Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Şehir Magandaları Motorcuyu Feci Şekilde Dövdü

Motovento
    REKLAM ALANI
    S3cond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Karenaj iç kısmına samuray kılıcı kabı monte edicem bu gidişle kabza kısmınıda süsleriz felan normalde belli olmaz.kuyruk kısmından sokup depoya dogru uzatınca böle bı durumda cıkartıcan.

İşin şakası bi yana biber gazı alın ön cam iç kısmına kanca seklinde geçirin 5 kişide gelse bi halt yiyemezsin ilk 10 sn de hepsi yerde sonrasında sizin fantezi dünyanıza kalıyor.ayrıyeten silah,bıçak gibi cezası Vs de yok suanki yasada 10 tl nette
    tmsn bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Farklı bir bakış açısı ve Bir başka örnek de şu
    bu defa araçla gidiyoruz arabayı kardeşim sürüyordu tali yoldan ana yola bağlantı yerinde ışık yandı bekliyoruz kırmızıda
    derken arkamızdan gelen bir wolkswagen scirocco ve içinde 5-6 maganda genç korna ve selektör ile taciz ediyorlar ulan arkadaş kırmızı yanmış ve bağlantı yolundayız aracında hasta yok, hamile bayan yok nedir acelen
    o bahsettiğim ışık ise toplamda 45 sn falan yanıyor sabırsızlık yaptılar kısacası
    Sonra ışık yanar yanmaz kardeşim sola doğru manevra yaptı yanımızdan geçip s*ktrolup gitsinler diye ama yanımızdan süratle deli gibi bir manevra yaparak geçtiği esnada arkada oturanlardan biri camdan kafayı uzatıp birşeyler söylendi
    Bende sinirlenip ne var lan dedim bağırdım
    bunlar bu lan lafına takmış küfür olmadığı için onu bahane ediyorlar (!)
    Neyse az ilerde trafikte bizi kıstırmak için ağırdan alıp gelmemizi beklemiş bir kaç uyuz manevra yaptılar ondan sonra kardeşim o öküzlere çarpmamak için durdu onlarda fırsat bilip önümüze kırdı
    Normalde istediği kadar kalabalık olsun farketmez dayak yemeyi göze alır yine dalardım çünkü hem haksız hem sabırsız hem ahlaksız maganda bunlar
    Ama arabada annem eşim kız kardeşim bir de oğlum vardı daha ufacık bebekti ozaman Düşündüm bu şerefsizlerle kavgaya tutuşsak kardeşim ve ben kavga ederken diğerleri ya araçta bulunan aileme zarar vermeye kalkar da engelleyemezsem o anda diye arabadan inip kavgaya girişmedim ve ağız dalaşından sonra uzaklaştırdık maganda tipleri ama kardeşim onlar gittikten sonra dedi ki zaten o şerefsizlerden biri arkasına bu ele giyilen knuckle denilen demirlerden gizliyormuş kavgaya tutuşsak bileğine değil onlara güveniyorlar yani minibüsçülerin baseball sopası taşıması gibi böyle tiplerle dalaşmayın ya bıçak ya silah taşıyorlar bırakın nereye bok yetiştiriyorlarsa oraya gitsinler bok boku kenefte bulur misali kendilerine benzeyen tiplerin yanına varsınlar

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Yolda da her tarafta 30 yaziyor. 30km/saat'ten cok daha hizlilar zaten. Oncelikle bu kuralların uygulanması gerekli. Zaten motorcu sakin sakin gitmeye calisirken belli ki arkadan gazlamaya calisan ilkel yaratiklar geliyor. Onun disinda el hareketi yapsa ne olur, kufretse ne olur. Hakaret ve el hareketi kanunlarda bir insana el surmeyi hakli cikarmaz. Amerika'da olsa mesela istediginiz kadar hakaret edin, isaret cekin, serbesttir, kimse size fiziksel bir hareket yapamaz, suctur cunku. Bu arada boyle bir durumla karsilasip da kafa falan atarsaniz vurulur ya da bicaklanirsiniz, motorcunun yaptigi en dogrusudur, direnmeyin, erkekligin onda dokuzu kacmaktir diye bosuna dememisler.

Eksi sozlukte basa yerlesmis bu olay, yapanlarin yanina kalmaz umarim.

Bir de tavsiye, gece motor kullanmayın. Gunduze gore cok daha tehlikeli.

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Böyle bir durumda ve konuda motorcu arkadaşlar bir olacak diye beklerken herkes resmen dayak yiyen arkadaşa karşı helal olsun size olayı tam bilmiyoruz vs diye bahane üretmeyin adam motordan silah çıkarıp göstermedikçe haklı darp,tehdit ne ararsan 1 dakikalık videoda mevcut.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi arkadaşın söylediğine göre facede bi sayfada görmüş yol kavgasından olmuş adamlara yol vermemiş üstüne el kol çekmiş adamlarda bilenip dövmüşler dedi selektörler vs görünce tekrar izlediğimde arkadaşın söylediğine hak verdim öyle bile olsa gene yanlış okadar kişi saldırmaları vs hoş birşey değil
    Bi 30 saniye önünde gazladı diye olacak şey değil. Kameraya güvenip artislenenler dayak yemiş yine

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mal motorculari acik acik ortaya dokmus bu video, siz olsaniz asar, keserrdiniz onu anladik. mevzu motor araba muhabbeti degil, tartisilmasi gereken medeniyet, sehirli olma gibi seyler. bi arkadas yazmis kolay para kazanan, babasi insaat icinde hayatinda koyun gudemeyecek adamlar sehre gelince aslan kaplan kesiliyor, bu iqsu 14 olan kekolarin tek derdi nargile kafeye gitmek, kumar oynamak. Onu da tombalada okeyde yapar bu capsizlar. Ne yazik ki bir de bunlarin parasiz versiyonlari var bu comarlarin kadinli erkekli ulkenin yuzde 90ini olusturuyorlar bu forum gibi.
    osiosborn bunu beğendi.

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    İşte hayat öyle bir şey ki bu 14 iqli adamlar bmwye binip seni beni dövüyor, senin burda bize ahkam kesmen bi boka da yaramıyor. Her şeyin farkında olduğunu belli edip bir şey yapamayan %10'luk kesimde de sen bulunuyorsun sanırım.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aa nerden bildin. Ne yapayim moruk kendimi mi patlatayim, silahli orgutlere mi gireyim olabildigince ortadogudan kacmaya calisiyoruz iste

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Bütün sırrı bozdum değil mi? Burada ki yorumları eleştirerek bi yere varamazsın onu söylemek istemiyorum yoksa kendini mi patlatırsın ne yaparsın benim umurumda değil.

dtvolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nc 750x dct
    bütün haber kanallarında dönüyor Şuan
    http://www.milliyet.com.tr/Milliyet-Tv/?vt=1
    http://www.hurriyet.com.tr/sehir-magandalarindan-motorcuya-feci-dayak-40304436

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    Çocuk şikayetçiyse gider darp raporunu alır başvurusunu yapar. Döven de dersini alır dayak yiyen de hakkını alır olay kapanır. Formu germeye gerek yok arkadaşlar. Her konuda motorcu haklıdır veya karşı taraf haklıdır diye birşey yok. Altını irdeleyip size bişey kazandırmasını önemsemek önemli olan. Objektif olmak gerek her konuda. Herkesin kendi dersini çıkarması lazım.
    - Barzoların cezalandırılıp pişman edilmesi
    - Motorcu arkadaşın yaşı olgun bir eğitmenden hayatta kalma dersi alması vb
    Hepimizin gözünün döndüğü hiç bir şey görmediği anlar olur sinirden.Hatta karakol önünde bile tartışsan fiziksel temasa girebilirsin bu insan doğası. Sadece iş o noktaya gelmeden minik bir sabır çekip hiç bulaşmamak en iyisi. Çok kanınıza dokunan bir olayı sindirin demiyorum sadece varsa iş o noktalara gelmeden önlem alın. Çok çok basit bir olaydan canınız sıkılabilir buna gerek yok.
    Eski bir konuda yazmıştım derbi zamanı Ankara bahçelide gece alkollü bir araba nerdeyse eşimle benim üstümüze cıktı diye. O gün ne yaptım sinirden arabanın camını parçaladım vs. Peki şimdi ne yapıyorum? Özel gün ve alkol alınabilecek gecelerde gezmiyorum. Mesela yılbası günü geç saatlerde dışarı motorla cıkmıyorum vs. Kastetmek istediğim bu tarz minik önlemlerdir. Tekeriniz düz bassın

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benzinciye giriş kavgaya davet çek lan sağa mesajı vermiş hanzolar için..

Benzinin de bitiyorsa çişinde varsa orada dalaşmada o durumda uzamak en akıllıcasıydı.

Şimdi bana kızacak bazıları ama yaş biraz ilerledikçe hele ki çoluk cocuk sahibi olduktan sonra anlıyor insan bunları...

Ne anlatıyor eğitimlerde sohbetlerde hocalar, üstatlar... Yol taraması, ileri tarama vs..

Yol taraması demek sadece viraja hangi noktadan girip hangi noktadan çıkmak için planlama, yanındaki önündeki arkandaki aracın hareketlerini önceden kestirmek , dere köprü hava bulut bilmem ne ... değil kardeşim..

Bmwden özellikle beyazsa, kuş serisinden, çakma helojenliden, tüm ticari tiplerinden kaçmayı planlayacan, kibrit kutusu kadar yere temas eden iki tekerlekle bu işlere girmeyeceksin.

İçini görmediğin arabayla, göz göze gelmediğin insanla hiç bir biçimde ilişkiye girmeyeceksin... Çünkü yanlızsın.
    DoLPHiN2306, Mengu16, G-Strider ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorlu arkadaş suçluymuş, sağdan gidecekmiş, bmw'li arkadaş 70'le giden motoru geçememiş çok mağdur olmuş hamile eşini yetiştirenemiş canım yaa ama keşke dövmeselermiş
    motorcu dayanışmasına bakın gözlerim yaşarıyor
    cıbırlover1 bunu beğendi.

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    darp edilen arkadaşım; eğer bunu okuyorsan sana mesajım var. bizim bilmediğimiz başkka bir konu yoksa ve gerçekten masumsan şunu unutma; hiç kimsenin kimseye saldırmaya ve darp etmeye hakkı yok. olayın peşini bırakma, hukuken tüm yolları dene, haklı davandan vazgeçme.
    burada sana suç bulan kıroların da sana saldıran kıronlardan hiç farkı yok.

ve merak etme... su testisi su yolunda kırılır, bir gün yine birine atar yapar da boyundan büyük birine rastlar mutlaka

wind16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250 ABS
    Hukuki yoldan pek bir şey çıkmaz maalesef. Gönül isterdi ki kardeş adalet sistemine güven, cezalarını alırlar filan ama etrafımızda yaşadığımız olaylar maalesef tam tersini söylüyor.
    Gidin adamları haşat edin de demiyorum. Bunun da sonu yok. Herkes kendi adaletini sağlamaya çalışırsa bu işin içinden zaten çıkılmaz. Orman kuralları ile yönetilen bir ülkede yaşamak istemiyorum açıkçası.
    Boktan bir durum yani.
    Pulsar41 bunu beğendi.

Benim şahsi düşüncem ve korkum, sosyal mecrada da yayılmasından sonra bu arkadaşın özellikle peşine düşüp bir kez daha canını yakmak istemeleri ihtimalidir. Ülkemin saykosunu bilirsiniz. Taze kavrulmuş yürek yemiştir hepsi mantık yoksunu davranıp altta kalmayı gururuna yediremez, gelir peşinden bulur yapacağını yapar, egosunu rahatlatır ve çekip gider. Arkadaşa yazık olmuş. eğer gerçekten "o el ne" mevzusu yaşandıysa iki kez geçmiş olsun şırıngayla gelirler onlar.

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Tek adaletini ....... dünya diyen ben miyim acaba videoyu izledikten sonra.. Her ne olursa olsun... Motorcu haksızsa bile bu görüntülerin savunalacak hic bir yeri yok..
    Türkiye'de sanirim insanlar artik kendi güçlerine güvenerek videodaki gibi ahkam keser olmuşlar.. Ve rahatça kameranın %100 olacagi benzin istasyonu gibi bir yerde hatta onlarca şahidin de icinde "kursun yağmuruna tutarim seni"diyebiliyor.. Biz de oturmus burada yok motorcu hakli yok , araba sürücüsüne tahrik var diyoruz ... Biri de çikip dememiski bu ülkede kanun nizam yok mu.. Parasi olan Bmw'si olan bu kadar rahat darp edip tehdit edip üstüne mala zarar verip çekip gidebiliyor mu...
    Üzücü çok üzücü...

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Arkadaş deli olmamak elde değil.
    Omo motorlu sogo gocsoydu diyen aklını yitirmişler var.

1. Hele bir saniyeye bakın sadece ortalama 20 saniye için bunlar yapılmış.
    2. Yol transit yol değil.
    3. Çocuk yeterince akıcı gidiyor.
    4. Videoda okuduğum kadarıyla çocuk sağa geçmek için uygun zamanı bekliyor, çünkü sağında 4-5 tane araba var, hızını kesip aralarına girmeyi göze alamayabilir.
    5. İlk tacizden 20 saniye sonra sağa geçiyor.
    6. Sağa geçtikten sonra taciz devam ediyor.

Barzonun amacı belli, görmüş 18-20 yaşındaki çocuğu artislik yapıyor.
    Allah belalarını versin.

Motordaki benzini alıp o arabayı yakacakmış diycem ama, arkadaş kaçmayıp benzinliğe girerek hata yapmış ve böyle bir o.çoçuğu ile tanışmamızı sağlamıştır maalesef.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben o adamları sırf o harika "oglim" lafı için bile zevkle döverim de bu motorcu arkadaşın hem adamları çileden çıkarıp hem de "Ne olur vurmayın" demesine sinir oldum. Madem böyle bir işe giriştin ya sonu getir ya da yoluna devam et.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)