Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Şehir Magandaları Motorcuyu Feci Şekilde Dövdü

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan

Lüks araçta bulunan 3 kişi benzinciye giren motosiklet sürücüsünü yol vermediği gerekçesiyle darp etti. Korkunç anlar motorcunun kask kamerasına saniye saniye yansıdı.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerdeki olay iddiaya göre İstanbul Halkalı’da geçtiğimiz gün yaşandı. 34 SG 565 plakalı lüks araçta bulunan 3 kişi benzinciye giren motosiklet sürücüsünü iddiaya göre yol vermediği gerekçesiyle feci şekilde dövdü.

Şehir magandalarının küfürler yağdırarak “seni kurşun manyağı yaparım” dediği, motorcunun ise " ne olur vurmayın ne yapıyorsunuz ağabey" diye yalvardığı duyuldu. Olayın polise intikal edip etmediği veya herhangi bir gözaltı olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Öncesini bilmiyorumda tam bi şerefsizlik hele sonlara doğru motoru deviriyorlar

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Arkadaşın olay öncesinde ters tahrik edici bi hareket yapıp yapmadıgını kameradan göremiyoruz tabiki sadece aracın arkadan sık sık selektör yaptıgını görüyüorum videoda tabiki adamların yaptıgı şerefsizlik orası kesin ama motorcununda olay öncesi yanlış bi hareketi olayı tetiklemiş gibi geliyor bana..
    muvodo ve ilterirfan bunu beğendiler.

Bence motosikletlinin dibinde biten bmw i gördükten sonra ilk boşlukta sağ şeride geçmesi gerekirdi. Bu ilk yanlışı. İkincisi ise madem sağ şeride geçemedin(bmw içinden ne tür bir insan çıkacağını az çok kestirmen lazım) o petrole girmemesi lazımdı. bu ikinci yanlışı. Üçüncüsü ise madem petrole girdin motoru stop ettin o zaman kavgayı yada bıçaklanma, vurulma vs göze alacaksın.

Belki bana kızacaksınız ama Türkiye şartlarında maalesef durum bu. Araç içinden çıkan insan müsvettelerine gereken hakaret ve küfürleri diğer arkadaşlar yapacaktır zaten tekrar etmeye gerek yok.
    infernus, G-Strider, gursus ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

R3dBull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Bunlar nasil bir o.çocuğu ki 3 kişi 1 çocuğu darp edebiliyor siz erkekmisiniz lan itin evlatları
    mavellen bunu beğendi.

Motosikleti
    bi arkadaşın söylediğine göre facede bi sayfada görmüş yol kavgasından olmuş adamlara yol vermemiş üstüne el kol çekmiş adamlarda bilenip dövmüşler dedi selektörler vs görünce tekrar izlediğimde arkadaşın söylediğine hak verdim öyle bile olsa gene yanlış okadar kişi saldırmaları vs hoş birşey değil
    muvodo bunu beğendi.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Burası İstanbul mu ? Bunun arabasını yolda görüpte hasar vermeyene varya ne diyim bunlar o. Çocuğu .

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Şu amalı cümle kuran arkadaşların hepsini engelleyerek en azından kendi iç huzuruma kavuşuyorum.
    doghouse, VESPERA ve mavellen bunu beğendiler.

Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi arkadaşın söylediğine göre facede bi sayfada görmüş yol kavgasından olmuş adamlara yol vermemiş üstüne el kol çekmiş adamlarda bilenip dövmüşler dedi selektörler vs görünce tekrar izlediğimde arkadaşın söylediğine hak verdim öyle bile olsa gene yanlış okadar kişi saldırmaları vs hoş birşey değil
    Her konuda ilk seni arıyorum biliyormusun "Kabahat motorcuda" adamı.

Aslanım evrensel bir kuraldır, eğer yolda bir araca, içinde birden fazla yolcu olan bir araca nanik yaparsan, ve eğer sen yalnız başınaysan kabahatini bilirsin. O araçla tekrar yan yana gelmezsin. Benzinlikte durup saf saf "neden takip ediyorsunuz." demezsin. Basar gidersin. El kol hareketi çektiğin, yol vermediğin, taciz ettiğin kişilerden uzak durmaya çalışırsın.
    Ya senin dediğinde bir hata var yada mağdur arkadaş çok unutkan, 5 dakika önce yaptıklarını unutmuş.
    VESPERA, esbabsız ve erenedip bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı gungenir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her konuda ilk seni arıyorum biliyormusun "Kabahat motorcuda" adamı.

Aslanım evrensel bir kuraldır, eğer yolda bir araca, içinde birden fazla yolcu olan bir araca nanik yaparsan, ve eğer sen yalnız başınaysan kabahatini bilirsin. O araçla tekrar yan yana gelmezsin. Benzinlikte durup saf saf "neden takip ediyorsunuz." demezsin. Basar gidersin. El kol hareketi çektiğin, yol vermediğin, taciz ettiğin kişilerden uzak durmaya çalışırsın.
    Ya senin dediğinde bir hata var yada mağdur arkadaş çok unutkan, 5 dakika önce yaptıklarını unutmuş.
    1 kabahat motorcuda adamı değilim senin algın bu yönde olabilir..
    2 kabahat istiyorsan 2 şerit yolda motorun trafikte kanunen gideceği şerit sağ şerittir sadece sollama için sol şeriti kullanabilir
    3 kaldıkı sol şerit uzun sürede işgal edilemez
    4 sağdan akan trafiğin akış hızında sol şeriti kapattığı yetmez gibi birde yol vermiyor ve sol şerit bomboş
    5 eger sağa geçip yol verse adamlar uzayıp gidecek
    6 kendi kanalı var youtube da orada bile açıklamaya yazmış yol verme kavgası vs diye sen hala neyin peşindesin anlamadımki..

(Olay İstanbul Halkalı'da arkadaşımızın 34SG565 plakalı araca yol vermemesi sonucu benzinliğe girdiği sırada araçtan inen silahlı 3 kişi kendisine saldırıyor ve darp ediyor.)
    muvodo ve ZümeR bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Videoyu izledikten sonra içimden fışkıran bi sinir birikti. Rabbim böyle magandalardan bizi uzak tutsun. Böyle magandalarada biraz akıl, fikir, insanlık, vicdan versin. Kaç kişi çocuğa girdi tek başına yetemiyo

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Darp raporu alıp, elindeki görüntüler ile bir güzel şikayetçi olsun. Yapanlarda sürüm sürüm sürünsün derim!!!

Araca geç yol vermiş olması araçtakilerin öyle bir şey yapmasını haklı göstermez.

Böyle magandalar çok maalesef.
    oxus, mavellen ve Lucien bunu beğendiler.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    video başlangıcında yol vermiş olsaydı olay bu hale gelmezdi.madem vermiyorsun gaz açıp uzaman lazım.arkadaşa geçmiş olsun,hukuki süreç başlatmıştır sanırım...

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun temennilerimi belirtiyorum.

Yüz kere söylüyoruz, bu magandalar ile dalaşmayın, gerekirse alttan alın diye, yok arkadaş, dinleyen yok.
    Bu tip insanlar tehlikelidir. Ne zaman ve nasıl davranacağı kestirilemez. Yol ver gitsin işte, neden durduk yerde belayı üzerine çekiyorsun?

Bu tip olayları çoğu kez yaşamış birisi olarak olay ilk vuku bulduğu vakit kusura bakma, afedersin deyip uzaklaşıyorum. Hep alttan alıyorum. Almazsam eğer dayağın kralını yiyeceğimi biliyorum.
    essegesse bunu beğendi.

bmw luya ne(nası) yaptılarsa
    zavallı çok kötü olmuş(olmamış)
    Allah şifa versin
    "en iyi intikam iyi yaşamaktır"

Motosikleti
    Bajaj 150 NS - Honda 500R - Fiddle II
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 kabahat motorcuda adamı değilim senin algın bu yönde olabilir..
    2 kabahat istiyorsan 2 şerit yolda motorun trafikte kanunen gideceği şerit sağ şerittir sadece sollama için sol şeriti kullanabilir
    3 kaldıkı sol şerit uzun sürede işgal edilemez
    4 sağdan akan trafiğin akış hızında sol şeriti kapattığı yetmez gibi birde yol vermiyor ve sol şerit bomboş
    5 eger sağa geçip yol verse adamlar uzayıp gidecek
    6 kendi kanalı var youtube da orada bile açıklamaya yazmış yol verme kavgası vs diye sen hala neyin peşindesin anlamadımki..

(Olay İstanbul Halkalı'da arkadaşımızın 34SG565 plakalı araca yol vermemesi sonucu benzinliğe girdiği sırada araçtan inen silahlı 3 kişi kendisine saldırıyor ve darp ediyor.)
    Merhaba umarım bir gün yaptığınız hata veya yapmadığınız bir hata yüzünden peşinize buna benzer insanlar takılıp aynı muameleyi görür ve çocuğun neler yaşadığınız anlarsınız. Bu kişi ne YAPMIŞ olursa olsun BUNU HAKEDİYOR MU? 3 kişi bir kişiye dalmak hangi insalığa sığıyor? Şehir magandalarını koruduğunuz için teşekkür ederiz.
    tmsn, oxus, Sokollu ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Yol benimde hakkım ortadan giderim
    hız sınırı zaten 50 fazla gitmem arkamdaki de gitmesin ortalıca durayım
    sağım boş ama bana ne çekilmem ben beni sollasın
    benim yerimde bir kamyonda olabilirdi o zaman bekleyecekti değil mi..

Kısaca EGO

Kendin kaşın, sonrada bıdı bıdı..

Saygı gösterme, sonrada saygı bekle..

Burası TR arkadaşım NL veya CH değil..
    Kuralcılık yapmayacaxın.
    ayzek, muvodo ve yetkina bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 125 R
    tüylerim diken diken oldu.
    yapılması gerekeni söylüyorum , motorcular olarak örgütlenip bu adamları linç etmeliyiz arkadaşlar. laftan anlamaynın hakkı kötektir .
    şerefsiz magandalar.
    bakın ben izmirde yaşıyorum , toplanıyoz bu adamları linç edecez deyin atlayıp geleyim. takalım kasklarımızı kimliğimizi de bulamasın. öldürelim şerefsizleri. bu kadar nefretle doldum işte...
    yeter artık
    türkiyenin her alanında her yerinde saygısızlık ,magandacılık , ezileni daha da ezmek !
    trafikte canımızı zor kurtarıyoruz zaten , bu da yetmezmiş gibi böyle şerefsizlerle uğraşıyoz.
    bakınız biz sesimizi çıkarmadıkça artarak devam edecektir.
    hiçbir konuda birlik olamayan, her konuda tartışıp ayrışan türk milleti en azından bu konuda bir araya gelelim ve boyle şerefsizlerin hakkından gelelim artık.
    biz birlik olmadıkça bir hiçiz .
    lanet olsun
    VESPERA, Yamuk ve erdo2002 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı emretanerc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba umarım bir gün yaptığınız hata veya yapmadığınız bir hata yüzünden peşinize buna benzer insanlar takılıp aynı muameleyi görür ve çocuğun neler yaşadığınız anlarsınız. Bu kişi ne YAPMIŞ olursa olsun BUNU HAKEDİYOR MU? 3 kişi bir kişiye dalmak hangi insalığa sığıyor? Şehir magandalarını koruduğunuz için teşekkür ederiz.
    Malesef güzel ülkemde okuduğunu anlamayan insanlar var yav kardeşim topu topu 3 tane yorum var hangisinde adamların yaptıklarını savundum delirtmeyin la adamı en baştan oku bakalım ilk yorumumda bir bılgim olmadığını adamların yaptıklarının şerefsizlikten başka bişey olmadığını söyledim sonrada olayın başlangıcını öğrenip yol vermemiş el kol hareketi yapmış olduğunu söyledim ve öyle bile olsa yapılanın yalnış ve hoş olmadığını söyledim buna karşın motorcu haksız adamı olduk ve bende haksız olduğu yönleri yazdım bende sabahtan akşama kadar motor üstündeyim trafikte bir sürü manyakla uğraşıyorum ben bu yapılan şeyi asla savunmam ama motorcuda sütten çıkmış akkaşık değil bu olayın zeminini kendi hazırlamış yazılanı kaba etiniz ile anladaman yorum yaparsanız daha iyi olacaktır zira ettiğin dua,beddua herneyse neye dayanarak o cümleleri kuruyorsun anlamış değilim..

son olarak trafikte böyle tavır ve davranışa ne gerek var adam 50 kere selektör yapıyor bu kural dışı araç kullanmak ve ego nedir belki adam ağır yaralı , hasta , belki kan,belki acil ilaç götürüyor belki adamın evi yanıyor belkide aceleyle bir yere yetişmeye çalışıyor vs adamların motorcuya yaptığı ne kadar yanlış ise motorcunun yaptığıda bi o kadar yanlıştır..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    geçmiş olsun

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)