Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mannequin Challenge akımına motorcular da katıldı. #mannequinchallenge

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sosyal medyada hızla yayılan ve tüm dünyada yapılmaya başlanan Mannequin Challenge trendine motosikletlilerde katıldı. Zamanın donup kalması üzerine kurulu bu akımda videodaki kişiler haraketsiz olarak duruyor. Motosiklet ile birlikte haraketsiz durmak zorda olsa motorcu arkadaşlarımız yeni trendden geri kalmamışlar.

MANNEQUİN CHALLENGE NASIL YAPILIR?

Mannequin Challenge zamanın donup kalması üzerine kurulu yeni bir akım. Bu yeni trendin uygulanmasında ise ortamda bulunanlar hareketsiz bir şekilde donup kalmış gibi poz verirken, bir kişi ise bu insanları telefonla videoya alıyor. Uygulayanlar genellikle sıradışı pozlar vermeye çalışıyorlar. İşte birbirinden güzel Mannequin Challenge örnekleri:Sosyal medyada hızla yayılan ve tüm dünyada yapılmaya başlanan Mannequin Challenge, son olarak İngiliz golcü Jamie Vardy ile gündeme geldi. İngiltere Milli Takımı ile İspanya Milli Takımı arasında oynanan futbol karşılaşmasında Leicester City'nin İngiliz golcüsü Jamie Vardy attığı golden sonra sevincini Mannequin Challenge yaparak yaşadı. Ünlü isimleri de etkisi altına alan Mannequin Challenge akımı merak konusu oldu. İnternet kullanıcıları Mannequin Challenge
    nedir ve Mannequin Challenge nasıl yapılır sorularına yanıt aramaya başladılar.

MANNEQUİN CHALLENGE NASIL YAPILIR?

Mannequin Challenge zamanın donup kalması üzerine kurulu yeni bir akım. Bu yeni trendin uygulanmasında ise ortamda bulunanlar hareketsiz bir şekilde donup kalmış gibi poz verirken, bir kişi ise bu insanları telefonla videoya alıyor. Uygulayanlar genellikle sıradışı pozlar vermeye çalışıyorlar. İşte birbirinden güzel Mannequin Challenge örnekleri:

mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    asot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 700
    böyle akım olmaz olsun
    Mengu16 bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Admin biraz da mevlana sözleri paylaş.
    Ocanner35, asot, ayzek ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Dr. Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25
    Olay süper ya :D

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Admin biraz da mevlana sözleri paylaş.
    bugüne bugün adminin birtanecik arkadaşısın senimi kıracak
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Bilalancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi adamlar eğlenmeyi biliyor yaa. Hem neden olmasın ki ülkede terör korkusu yok, geçim sıkıntısı yok, ne olacağım korkusu yok, ekonomik rahatlık, gelire göre ucuzluk var. Yemek içmek ucuz. Eşya ucuz. Benzin mazot vs ucuz. Onlar eglenmesinde ben mi eğleneyim. Çalışmadığımız halde annem babamla yaşıyorum diye üstüne bide borcum çıkıyor (gss) nasıl olacak?

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    plunking vardı bir ara da . bu daha iyi gibi yine de olmaz olsun.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plunking vardı bir ara da . bu daha iyi gibi yine de olmaz olsun.
    Planking abi. O yine spor sayılır bunun bi manası yok. 2012'de de böyle bişey çıkarmışlardı insanlar kısa süreliğine garip hareketler yapıyordu. Adını hatırlayamıyorum.

Motosikleti
    Dominar 400
    Alıntı Bilalancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi adamlar eğlenmeyi biliyor yaa. Hem neden olmasın ki ülkede terör korkusu yok, geçim sıkıntısı yok, ne olacağım korkusu yok, ekonomik rahatlık, gelire göre ucuzluk var. Yemek içmek ucuz. Eşya ucuz. Benzin mazot vs ucuz. Onlar eglenmesinde ben mi eğleneyim. Çalışmadığımız halde annem babamla yaşıyorum diye üstüne bide borcum çıkıyor (gss) nasıl olacak?
    Aynen. Üniversiteyi 6000 tl öğrenim kredisi alarak bitirdim. Üniversite bitti iş yok 6000 tl borç var üstelik ikinciöğretim harçlarıda vardı. Allah'tan 1 sene sonra iş buldum da borcu ödedik. Buna seviniyorum. Şimdi bu asgari ücret ve piyasa pahalılığı varken evlen hadi. Ailem ile uzun süre yaşayacağım para biriktirmeye çalışarak ne gelir elden. Kira elektrik gaz su yiyecek... Hoop maaş bitti.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Adamlarda para olup dert tasa olmayınca ne yapacaklarını şaşırıyorlar.
    TRooper.06 bunu beğendi.

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    Süper

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Turkiye'de de yapıldı bu arkadaşlar. http://www.instagram.com/moto_tayf 'ta görebiliyoruz.Dilerseniz , konuya ekleyebilirsiniz.

Abim sen akımı geç anlamışsın ama güzel böyle yerlere ulaşması

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)