Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar VS 400 Testte Yakalandı

Motovento
    REKLAM ALANI

ters maşa gitmiş hemen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    beş para etmez çin markalarını kıskandıracak kalitede hıcbırşey anlamaz gençlerin ise gönlünü fethetme çabasında 250 cc desen değil 600 cc desen hiç değil kendini bulamamış bir segmentte kendi gibi garip bir araç
    dyavol-77 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beş para etmez çin markalarını kıskandıracak kalitede hıcbırşey anlamaz gençlerin ise gönlünü fethetme çabasında 250 cc desen değil 600 cc desen hiç değil kendini bulamamış bir segmentte kendi gibi garip bir araç
    mağaradan ne zaman çıktın ?

Motosikleti
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mağaradan ne zaman çıktın ?
    şampıyon hiddetlenme sana birşey demedik he eğerki umduğun gibi düşünmediğim içinse zoruna gitti demek
    anlaşılan o ki daha yeni üyesin o bahsi geçen markanın ülkemize geldiği yaştasın :D
    biz ülkemize gelen çinli mallarını deli gibi seven koruyup kollayanlarıda gördük tayvan mallarınıda şimdi hız,tip ve ucuzluk peşindesin azda iş görünce deli gibi arkasında olursun gerek yok zamanla eğer bu yolda yurursen bunun adına tecrube derler oda bilmiyorum sende olur mu ?
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Mustafa Kemal Atatürk

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    şampıyon hiddetlenme sana birşey demedik he eğerki umduğun gibi düşünmediğim içinse zoruna gitti demek
    anlaşılan o ki daha yeni üyesin o bahsi geçen markanın ülkemize geldiği yaştasın :D
    biz ülkemize gelen çinli mallarını deli gibi seven koruyup kollayanlarıda gördük tayvan mallarınıda şimdi hız,tip ve ucuzluk peşindesin azda iş görünce deli gibi arkasında olursun gerek yok zamanla eğer bu yolda yurursen bunun adına tecrube derler oda bilmiyorum sende olur mu ?
    üstte yazdığınla altta yazdığın alakasız.nese ben sana anlatiyim.
    200 250 den sonra ara geçiş olarak ninja 300 cbr 300 ktm 390 rc duke honda cbr 500 ninja 300 vs gibi motorlar alınır buraya kadar tek okuyuşta anlarsın.bu üstte yazdığının cevabı
    2. yazdığına zekam el vermedi cevaplayamadım fatal error...
    bytusem bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    tvs apache kullanıyorum ve kalitesi öyle laf atılacak türden değil. hele o güç kuvvet ile emsallerinden önde olupta yakıt konusunda onlardan az yakması ayrı bir şekilde hayretlere düşürür ama işte bunu bilen var bilmeyen var gelde onlara anlat şimdi

iki mesaj yukarıda konuşan birader, sana laf işittiricem şimdi içimden geldi kaliteli motorlardan bahsediyorsun. ama o kaliteli motorlar mevcut özelliklerine göre fiyat konusunda hayvansal rakamlarda satılıyor. peki haalen bu fanatikliği neden yaparsın merak ediyorum. hint motorları ucuzluk ve kullanıcı istekleriyle çoğu konuda örtüşen motorlar üretiyor ve insanların kalbini kazanıyor. hem sağlamlık konusunda hint üretimi motorlara güvencim tam.

Motosikleti
    Öncesi muhtelif motorlar :) Şuan Yamaha YZF R 25
    O bahsi geçen markanın ülkemize geldiği seneyi bir araştırın.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gidon biraz anormal olmuş gibi
    mavisipa bunu beğendi.

Motosikleti
    Derbi ETX
    İlk sayfada ki VS400, beklediğimiz CS400 mu acaba? Ben bu vs400'e bakınca hiç bir şey hissetmiyorum CS400 gelsin gelecekse ters maşalı, uzay kafalı ybr gibi olmayan, şu aşağıdaki

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R25 her türlü daha iyi. En azından japon.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Ya arkadaş bu VS 400 ile CS 400 aynı model mi ? Benim CS400 44 hp ters maşaydı. Bu haberdeki alet 35 hp düz maşa. acaba 150 NS 200 NS gibi bunu da iki farklı model mi üeretecekler CS400 VS400 diye bilgisi olan var mı ?

Ayıcık37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E PULSAR 200NS
    Hocam demek ki sizde japonlar tarafından cebi hortumlanan mağdurlardansınız. Ülkemizde ki japon hastalığı ne zaman biticek onu merak ediyorum. Bizim ülkemizin insalarını gördükçe insanın keşke çekik gözlü , bayrağı beyaz ortasında daire içinde kırmızı renk olan bayrağı olsa da insanları sömürüp zengin olsam demek geliyor insanın içinden ;)
    PULSAR 200RR

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı mustafa42121 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 her türlü daha iyi. En azından japon.
    nah alır o anca, pardon daha iyi değil demek istedim fiyat/performans karşılaştırmasına soktuktan sonra r25 dahil olmak üzere envai çeşit modeli geçecek benim görüşümce.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı admin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bajaj VS400 ilk bakıldığında konsept olarak ortaya çıkmış olan VS400 modelinin temel tasarım özelliklerini korumuşa benziyor. Motosikletin komfor ve touring özellikleri taşımayı amaçladığını selesine ve yüksek gidonuna bakarak söyleyebiliriz.

Motosikletin far tasarımı konseptinde gördüğümüz sıralı LED tasarımından farklı olarak tek bir LED fardan ibaret olarak yerini almış. Bu arada motosikletin yandan görünüşü bize Ducati'nin diavel modelini andırdı.

VS400 kuyrukta yanlara doğru uzanan 2 adet LED şerit barındırıyor, bu durum konsept modelde de aynı idi.

Motor ve diğer özellikler

Daha önceki söylentileri ve dedikoduları doğrular nitelikte Bajaj VS400 modeli KTM'in Duke 373.2cc lik tek silindirli bloğunu kullanıyor 35 beygir güç üreten bu blok bu değere 8000 rpm de ulaşıyor.

Motosikletin tam dolu ağırlığı 332 kg olarak verilmiş. (Artçı, sürücü, yağ ve yakıt dahil ağırlık. GVW)

Motosikletin listelenen diğer özellikleri ise şöyle; Dual ABS, arka ve ön LED lambalar, yan sinyaller, bölünmüş sele ve çift dijital ekran.

http://imageshack.com/a/img924/2713/UXoJxs.jpg

http://imageshack.com/a/img923/9356/Vhc6Lc.jpg

http://imageshack.com/a/img923/5518/P48rzb.jpg

http://imageshack.com/a/img922/4274/5eh9AT.jpg

2014 yılında konsept olarak tanıtılan modelin fotoğraflarını aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

http://www.motosiklet.net/forum/atta...-modelleri.jpg
    Yamaha mt-25(36bg) bunu döver(35bg)..Ne biçim 400cc bu??? 250cc gücünde.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Alıntı Ayıcık37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam demek ki sizde japonlar tarafından cebi hortumlanan mağdurlardansınız. Ülkemizde ki japon hastalığı ne zaman biticek onu merak ediyorum. Bizim ülkemizin insalarını gördükçe insanın keşke çekik gözlü , bayrağı beyaz ortasında daire içinde kırmızı renk olan bayrağı olsa da insanları sömürüp zengin olsam demek geliyor insanın içinden ;)
    kardeşim senın akıl sağlığın yerinde mi çok merak ettım:D ben bugune kadar hep japon kullandım çok çok memnunum daha çok param olsa gider almanda denemek isterim şimdi motorumu buyutucem gidip gene japon alıcam zaten çinlide tayvanlıda hıntlıde buyuk motor var mı ? dur ben söyliyim onların aklı fikri sokaktaki 17-18 yaşındaki toy gençte:D biraz şekil olsun diğerinden güçü azcık fazla olsun bunun davasında ama sağlamlık malzeme kalitesi 2.el piyasası ve halkın gözündeki saygınlık hiç umurlarında olmaz.

motosıklettimi büyüttükten sonra ne mı alıcam gidip yamaha ybr125 alıp yıllarcada ona binicem a bi saniye kafan allak bullak oldu dimi
    biz bu yaşa kadar çin malı istilası ardından tayvan ve kore mallarının ülkemizde ara ara çok motor sattığına şahit olduk ancak şimdi bakın neredeyse kalmadılar ama marka herzaman ayakta dimdik kaldı şimdi ise hintlileri sahaya sürdüler ) bunlarda girerken yok kawasaki yok ktm filan yardım etmişmiş sonra noldu (senın motor ıçın konusuyom ses sorunu ,stop etme sorunu vs vs kabul edilemiyecek birsürü sorun )
    vatandaş ucuz diye bazı şeyleri mazur görüyor:D

ayıcık37 alınma ama kardeşim ben markası insanlar tarafından bile bilinmeyen kalitesiz üstelik sorunlu bir alete beş para vermem ki verebilecekken vermediğime göre önce bu insanların bir bildikleri var diye saygı duymasını öğrenırdım ama sen dik başlılık edersen köşe başlarında motorum şekil yoldan çekil suloganıyla dolaşmaya devam edersin hadi saygılarla
    Ertugyigit bunu beğendi.
    Mustafa Kemal Atatürk

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Bu iş öğrenme egrisidir.tvs Apache kalitesinden şüphesi olan var mı ybr,cbf kadar kaliteli ama teknolojik olarak baktığımızda karbüratörlü 50-60 yıllık teknoloji , haliyle bu sistemi cinliside hintliside ogrendi bu sistemlerde sıkıntı olmaması doğal.

Kinetik enerji hızın karesi ile alakalı yani 100 km deki kinetik enerji ile 200km de 4 kat daha fazla enerji var sürtünmeyi daha hesaba katmiyorum . Yani yavaş giden motorun dayanma kuvettili hızlı giden aynı parçayı koyamazsin dayanmaz.

Hintliler , Çinliler için
    Su soğutma
    Enjeksiyon
    Ecu
    Yazılım sistemleri

Kendileri dizayn edip uretip seri imalat yapmaları icin henüz erken.

Ama bajaj Pulsar ile bu işte ciddi mesafe kat etti, cok ciddi de destekliyor bende Pulsar ns200 sahibi olarak bu firmadan doğru projelendirilmesi doğru posizyon alirlar ise başarılı olabileceklerini dusuruyorum.

400 luk motor ile yukarda saydığım teknolojilerin yanına parçanın dayanma gücünü de artırması lazım iyi amortisörler iyi burkulmayan şase vs..200 lugun şase amortisör ile girerler ise bu iş olmaz . O kinetik enerjiyi kaldırmaz ve parçalar cok çabuk bozulur

200 luk su soğutmalı enjeksiyonlu motor sınavından benim için gectiler. Bunu 14 yıllık end. Muh. Japon motorsikleti olan birisi olarak söylüyorum.

400 luk motor yeni bir sınav bunuda basarabilecekler mı basaramayacaklar mı zaman gösterecek.
    Smlgndz bunu beğendi.

Ayıcık37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB125E PULSAR 200NS
    kardeşim senın akıl sağlığın yerinde mi çok merak ettım:D ben bugune kadar hep japon kullandım çok çok memnunum daha çok param olsa gider almanda denemek isterim şimdi motorumu buyutucem gidip gene japon alıcam zaten çinlide tayvanlıda hıntlıde buyuk motor var mı ? dur ben söyliyim onların aklı fikri sokaktaki 17-18 yaşındaki toy gençte:D biraz şekil olsun diğerinden güçü azcık fazla olsun bunun davasında ama sağlamlık malzeme kalitesi 2.el piyasası ve halkın gözündeki saygınlık hiç umurlarında olmaz.

motosıklettimi büyüttükten sonra ne mı alıcam gidip yamaha ybr125 alıp yıllarcada ona binicem a bi saniye kafan allak bullak oldu dimi
    biz bu yaşa kadar çin malı istilası ardından tayvan ve kore mallarının ülkemizde ara ara çok motor sattığına şahit olduk ancak şimdi bakın neredeyse kalmadılar ama marka herzaman ayakta dimdik kaldı şimdi ise hintlileri sahaya sürdüler ) bunlarda girerken yok kawasaki yok ktm filan yardım etmişmiş sonra noldu (senın motor ıçın konusuyom ses sorunu ,stop etme sorunu vs vs kabul edilemiyecek birsürü sorun )
    vatandaş ucuz diye bazı şeyleri mazur görüyor:D

ayıcık37 alınma ama kardeşim ben markası insanlar tarafından bile bilinmeyen kalitesiz üstelik sorunlu bir alete beş para vermem ki verebilecekken vermediğime göre önce bu insanların bir bildikleri var diye saygı duymasını öğrenırdım ama sen dik başlılık edersen köşe başlarında motorum şekil yoldan çekil suloganıyla dolaşmaya devam edersin hadi saygılarla
    Bak güzel kardeşim bu ülkede motor piyasası niye japonların ellerinde biliyor musun ? Borca harca giriyim japon alayım başıma bir dert gelmez diye diye japonlar büyüdü çünkü kimse hintli arkadaşlara güvenip motorunu almadı bununla birlikte kendini geliştirmediler , Ar-Ge ye harcayacak para bulamadılar. Şimdi Pulsar ile büyük bir kitle oluşturdu bajaj . Sen emeklemeden mi koşmaya başladın her şeyin bir başlangıcı var ve onlar çok iyi başlangıç yaptılar ve devamı da geliyor. 400 lük gelsin onuda alıcam inşallah ama siz böyle devam ettiğiniz sürece 250 lilik makinaları 30-40 bin liradan almaya başlarsınız
    PULSAR 200RR

mustafa42121 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nah alır o anca, pardon daha iyi değil demek istedim fiyat/performans karşılaştırmasına soktuktan sonra r25 dahil olmak üzere envai çeşit modeli geçecek benim görüşümce.
    üslup baya iyiymiş bende kafa yaptı.

djserdar58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR-750 StreetFighter
    O kadar bekledim bu modeli getirmediler, bende pulsarımı satıp 4 silindir aldım. Artık gelse ne işe ne gelmese ne

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)