Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar VS 400 Testte Yakalandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bajaj VS400 ilk bakıldığında konsept olarak ortaya çıkmış olan VS400 modelinin temel tasarım özelliklerini korumuşa benziyor. Motosikletin komfor ve touring özellikleri taşımayı amaçladığını selesine ve yüksek gidonuna bakarak söyleyebiliriz.

Motosikletin far tasarımı konseptinde gördüğümüz sıralı LED tasarımından farklı olarak tek bir LED fardan ibaret olarak yerini almış. Bu arada motosikletin yandan görünüşü bize Ducati'nin diavel modelini andırdı.

VS400 kuyrukta yanlara doğru uzanan 2 adet LED şerit barındırıyor, bu durum konsept modelde de aynı idi.

Motor ve diğer özellikler

Daha önceki söylentileri ve dedikoduları doğrular nitelikte Bajaj VS400 modeli KTM'in Duke 373.2cc lik tek silindirli bloğunu kullanıyor 35 beygir güç üreten bu blok bu değere 8000 rpm de ulaşıyor.

Motosikletin tam dolu ağırlığı 332 kg olarak verilmiş. (Artçı, sürücü, yağ ve yakıt dahil ağırlık. GVW)

Motosikletin listelenen diğer özellikleri ise şöyle; Dual ABS, arka ve ön LED lambalar, yan sinyaller, bölünmüş sele ve çift dijital ekran.

2014 yılında konsept olarak tanıtılan modelin fotoğraflarını aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

bytusem ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Artci ve surucu dahil agirlik.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Granis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artci ve surucu dahil agirlik.
    Artçı + sürücü= 183 kg yani motosiklet ıslak 149 kg
    Kaynak:ben

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    CS400 değilmiydi ? VS 400 mü olmuş. Aman neyse ne hayırlısıyla bi gelsinde dört gözle bekliyorum. Bu arada arka çamurluk sinyaller filan birebir KTM.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    35hp ye çekmişlerse motoru yazık ederler.normalde 44 hp olması lazımdı.tabi bu şu anlamada gelicek fiyatta damping olucağa benziyor.15 kaat olursa seve seve alabilirim.galiba yeni ktm duke 390 ile aynı ay içinde tanıtıma girer diyorum.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    35hp ye çekmişlerse motoru yazık ederler.normalde 44 hp olması lazımdı.tabi bu şu anlamada gelicek fiyatta damping olucağa benziyor.15 kaat olursa seve seve alabilirim.galiba yeni ktm duke 390 ile aynı ay içinde tanıtıma girer diyorum.
    3-4 daha atan mt-7 alır. 15 kaat da ne demek.

artçılı derken de yanlış mı anlıyorum acaba öyle olursa 30 da eder 40 da
    mavisipa ve Ertugyigit bunu beğendiler.

MANKU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia & YAMAHA
    ne yakalanması arkadaş!! adamlar poz veriyor.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yazan ağırlık, izin verilen azami ağırlık. yani, tam dolu yağ ve yakıt deposu, iki kişi ve bagaj. 35 beygir bu motora çok az. eğer torku duke'ten fazla olacaksa kabul, yoksa 250cc gücüne çekmişler demektir, 250'liklerden pahalı olmaması gerekir.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Hadi artık geleckse gelsin. Fiyatını özelliklerini görelim ona göre ya tamam ya devam dicez.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Tek soru 100 puan;

1) Duke 373.2cc lik tek silindirli bloğunu kullanan ve 35 beygir güç üreten bloğun 8000 rpm çevirdiği düşünülürse ve ayrıca

Motosikletin tam dolu ağırlığı 332 kg olduğuna göre (Artçı, sürücü, yağ ve yakıt dahil ağırlık.)

a) Motosikletin yakıt kapasitesi
    b) Motosikletin ağırlığı
    c) Artçının ağırlığı

KG cinsinden nedir ?

Başarılar..

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Hint sitelerine baktım. ABSlisinin beklenen Max perakende fiyatı 2600 küsur dolar civarı olacak. Min fiyatıda ABSsiz 2200 dolar civarı demişler. Şimdi TRde 2 katından fazla fiyata itelemeye kalkmadıkları müddetçe mevcut piyasaya göre tercih edilebilir. Fakat fiyatı zıplatıp coştururlarsa MeTe 7, Ktm Duke ne güne duruyor. Bide KTM bloğu kullanıp gücünü düşürmelerinide yakıt tarrafuna bağlamışlar. Belkide Hint piyasasına ayrı VS TRye ayrı CS çıkarırlar.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Duke 390'dan az titreşimli olacaksa varsın isterse 30 BG olsun, bana uyar. Torkunun Duke'tan çok farklı olmayacağı kesin çünkü tork %90 motor hacmine bakar. 35 BG diye R25'çi arkadaşlar bununla kalkış yapma hatasına düşerlerse hüsrana uğrayacaklardır, baştan diyeyim. Bana göre motorun en güzel yanı resimlerden de görüldüğü üzere Duke'ten hem daha güzel, hem de Pulsar örneğinde olduğu gibi daha rahat olmasıdır. Duke serileri bana göre ne titreşimi, ne de konforuyla çekilecek motorlar değiller. Beğenen beğenir, bir şey demem.

15 bin TL de bana göre çok çok iyi bir rakam. Üzerine 7 - 8 bin TL koyup MT almak isteyenler alabilirler tabi de aradaki fiyat farkını azmış gibi yazmayın lütfen.
    06Serhat bunu beğendi.

egemen0zturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beklediğimize değer umarım

okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    One lan ?
    Vites göstergesimi o depo üzerinde duran ?
    FF kask ile orayı görebilmek için yoldan kopmak gerekir..

Kendi ülkelerinde öyle bir sorun olmadığı için bunu düşünmüş olabilirler.. :D

Takasa girerim

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    hahahaah bune lan 35 beygir.

Bu kaçıncı oldu yahu , Test'te yakalandı'nın bir adabı var idi eskiden , bu Hind'ler film billa ^^ , elde eos dslr , park etmiş eli kasıklarda neyseki avuçlamamış^^

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Allahım gene tek silindir :(

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    35 beygir fena değil. depo üzerindeki yakıt tüketimiyle ilgili bir gösterge sanırım. sadece tek umudum bu motorun 250cc japon markalarla fiyat rekabetini kızıştırması oluyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)