Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Eyvah eyvah herkesin başına gelebilir. Yola atlayan köpek

Motovento
    REKLAM ALANI
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X

Önüne aniden çıkan köpeğe çarpan motosiklet sürücüleri bir anda kendilerini yerde buldu. Motosiklet sürücüleri, henüz yerden kalkamazken karşı şeritten gelen TIR'ın altında kalmaktan son anda kurtuldular.. O anlar ise anbean kaydedildi.

kuvvetmira bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Köpeğe takılan talihsizmiş hadi de, arkadaki düşen panik yapmış anlaşılan; sol tarafa geçip durmayı düşünmeliydi...

Köpeğe takılanın hatası, bence, fermuar düzeninde sol önde olacağına, sol arkada kalmış. Sağ öndekiyle, yani köpeği ilk görenle arası çok yakın. Köpek, onu görmedi; görse çıkmazdı...

Grup sürüşlerinde sol sütundakiler sağ öndekileriyle arayı yeterince açmış olduklarından emin olmalılar, ki kenardan yola çıkmaya çalışan birisi her ikisini de görebilsin ...
    E-CC, mehmetenis, GP500-1st ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

toseabul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o tır şoförü türk olsaydı şimdi ayagını camdan cıkartmış bi güzel ezer geçerdi...tır şoförü iyi kurtarmış
    weirdo1, mehmetenis, Tefoo ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Allah korusun Tır neredeyse eziyormuş adamı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM 150 2015 Model
    Aynısı benim başıma gelmişti köpeğin üstünden geçmeye çalışınca oldu çok tehlikeli bence köpeklerin çiftleşme zamanı hayatımda aynı anda 6 köpeğin oto yolda öldüğünü ilk defa görmüştüm
    mehmetenis ve GP500-1st bunu beğendiler.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    yemin ederim korku filminden beter. 3. motorcu tırı gördü ki kendini son bi çabayla kenara atabildi bi şekilde yoksa tır biçmişti.

bu arada köpek onu görse çıkmaz diye bi şey yok. daha inadına aracın üstüne üstüne koşuyorlar.
    mehmetenis bunu beğendi.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Hay Allahım. Çok kötü yaa

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Hep düşünürdüm kediye köpeğe çarpsak ezer gecermiyiz yoksa dusermiyiz diye. Bu video ile öğrenmiş oldum.
    mehmetenis bunu beğendi.

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Köpeği göremediği için direk çarpıyor. Hatalı bir taraf yok aslında. Arkasından geleninde mesafesi fazla yakın olduğu için ya adamın ve ya motorun üstünden geçecekti ya da yatıracaktı. Yalnız çok iyi kaçmış o tır dan. Bu da arka taraftan kamera açısı.

http://9gag.com/gag/aW6PGDZ
    mehmetenis bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köpeği göremediği için direk çarpıyor. Hatalı bir taraf yok aslında. Arkasından geleninde mesafesi fazla yakın olduğu için ya adamın ve ya motorun üstünden geçecekti ya da yatıracaktı. Yalnız çok iyi kaçmış o tır dan. Bu da arka taraftan kamera açısı.

http://9gag.com/gag/aW6PGDZ
    Bu acidan daha korkunc gorunuyor.. can havli ve adrenalin adami nasil ucuruyor havalara..
    mehmetenis bunu beğendi.
    Açacaksın gazı, vereceksin coşkuyu ...

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

İçim titredi izleyince. Ders çıkartmak gerek.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Bu olayın benzeri benim de başıma gelmişti.Şanslıydım ki hızım 20 km falandı.Birde burada köpek bilinçsizce koşuyor gibi benim olayımda köpek resmen üzerime atlamıştı.

O olaydan sonra da 1 ay kadar deliye bagladım.Temde giderken bile önüme bir anda köpek çıkacak gibi hissederdim.

Çok kötü bir histi.Normal kaza yapsam bu kadar etkilemez herhalde.
    mehmetenis bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep düşünürdüm kediye köpeğe çarpsak ezer gecermiyiz yoksa dusermiyiz diye. Bu video ile öğrenmiş oldum.
    ben tavuğa çarptım üstünden geçtim hızım 40 km civarıydı, koyuna çarptım 30 km civarı koyun yere düştü sonra kalktı üstünden geçemessin zaten koyunun.
    fz6_fazer, mehmetenis, potasyum ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    en tecrübeli olan yazdı
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben tavuğa çarptım üstünden geçtim hızım 40 km civarıydı, koyuna çarptım 30 km civarı koyun yere düştü sonra kalktı üstünden geçemessin zaten koyunun.
    mehmetenis, just4techno ve jimi_hendrix bunu beğendiler.
    YAMAHA

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    en korktuğum 3 şey virajda ön kayması (geçen hafta bozdağda viraj içinde yerdeki mıcır yüzünden ön kaydı mıcırsız yere kadar kaydıktan sonra topladı) hızlı giderken trafikte lastik patlaması (sabuncubeli tabelasının önünde patladı, jant üstünde bi süre devam edip durabildim, nasıl düşmedim hala bilmiyorum) 3. sü de köpeğe çarpmak. 3. olmadı henüz olmasın da
    mehmetenis bunu beğendi.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir türk motovlog kanalında arkadaşta çarpmıştı düşmemişti ve köpek ölmüştü.
    (Hangi kanal olduğunu söyliyip reklam yapmayım şimdi.)

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada köpeğe çarpan R6 lı elemanın kolunu düştükten sonra arkadan gelen kameralı motor çarparak kırıyor. yoksa o da ayağa kalkıcaktı bişeyi yoktu.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Araba ile 1 adet köpek 1 adet te kedi ezdim maalesef. O kütürdeme sesi ve arabanın hafifçe zıplaması insanı bitiriyor. Duvara çarpmaya razıyım bir canlıya çarpacağıma. Yalnız tavuk kadar sersem hayvan yok,inadına motorun önüne koşturuyorlar.
    snappy x ve eee bunu beğendiler.

yeniii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    grand dink 250i - pulsar 200ns - ktm duke 390
    Kartepe çıkarken başıma gelmişti çok ucuz atlattım en korktuğum az kaldı düşüyodum zor topladım, düşmeyen kişiler şanslıymış.

Şu vidyomu izleyin hayvanlardan ne çektiğimi siz görün.

Ben köy yollarında gezmeyi sevdiğimden ara ara ilçelere dalıyorum böyle. Haliyle köpeklerin gazabına uğruyorum.

Bkn: 0:54 Köpeği görsem sorun yok. Ama bir anda nereden fırlayacağını anlamıyorsun ya. En kötüsü de bu işte.
    Bkn: 2:08 saniye. Hayvan ta evinin oradan bana saldırmak için caddeye ölümüne atlıyor. Hayır anlamadığım. Ben de hayvanım ama bu kedi ve köpeklerinden benden ne istediğini hala anlamış değilim.

just4techno bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)