Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Yamaha 2017 fiyat listesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar 400
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ucuz diye Mt7 alıp patlamayın lütfen
    6 senedir araştırma ve takip yapıyorum Altın Elbiseli Adam izliyorum. Cahil kafayla hareket etmem. 1 sene 150 cc kullandım ve o bile tehlikeli gelmişti bana ilk zamanlarda. 250 cc ile 2 sene takılacağım. Sonra alırım Mt07. bu bile bana çok büyük para. daha da yukseltemem zaten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı mavisipa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 senedir araştırma ve takip yapıyorum Altın Elbiseli Adam izliyorum. Cahil kafayla hareket etmem. 1 sene 150 cc kullandım ve o bile tehlikeli gelmişti bana ilk zamanlarda. 250 cc ile 2 sene takılacağım. Sonra alırım Mt07. bu bile bana çok büyük para. daha da yukseltemem zaten.
    Önemli olan bu bilinci kazanmak zaten.Gerisi gelir.Umarım hayal ettiğiniz motorlara kavuşursunuz.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli olan bu bilinci kazanmak zaten.Gerisi gelir.Umarım hayal ettiğiniz motorlara kavuşursunuz.
    evet ama gel gelelim o bilinci bana kazandıramazsın :D para olsun direk torklu bir hayvan alacağım.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Dövizdeki artış nedeniyle TL fiyatlarının oynamasını anlarım, hak da veririm. Ama atıyorum aynı motoru 2016'da 1000 avroya satıyorken 2017'de aynı motoru 1100 avroya satılmasını anlayamam. Amerika'da XV950 R-spec 2016 satış fiyatı 8390 dolar, aynı motorun 2017 fiyatı 8399 dolar. 2017 fiyatları açıklanınca 2016'daki fiyat o zaman ne kadar dövize denk geliyordu, şimdiki fiyat ne kadar dövize denk geliyor, bakacağım. Aradaki fark bize atılan kazıktır.
    dodooo, jimi_hendrix ve Seko bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)