Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bajaj Avenger Street 150 Test Etkinliği - Oktay Motor 8 Mayıs Pazar İstanbul

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bajaj'ın yeni modeli Avenger 150 bu pazar Bajaj İstanbul bayii Oktay Motor'da test sürüşüne açılıyor. Avenger 150 modelini merak edenler ve test etmek isteyen herkes bu etkinliğe katılabilir.

OKTAY MOTOR SERVİS & SHOWROOM

Adres : Ziyagökalp Mahallesi Bedrettin Dalan Bulvarı İşbatı Ticaret Merkezi No: 1 / 50 Başakşehir / İstanbul
    Harita

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Red_Whiskers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Road King Classic
    220 cc olanı ülkemize gelseydi almaya çok niyetliydim malesef 150 cc olanı geldi.

150 cc
    eserist bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Almayın beyler çöp bir motor
    Mengu16 ve antilop_skul bunu beğendiler.

Bunda da akü sorunu çıkarsa yolda kalırsınız, ayak marşı yok.
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    royalstar 1300
    Selamlar AVENGER MODELİNİ tanımadan görmeden yorum yapan arkadaşlarımız var, varsayımlar var, sizlere yakından AVENGER 150 modelini tanıyıp incelemenizi ve sürüş deneyimi yapmanızı ve birlikte yorum yapmamızı arzu ediyorum. 14,5 ps gücün avenger modelindeki performans ve sürüş keyfine eminim şaşıracaksınız. Sele rahatlığı, oturuş pozisyonu, mükemmel denge, uzun vites aralıgı, sakin vites geçişleri ve daha fazlasını yakından tanırsanız eminim çok seveceksiniz. 6800 tl satışa sunulmuştur PAZAR GÜNÜ OKTAY MOTORDA buluşmak dileğiyle...

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    6800 TL çokmuş ama motoru canlı görmekte fayda var belki fikrim değişir.

arkadaşım 6.800 tl çok diyorsunuzda bajaj da kendi çapında kendini kanıtlamış bir marka bence normaldir fiyatı benim şahsi ğörüşüm incelemen denemeden fiyatı yüksek demek olmaz.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    6800 lira çoktur ama benane
    MotorKafa bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Red_Whiskers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    220 cc olanı ülkemize gelseydi almaya çok niyetliydim malesef 150 cc olanı geldi.
    Fuarda yetkililerin neredeyse kafasını ütüledik. ekrem bey değilde yine yaşça en az 45 olan bi yetkili abi vardı. Gayet saygılı ilgili biriydi ama keçi gibi bize 150 cc nin yeterli olduğunu biz 220cc niye gelmez Honda yamaha 125-150cc millet farklılık arıyor dedikçe 150cc nin üstün performansı konusunda inat etti Kurye geldi yanıma 2 tane onlarda 220cc diye tutturdu. Talep geldiğinin son derece farkındalar yani

Bu şu gelirse Honda nc750 yi satamaz tarzı bir hesap güdüyorlar kendi kafalarınca belli...

Bu arada oktay motor bayi ve servis olarak iyidir

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda yetkililerin neredeyse kafasını ütüledik. ekrem bey değilde yine yaşça en az 45 olan bi yetkili abi vardı. Gayet saygılı ilgili biriydi ama keçi gibi bize 150 cc nin yeterli olduğunu biz 220cc niye gelmez Honda yamaha 125-150cc millet farklılık arıyor dedikçe 150cc nin üstün performansı konusunda inat etti Kurye geldi yanıma 2 tane onlarda 220cc diye tutturdu. Talep geldiğinin son derece farkındalar yani

Bu şu gelirse Honda nc750 yi satamaz tarzı bir hesap güdüyorlar kendi kafalarınca belli...

Bu arada oktay motor bayi ve servis olarak iyidir
    220cc emisyon ve bazı durumlardan ötürü Avrupa için elverişli olmayabilir. Böyle olunca da yapacak birşeyleri kalmıyor. TVS'de zamanında rtr konusunda kendi anavatanında farklı alternatifleri hatta ABS'li modeli varken emisyon yüzünden getiremedi. Bir çok marka için aynı durum geçerli...

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    220cc emisyon ve bazı durumlardan ötürü Avrupa için elverişli olmayabilir. Böyle olunca da yapacak birşeyleri kalmıyor. TVS'de zamanında rtr konusunda kendi anavatanında farklı alternatifleri hatta ABS'li modeli varken emisyon yüzünden getiremedi. Bir çok marka için aynı durum geçerli...
    Bajaj Avrupa'da motosiklet satabiliyor muymuş?

Red_Whiskers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Road King Classic
    Hero 223 cc motosiklet getirdi , bajajinda Hero kadar mühendisliği olduğunu dusunuyorum keske bu durumu çözüp Hero gibi 150-250 cc aralığına güzel bir alternatif olarak girebilseydi ;)

Mondial küçük cc de enduro açığını gördü ve Çinli olmasına rağmen 250 cc endurosuyla güzel bir satış rakamına ulaştı

Hero karizma r 223 cc 19.5 bg buyuk boyutlara sahip bur motosiklet getirerek küçük comunter segmentine alternatif getirdi.

Keşke Bajaj da küçük cc li chopper crusier açığını 220 cc lık versiyonuyla görseydi ;)

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Oktay motor Oktay abi bir numaradir bu arada bajajin bunodeli tarz olarak bence güzel pazar gidip bir test etmek lazım

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı Red_Whiskers adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hero 223 cc motosiklet getirdi , bajajinda Hero kadar mühendisliği olduğunu dusunuyorum keske bu durumu çözüp Hero gibi 150-250 cc aralığına güzel bir alternatif olarak girebilseydi ;)

Mondial küçük cc de enduro açığını gördü ve Çinli olmasına rağmen 250 cc endurosuyla güzel bir satış rakamına ulaştı

Hero karizma r 223 cc 19.5 bg buyuk boyutlara sahip bur motosiklet getirerek küçük comunter segmentine alternatif getirdi.

Keşke Bajaj da küçük cc li chopper crusier açığını 220 cc lık versiyonuyla görseydi ;)
    hero nun o dandik motoru 223cc den 19.5 beygir alırken
    ns220 24.5 beygir
    as150 14.5 beygir

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ns220 24.5 beygir
    as150 14.5 beygir
    Motorun dandik olup olmadığını gücünden mi anlıyoruz ? Yamaha'nın dandik XVS 950'si de 55 BG güç veriyor. R25'ten kat be kat daha kaliteli olan Inazuma da 23 BG falan...
    Cloud bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ns220 24.5 beygir
    as150 14.5 beygir
    Hero'nun o dandik motoru hava soğutmalı ve karbüratörlü, gücü ondan biraz düşük. Ancak ara hızlanmalarda ve düşük devirde torkda Bajaj'ın 200'lük motorunu ezer geçer. Benim topladığım 210cc'lik Mondial'de bile Bajaj'dan fazla tork var. İki motoru da kullanıyorum 5000 devirde Pulsar'da gazı sonuna kadar çevirdiğimde motor yürümezken Mondial turbo açmış gibi ileri fırlıyo. Son hızı yüksek olabilir ama çekiş yok NS200'ün motorunda. Yaktığı benzin kadar da gitmiyo 70km ortalama hızla 3 litre yakıyo benim Pulsar. Mondial ise ortalama 110km hızla 3.3 litre.

trapmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Elbet birgün..
    O değilde 6800 tl çokmuş

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    chopper/cruiser sınıfında düşük bütçede ciddi sıkıntı vardı. sadece shaderlight ve falcon vardı işte bajaj bu açığı iyi kapatacak.

arkadaşlar fiyat çok, cc düşük diye eleştiriyorsunuz ama benim gibi chopper düşünenler için alternatif yok. gv250 var kendini kanıtlamış onun da fiyatı bunun 2 katı. motorun eksileri büyük olsa da piyasada ki açıkdan dolayı satacaktır. ben de gidip incelemeyi düşünüyorum şahsen.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)