Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MOTOR-IN / Motosiklet kullanıcılarının mobil uygulaması

Motovento
    REKLAM ALANI

"Paylaşmak Önemsemektir"

Uygulamamızda servislerle ilgili görüşlerinizi iletmeyi unutmayın.

www.motor-in.com.tr
    Facebook

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

güzel uygulama

Alıntı furkan24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel uygulama
    Teşekkürler, bu linkteki başlığa da katkılarınızı bekleriz.

indiriyorum hemen

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı Motor-In adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler, bu linkteki başlığa da katkılarınızı bekleriz.
    Servisleri marka ya da harf sırasına göre yada il kullanılır hale gelecektir. Su anda hangi servis hangisinin bulmak zor.İstanbul da hangi servis mesela g markasının gibi yada daha gelişmiş mesela en yakın yedek parçacı,lastik ci gibi kolay ulaşmak gerek

epılı gelsin indiririz.

Alıntı trnpkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servisleri marka ya da harf sırasına göre yada il kullanılır hale gelecektir. Su anda hangi servis hangisinin bulmak zor.İstanbul da hangi servis mesela g markasının gibi yada daha gelişmiş mesela en yakın yedek parçacı,lastik ci gibi kolay ulaşmak gerek
    Merhaba,

Servisler şu anda profil bilgilerinizde il bilgisini girdiyseniz bu ile göre otomatik seçili geliyor.

Diğer yandan önümüzdeki günlerde listelenmiş servisler puanlarına göre sıralanıyor olacaklar.

Servis başlığı altında arama yaparak da marka veya hizmete göre seçim yapabilirsiniz.

Yakınımda ara özelliği ile de örneğin tüm İstanbul'u değil, sadece bulunduğunuz konum çevresindeki servisleri görebilirsiniz.

indiricem denedikten sonra yorumumu paylaşacağım
    Motor-In bunu beğendi.

Uygulamanız Motor-In iOS'ta devreye girdi.

Ancak yine hatırlatmakta fayda var; uygulamanın Android'de yapılan hiç bir düzeltmesi şu an iOS'ta mevcut değil, çünkü malumunuz ilk gönderdiğimiz hali ile yayınlandı.

Biz kontrol ve düzenlemelere başladık bile, sizlerden de görüş, öneri ve özellikle uygulama üzerinden sistem raporlarınızı bekliyoruz dostlar.

indiriyorum, deneyeceğim.

Kullanan arkadaşlarımızdan yorumlarını bekliyoruz arkadaşlar.

İos indirip denedim hocam ve ciddi anlamda geri bildirimde bulunmak istiyorum.

Arayüz çok güzel

Rota olayını çok yanlış anlamış millet. Veya sizin amacınız farklı. Anladığım kadarıyla amaç güzel sürüş totalarını paylaşmak ama millet eviyle işi arası, okuluyla evi arasında gittiği yolları eklemiş. Bence kullanıcıya bu özellik daha iyi tanıtılmalı veya kişisel yani herkesle paylaşılmayan rotalarla genel rotalar seçilebilmeli rota eklenirken. Kullanıcı açısından bence gizlilik açığıdır bu.

Servis menüsü güzel ama bana yakınlığına göre listelense daha güzel olur. Ayrıca servislerin hangi markaya hizmet verdiğine göre de görebilsem daha çok severdim. Servislere yorum yapabilsek süper olurdu ayrıca.

Haritada motorcuların gösterilip gösterilmemesinin açılıp kapanabildiğini biliyorum ancak sadece arkadaşım olan insanların benim haritada nokta yerimi görmesini isterim. Hatta arkadaş olsam bile hangi arkadaşımın göreceğini seçebilmeliyim. Arkadaş olmadan görmek gene güvenlik açığı. Bir hırsız yüklesin uygulamayı etraftaki motorları toplasın olur yoksa.

Büyük ihtimal bu söylediklerim gelecek zaten ama yanlış anlamayın ben yrdım etmeye çalışıyorum naçizhane.

Başarılarınızın devamını diliyorum.

Alıntı Motor-In adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uygulamanız Motor-In iOS'ta devreye girdi.

Ancak yine hatırlatmakta fayda var; uygulamanın Android'de yapılan hiç bir düzeltmesi şu an iOS'ta mevcut değil, çünkü malumunuz ilk gönderdiğimiz hali ile yayınlandı.

Biz kontrol ve düzenlemelere başladık bile, sizlerden de görüş, öneri ve özellikle uygulama üzerinden sistem raporlarınızı bekliyoruz dostlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

Haritaya basınca sağ üstte çıkan liste simgesine tıklayınca yakındaki servisleri gösteriyormuş ve puanlayabiliyormuşuz. Bu keşke ana sayfadan erişilebilse. Ayrıca bahsettiğim menüye ulaşırken üç kez uygulama kapandı. Telefonum iphone 6

Merhaba,

Rota kayıt özelliğinde rotayı paylaş veya paylaşma diye seçeneğimiz mevcut tabi ki. Ancak kullanıcılar ilk başlarda denemek isteyerek bu tarz rotalar oluşturabiliyor. Burada tercih kişilerde tabii, örneğin ev-iş arası rotasını paylaşıma açık tutmak istiyor ise biz bir şey diyemeyiz. Paylaşıma açmamayı tercih edebilirler.

Servisler yakınlığına göre değil ama henüz iOS'ta olmayan güncelleme ile puanlarına göre sıralanıyorlar. En yakın servisi görmek için ise harita özelliği kullanılabilir diye düşündük. İkinci defa yakınlığa göre listelemedik puan ön planda olsun diye. Servislere ana ekranda servisler başlığı altında yorum yazıp puan verebiliyor olmanız gerekir. Eğer bir servisin detay sayfasına girdiğinizde en altta yorum yapma ve puan verme ekranı çıkmıyor ise bize mobil@motor-in.com.tr adresinden cihaz sürüm bilgilerinizi iletirseniz hemen kontrol edelim. Servislerin hangi markaya hizmet verdiği veya özel mi yetkili servis olduğu mu bilgisi için çalışma yapıyoruz. Yakında ön bilgide görebiliyor olacaksınız.

Haritada asıl maksat kullanıcıların birbirini görmesi ancak belirttiğiniz gibi sadece arkadaşlarım görsün özelliği eklenebilir, araştıracağız. Ancak arkadaşlarım arasından şu arkadaşım görsün, diğeri görmesin özelliğini yakın zaman planlamasına alamıyoruz maalesef.

Görüşleriniz bizim için çok önemli bir feedback oluyor. Memnuniyet duyarız iletmenizden.

Saygılarımızla.

Alıntı godfather adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İos indirip denedim hocam ve ciddi anlamda geri bildirimde bulunmak istiyorum.

Arayüz çok güzel

Rota olayını çok yanlış anlamış millet. Veya sizin amacınız farklı. Anladığım kadarıyla amaç güzel sürüş totalarını paylaşmak ama millet eviyle işi arası, okuluyla evi arasında gittiği yolları eklemiş. Bence kullanıcıya bu özellik daha iyi tanıtılmalı veya kişisel yani herkesle paylaşılmayan rotalarla genel rotalar seçilebilmeli rota eklenirken. Kullanıcı açısından bence gizlilik açığıdır bu.

Servis menüsü güzel ama bana yakınlığına göre listelense daha güzel olur. Ayrıca servislerin hangi markaya hizmet verdiğine göre de görebilsem daha çok severdim. Servislere yorum yapabilsek süper olurdu ayrıca.

Haritada motorcuların gösterilip gösterilmemesinin açılıp kapanabildiğini biliyorum ancak sadece arkadaşım olan insanların benim haritada nokta yerimi görmesini isterim. Hatta arkadaş olsam bile hangi arkadaşımın göreceğini seçebilmeliyim. Arkadaş olmadan görmek gene güvenlik açığı. Bir hırsız yüklesin uygulamayı etraftaki motorları toplasın olur yoksa.

Büyük ihtimal bu söylediklerim gelecek zaten ama yanlış anlamayın ben yrdım etmeye çalışıyorum naçizhane.

Başarılarınızın devamını diliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

Haritaya basınca sağ üstte çıkan liste simgesine tıklayınca yakındaki servisleri gösteriyormuş ve puanlayabiliyormuşuz. Bu keşke ana sayfadan erişilebilse. Ayrıca bahsettiğim menüye ulaşırken üç kez uygulama kapandı. Telefonum iphone 6

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:37 ----------

iOS çok daha sorunsuz galiba herkeste Ne güzel.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)