Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Şehir Magandaları Motorcuyu Feci Şekilde Dövdü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motorcuyu haksız görüp şu maganda p*zevenge azda olsa hak veren gerizekalılara sesleniyorum , orda o olayı yaşayan siz , oğlunuz yada kardeşiniz olsa aynı yorumu yazabilecek misiniz accaba ? aynı şekilde düşünebilecek misiniz ne olursa olsun çocuğa bu yapılmaz , arabasına zarar verse neyse gine tek başına dalsın ama 3 kişi dalıyo , aynısı bana olsa keşke böyle o.cocuklarına haddini bildirsem , keşke bana rastlasa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan sonra rahat yok. Gören arkadaşlar, lastik bijonlarını söküp alsınlar mümkünse...
    Çok yıldırıcı bi taktik hocam tebrik ederim.
    Mamba09 ve erdo2002 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yol benimde hakkım ortadan giderim
    hız sınırı zaten 50 fazla gitmem arkamdaki de gitmesin ortalıca durayım
    sağım boş ama bana ne çekilmem ben beni sollasın
    benim yerimde bir kamyonda olabilirdi o zaman bekleyecekti değil mi..

Kısaca EGO

Kendin kaşın, sonrada bıdı bıdı..

Saygı gösterme, sonrada saygı bekle..

Burası TR arkadaşım NL veya CH değil..
    Kuralcılık yapmayacaxın.
    Videonun 29. saniyesinde motosikletlinin 90 km hızla gittiği gözüküyor ve sağ şeritteki araçlardan da olması gerektiği gibi hızlı yol alıyor. Sağdaki bütün araçlar bitince sollamasını yapıp sağa geçti. Ben tın tın 50 km hızla gitme, kaşınma gibi bir şey göremedim. Bunların hiç biri olmamasına rağmen olmuş gibi gösterme çabanı da anlayamadım.

Tek söylenebilecek şey, solda ara ara müsait aralıklar var arkadaki acelesi olan arkadaşı 40-45 saniye kadar bekletmek yerine hemen yol verebilirmiş ama motosiklet kullanıcısı arkadaş sağdaki bütün araçları geçtikten sonra yol vermeyi tercih etmiş. Videonun toplam dakikası 2 dakika, aracın beklediği süre 40-45 saniye. Evet, kaşınmış ve saygısızlık yapmış. Sonucunda saygı da görmemiş tabii ki!

Motosikleti
    Keşke İnazuma olsa
    bayılıyorum böylelerine. sayıları da gayet artmaya başladı. ful kirli sakallılar ve BMW Mercedeslerle gezerler. Kendileri bayağı paralıdırlar ve buna mukabil atarlıdırlar. mutlaka güvendikleri birşeyler vardır, bellerinde emanetleri de vardır. özel jargon kullanırlar. Bayılırlar "eşkiya dünya..." ve "kurtlar vadisi" seyretmeye. milletin karısına kızına da sarkarlar, çünkü güçlüdür kendileri. yolda giden kendinden zayıf gördüğü herkesin "amına korlar". kavgadan hiç sakınmazlar, delikanlıdır onlar çünkü, yiğittirler, adamın harman olduğu yerden gelirler o** çocukları. mantar gibi bitmeye başladılar.
    VESPERA ve skullz bunu beğendiler.

Olayi yasayan arkadasi taniyan var mi? Son durum nedir merak ettim.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben yolda barzo görünce kaldırıma çıkıyorum dalaşmamak için, millet barzo ile raks ediyor yahu.

Ne cesaret!

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bazı arkadaşlar motorcuya kabahat bulmuş da şöyle bir gerçek var. Motorcu (veya başka biri) suçlu da olsa sıradan vatandaşın o kişiyi cezalandırma yetkisi yoktur. Hatta polisin bile cezalandırma yetkisi yoktur. Polis suçluyu yakalar, adalete verir, gerisini yargı halleder. O motorcu adam öldürmüş olsa bile o kişilerin motorcuyu dövme hakkı yoktur. Bu kadar basit.

Watercolours, o senin söylediklerin, İsviçre, Norveç, Finlandiya gibi ülkelerde geçerli (Maalesef)

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    bu adam tutuklanma mahkemeye çağırma falan olmadı mı halen bilen yok mu nedir durum
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı tmsn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüylerim diken diken oldu.
    yapılması gerekeni söylüyorum , motorcular olarak örgütlenip bu adamları linç etmeliyiz arkadaşlar. laftan anlamaynın hakkı kötektir .
    şerefsiz magandalar.
    bakın ben izmirde yaşıyorum , toplanıyoz bu adamları linç edecez deyin atlayıp geleyim. takalım kasklarımızı kimliğimizi de bulamasın. öldürelim şerefsizleri. bu kadar nefretle doldum işte...
    yeter artık
    türkiyenin her alanında her yerinde saygısızlık ,magandacılık , ezileni daha da ezmek !
    trafikte canımızı zor kurtarıyoruz zaten , bu da yetmezmiş gibi böyle şerefsizlerle uğraşıyoz.
    bakınız biz sesimizi çıkarmadıkça artarak devam edecektir.
    hiçbir konuda birlik olamayan, her konuda tartışıp ayrışan türk milleti en azından bu konuda bir araya gelelim ve boyle şerefsizlerin hakkından gelelim artık.
    biz birlik olmadıkça bir hiçiz .
    lanet olsun
    Aynı duyguları paylaşıyoruz. Bencede güzel bir dövülmesi lazım bu şehir eşkiyalarının.

Ülkenin nüfusu yarıya inmedikçe kavgalar hep olacaktır. O sebepten ya da bu sebepten. Haklı ya da haksız. Neden insanlar birbirini böcek gibi görüyor biliyor musunuz?Değersiz olduğumuz için. Beş para etmediğimiz için. Çünkü biz insancıklardan o kadar çok var ki, sayımız arttıkça sadece tüketim yapan değersiz yürüyen et ve kemik parçaları gibi görünüyoruz. Belki konuyla pek alakası olmayabilir düşüncemin ama ben genel olarak bu düşünceyi savunurum

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı arkadaşlar motorcuya kabahat bulmuş da şöyle bir gerçek var. Motorcu (veya başka biri) suçlu da olsa sıradan vatandaşın o kişiyi cezalandırma yetkisi yoktur. Hatta polisin bile cezalandırma yetkisi yoktur. Polis suçluyu yakalar, adalete verir, gerisini yargı halleder. O motorcu adam öldürmüş olsa bile o kişilerin motorcuyu dövme hakkı yoktur. Bu kadar basit.
    "Polis suçluyu yakalar, adalete verir, gerisini yargı halleder." Gerisini yargı hallederken dahi, suç yargılama sonucunda ispat edilecek ve şahıs ancak bundan sonra suçlu ilan edilecektir. Suçu ispat edilene kadar (yargılama ve hüküm giyme) herkes suçsuzdur.

Motosikleti
    honda cbf 150
    Adamların yaptığı kesinlikle yanlış , mutlaka ceza almalılar!! Diğer bir yönden ben böyle durumlarda yol veriyorum. Hız sınırı olabilir, evet benimde hakkım sol şeritte gitmek fakat adam arkadan ısrarla yol istiyor. yol ver gitsin abicim nedir yani ? Hadi yol vermedin niye benzinliğe giriyorsun, kavga etmek için benzinliğe giriyorsan o zaman olay çıkar tabi. Kavgaya gittikten sonrada dayak yedim diye ağlanmaz.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Şu parkta dayak atılan hamile kadın konusunda tutuklanan adam serbes bırakıldı mesajları var.Bu konuda ilk yakalanan adam araç ve eşkal benzerliğinden tutuklanmamışmıydı.Sonra gerçek şuçluyu yakalamışlardı.Yoksa onudamı serbes bıraktılar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kaldırın bu haberi artık bu adamın yüzünü görmek istemiyorum..kafa atasım geliyor

haberlerde hala bu adamla (zorba olan) ile ilgili başka haber çıkmadı

Durup dururken aklıma geldi. Son durum nedir bilen var mı?

maganda ile dalaşılmaz. magandaya yol verilir. nasıl olsa ileride belasını bulacak.

savcılık takipsizlik kararı vermiş diye duydum. her şey bu kadar açık ve kayıtlıyken neyin takipsizliği anlayamadım.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)