yok.

Motosikleti
    MT-07
    Serbest bırakıldığına bakmayın yargılanması bitince cezasını alır.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Suçluların serbest bırakılması, potansiyel suçlulara güç veriyor. Devlet, otoritesini düzgün şekilde herkese kurmalı. Yoksa ne trafik düzelir, ne bıçaklama, ne tecavüz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)