Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Evlilik teklifi için motosiklet kazalı ilginç bir senaryo hazırladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    idmanyurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache(2007),ybr 125 (2014),(cbr 250 2013)
    devletin parasını boşa harcayan ve çalan o kadar hırsız varken şu arkadaşın naçizane sürprizine kızmadım
    MotorKafa, Onurhan D, berkcigdem ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Şu iş bana yada bazı arkadaşlara varoşça gelse de, düşüncesizlik olarak algılansa da seven adam yapıyor arkedeş önünü alamıyoruz.
    Biri gider romantik bir akşam yemeğinde teklif eder, kimi güzel bir tatilde, kimi de böyle saçma bir şakayla.
    Adam yine de kendi çapında düşünmüş, yedek ambulansı vs. ayarlamış.

@idmanyurdu'nun dediği gibi; hırsıza (evet o) sesiniz çıkmıyor da, garibana mı dişiniz geçiyor?

Çok iyi yapmış çok da güzel iyi yapmış.
    Onurhan D ve svgblg bunu beğendiler.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Ben geçen arabaya yan çantayı taktım dediğimde Elif korkudan ne diceğini şaşırdı sende bir şey var mı falan diye 50 kere sordu , ben böyle bir şey yapsam yemin ederim o motoru orada kafama atar

doğru yada yanlış adam kendisine göre bir şey yapmış umarım mutlu olurlar...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı karadenizz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinizi kocaman alkışlıyorum.Şu yorumlara bak,şu sözlere.
    Kaç yaşında adamlarsınız.Sövsen sövülmez,laf etsen edilmez yaştasınız.Adam babam yaşında'bu salakla evlenilmez' demiş. @karabuz ?

Bu kadar mı tahammülsüzsünüz.Kaçınız ambulans organizasyonunu biliyorsunuz.Hastanede kaç tane yedek takım olduğunu bilmeden etmeden.Adamın hayatında bir kere olacak bir şeyi,kısacık bir anda yapmasına bin bir türlü laf ediyorsunuz.

Evet 73 doğumlu abim,senin yerine ben utandım.@kurubuz
    Evet o şikayeti nereye,112 meşgul ediliyor,olaya mallık olarak yaklaşan kendisi daha öyle olan arkadaş,hepinizin yerine utandım.

Kafanızdan,yabozluğunuzdan,bir şeye güzel tarafından bakamayışınızdan,cehaletinizden utandım.

Ama suç sizde değil abi,videoyu sosyal medyaya atan arkadaşta,sakla kendine hatıra işte.Bilmiyor musun sen bizim milleti.

Onun yerine motorunla atarlansan sövsen bi arabaya bak nasıl güzel yorumlar alıyorsun dimi kafası kendinden güzel motorcu kardeşler
    Çok cahilsin çooook.

ozanercanakc ve fz6_fazer bunu beğendiler.

Loverboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Töbe estafurullah

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    adamı taşlayan arkadaşlar kıskançlıktan mı yapıyor acaba merak ediyorum.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamı taşlayan arkadaşlar kıskançlıktan mı yapıyor acaba merak ediyorum.
    kıskanclık degilde şöyle bir düşün hocam

allah göstermesin bir kaza yaptın. ambulans aradın gelmedi ögrendinki biri sevgilisene evlenme teklifi için 112 den ambulansı kendi kurgusu için kullanmış. yedegide bilmem nerdeki bir hastaya müdahaleye gitmiş.
    sen ne düşünürsün bu durumda?
    Hyosung GT250R

ozanercanakc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max
    Sana evet diyen kızın da aklına şaşırmalı.
    - Ya o esnada ciddi bir kaza çağrısı gelseydi?
    Saçmalık ötesi, özentinin de daniskası, e yuhh!

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı Ufuk ARSLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kıskanclık degilde şöyle bir düşün hocam

allah göstermesin bir kaza yaptın. ambulans aradın gelmedi ögrendinki biri sevgilisene evlenme teklifi için 112 den ambulansı kendi kurgusu için kullanmış. yedegide bilmem nerdeki bir hastaya müdahaleye gitmiş.
    sen ne düşünürsün bu durumda?
    o olasılığı düşündüm, ancak çok düşük bi ihtimal olduğu için pek üzerine kafa yormadım.
    yedek ambulans kullanıldığı söylenmiş, eğer asıl ambulans bi olaya çağrılmış olsa idi, o durumda yedek ambulansa derhal bilgi verilir ve geri çağrılırdı, anladığım kadarıyla da herhangi bi vaka olmamış, o yüzden büyütmeye gerek yok diye düşünüyorum.
    bu ülkede her iş kitabına göre yapılıyor da bi bu mu şikayet konusu olacak, o yüzden bu kadar büyük tepki vermek bana anlamsız geliyor.

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He dayı he 43 yaşına rağmen,baya hazımlısın ki,hala resimle ilgi peşindesin Daha cevap yazmayacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:52 ----------

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilinçli motorcu "kaza" ve "motosiklet" kelimeleri yanyana geldiğinde bile rahatsız olur. Bilinçli motorcu yakınlarının kendisinin motor kazası geçirmesinden çok korkacağını bilir, esprisini bile yapmaz. Bu adam tek kelime ile gerizekalı. Kızın yerinde olsam bu salakla evlenmezdim.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Eğitimin gereği burada çok daha iyi anlaşılıyor. Sadece temel eğitim değil, çocuklara roman ve şiir okutmak da lazım. Empati yapmayı öğrenmesi lazım, insani değerler kazanmaları lazım. Böyle zavallıları görünce üzülüyor insan. Aslında onların da bir suçu yok, onu yetiştiren de kendi ailesinden böyle görmüş. Yazık, bir nesil böyle kaybolmuş.
    harung ve Taner YILMAZ bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda nc750 x
    Bu evlenme teklifi işinin de b.ku çıktı artık; aslında araştırılmasını isterim böyle şov amaçlı teklif ile başlayan evlilikler devam ediyor mu etmiyor mu? bence bu tarz tekliflerde bulunanların sevgisinden değil de gösteriş amacından dolayı bir kısmının evlilikleri de uzun sürmüyordur!

Gelelim diğer meseleye; abartmayın kardeşim yok mazotun parası ceplerinden çıkıyormuş, ücretleri bunların vergileriyle ödeniyormuş; yeter kardeşim bu sağlıkçıların hepsi aç da siz mi doyuruyorsunuz! Bu çocukların gecesi yok gündüzü yok, biliyor musunuz mesai saatleri nasıldır, çalışma şartları nedir? tutturmuşsunuz benim paramla şu benim paramla bu!!!

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    kolummm uaaaaaaaaa burda bittim

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    düzelteme yapayım benim itirazım ambulansın meşgul edilmesine vs ye değil zaten yeteri kadar ambulans var ,bu senaryoya bunların çiftleşmesinden çıkacak çocuk bari bu kafada olmasa ,gerçi bana ne ya alan memnun satan memnun tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş ne haliniz varsa görün

ayrıca bu ATT ler kask çıkarma ile ilgili bir eğitim alıyor mu hep merak etmişimdir forumda ATT varsa cevaplasın lütfen
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Hep bir farkli olma cabasi cok tehlikeli ve vahim bir durum degil bence. Ben izledim, trajikomik bir vaka. Iste boyle bir nesil bizi bekliyor

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Niye böyle bir evlenme teklifi etmiş gerçekten merak ediyorum. Yani sevgilinin o halini görmek mutlu mu ediyor? Şaşırması mı isteniyor. Çok tuhaf. Benim için en makûlü, oturursun yemege, gelecekle ilgili hayallerini anlatırken hop yüzük çıkarırsın. Buda şaşırtır zaten kadınları. Bilmiyorum da burdaki kız olsam o adamdan ayrılırdım valla, çok rezil bir şey

Motosikleti
    2014 ybr esd
    devletin mazotunu benzinini boş yere harcatmış hıyar ağası.şimdi biri çıkar ve cebinden 50liralık mazot attı arabaya derse şaşırmam...
    Taner YILMAZ bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Arkadaşlar isterse 32 tane yedek ayarlasın kendine fark etmez. Bu arkadaşı anlıyorum özel bir şey yapmış ama madem derdi sevgilisini etkilemek açsa idi kesenin ağzını gayet özel ve unutulmaz şeyler yapabilir idi.

1 kamu malını özel işi için meşgul etmek
    2 Personeli meşgul etmek
    3 asılsız ihbar
    4 Harcanan mesai
    5 milletin vergisini boşa harcama
    6 say say daha neler çıkar

O kadar hırsız sever olmuşunuz ki yapılan her hırsızlık masum gözüküyor gözlerinize.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi yapmış

macremmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu olayı şahsen bende çok doğru bulmadım bazı arkadaşlar iyimser düşünsede bence bu durum son derece yanlış biz burada ne yazarsak yazalım ne söylersek söyleyelim boş bence bu durumu yedek de olsa ambulansın önemini bir kazaya karışmış ve bekle bekle dakikalarca ambulans gelmemiş hatta bu nedenle hayatını kaybetmiş birinin yakınları çok daha iyi özetleyecektir.

Bu ambulans ve personel orada bu işlerle uğraşacağına görevinin başında olmalıydı.Bu organizasyonu ambulans ile değil de gidip devletin başka bir kurumunun başka bir aracıyla yapsaydı kimse buna bişey demezdi eminim ama işin öbür ucunda insan hayatı varken bu insanların burada bu işle uğraşması bana çok düşüncesizce geldi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)