Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Modelleri Türkiye Turuna Çıkıyor. Test sürüşleri Haziran ayında başlıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Honda, yenilenen ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanında Hondaseverlerle buluşturmak üzere tura çıkıyor. 3 ay sürecek etkinlikler dizisinde tamamen yeni 8 farklı motosiklet 11 farklı noktada müşterilerle buluşacak.

Türkiye’nin en çok satan motosiklet markası Honda, hem 2015 yılındaki şampiyonluğuna teşekkür etmek hem de tamamen yeni modelleri Hondaseverlerle buluşturmak üzere Türkiye Turu’na çıkıyor. 1995 yılından bu yana “kalite, güvenlik ve dayanıklılık” temel kavramları üzerinde yoğunlaşan Honda Türkiye, her tür beklentiyi karşılayabilen geniş ürün gamı ve güçlü bayi ve servis teşkilatıyla 2015 yılında Türkiye’nin en çok satan motosiklet markası oldu. Motosiklet kullanımının yaygınlaştırılması ve halihazırda motosiklet kullananları bilinçlendirmek adına 2015 yılında kurulan Honda Fan Club ile Honda Motosiklet Bayileri ile ortaklaşa gerçekleştirilecek olan etkinlik yaklaşık 3 ay sürecek. Tamamen yeni 8 Honda Motosiklet modelinin tanıtılacağı turda motosikletleri kullanmak isteyenlerin ilgili bayilere ulaşıp randevu almaları yeterli.

Türkiye’deki tüm motosiklet festivalleri hakkında bilgi almak isteyen motosikletseverler https://www.hondafanclub.com.tr/takvim.php adresini ziyaret ederek bilgi alabilirler.

Honda Motosiklet Dünyası’nda keyifli bir gün

Her şehirde iki gün sürecek olan etkinlikte bir yandan tamamen yeni Honda modellerini kullanarak test etme şansı sunulurken diğer taraftan katılımcılara ikramlar ve hediyeler veriliyor. Anlas lastik üreticisi ile yapılan işbirliği sayesinde etkinliğe katılan Hondaseverleri lastik alımı için sürpriz indirimler bekliyor. Anlas ve Honda ayrıca ziyaretçileri lastik ve güvenli sürüş eğitimi vererek bilinçlendiriyor.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar siteyi açamıyorum Adana için tarih ve yeri bilen var mı?

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    https://honda.com.tr/honda/haberler/...nleri-basliyor

O linkde bir şey yazmıyor ama honda nın kendi sitesinden link verdim.

Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://honda.com.tr/honda/haberler/...nleri-basliyor

O linkde bir şey yazmıyor ama honda nın kendi sitesinden link verdim.
    Sağolun hocam. Türkiyenin ilk 5 şehri arasında ki Adana'da test sürüsü yok alkış honda aferin honda bravo honda.
    Mengu16 bunu beğendi.

Murat Ustaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Honda herhalde günah çıkarıyor. Sadece Honda değil ülkemizdeki tüm motosiklet markaları bu işi yapmalı. Yeni motor almak için showroomuna gittiğinizde sadece birkaç saniye motorun üzerine oturabiliyorsunuz; çoğu onu bile yaptırmıyor. Test etmek için bir araç koymak hiç akıllarına gelmiyor. Biz de başka ülkelerdeki test vidyolarını youtube'dan izleyerek karar veriyoruz.
    2016 fuarından önce ismi lazım değil bir Honda bayine motoru almak için gittim. Biraz yoğunlardı. 15-20 dk boyunca ayakta bekledim. Bir miktar ödeme yapıp imza atıcam altı üstü. Yüzüme bakan olmadı. İnsan bir "biraz yoğunuz, kusura bakmayın hemen ilgileniyoruz" tarzı bir şey söyler.. O da yok. Kıçıma baka baka eve döndüm. İyi ki dönmüşüm yeni kasasını fuarda daha iyi fiyata aldım. Bir senede 3 defa zam yapar Honda. yeni akılları balına geliyor.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Cbf 150 yi test etmeyi heyecanla bekliyorum.

Şaka şaka, cbf bildiğin aynı hamsi.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun hocam. Türkiyenin ilk 5 şehri arasında ki Adana'da test sürüsü yok alkış honda aferin honda bravo honda.
    Tırsmışlardır Adana'dan

İzmir'e gelsin yeni CBR 500R ı denemek istiyorum bakalım.
    Kısaca ben;

Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tırsmışlardır Adana'dan

İzmir'e gelsin yeni CBR 500R ı denemek istiyorum bakalım.
    CBF denetirlerse şaşırmam gıcık Honda

Motosikleti
    MSX 125 - MT 07 ABS
    Karadeniz ve Doğu Anadolu'ya satmasak da olur diyolar zahir

Way arkadaş ilk defa Ankara bir motosiklet olayında mağdur olmamış. Honda sağolsun, iki bayiide iki gün bir CB500F bir de NC750S test ettim izlenimlerimi de burada yazdım. Daha ne isterim? Motorlar ucuz olsun.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen hafta Bursa Honda bayiine gidip adımı yazdırdım ve testin nerede olacağını sordum.Bana sadece Keleş/Kocayayla'da Enduro Fest kapsamında olacağını söylediler.Sanırım Bursa şehir içinde herhangi bir test yok.Dağda bayırda bu motosikletleri nasıl test edeceğimiz cidden merak uyandırıyor.Genel olarak Bursa esnafı kibar ve müşteri ile ilgili insanlar ama cidden şu test güzargahı belirleme konusunda çok çok çok kötüler ve tembeller.KTM test güzargahı çok yoğun ve kalabalıktı.Doğru düzgün test edemedik bile motosikletleri.Honda da dağda bayırda test ettirmeyi planlıyor sanırım.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Africa twin forever

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    hangi modelleri test edebiliyoruz?

Motosikleti
    R25
    Çok şükür Çinli mondialin tr nin en cok satanıyız sloganı elinden alındı

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hikaye o testler, yok öyle bir organizasyon. Test organizasyonu dediğin KTM'ninki gibi olur. İşim gücüm yok kilometrelerce yol gidip Kocayayla'yı arayacağım. Geçen sefer bulamadığımdan geri dönmüştüm. Crosstourer kullananlar gitsinler Africa Twin'i test etsinler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)