Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

HONDA 2016 FIYAT LISTESI

Motovento
    REKLAM ALANI
    orhanay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer çalındı - hedef WR250
    africa twin yok yalnız fiyat listesinde. vazmıgectiler acaba getirmekten?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşağıda yazacaklarım yüzünden taşlanabilirim,forumdan atılabilirim veya çok fena küfür yiyebilirim. fakat yazacağım,ortada koskocaman bir gerçek var ;

madem motosikletler/araçlar,vergi,akaryakıt fiyatları bu kadar yüksek;nasıl oluyor da otomotiv sektörü her geçen sene satış rekorları kırıyor. istanbul'da arabanla biryerden biryere gitmek, günün hangi saati olursa olsun eziyet,her taraf araba (tabi bunda nüfusun buraya yığılmasının da etkisi var).fiyatların yüksek olduğunu bende düşünüyorum ama şunu da düşünmeden edemiyorum ; bahsettiğiniz gibi otomobil/motosiklet fiyatları avrupa veya başka ülkelerde olan düzeyde/ucuz olsaydı halimizi düşünemiyorum bile; hayal dahi edemiyorum.

Küfür konusunda haklısın..
    Bide gerçekten senin gibi düşünenler var . 'madem kriz var neden herkesin elinde ıphone var' diyen insanlar yani .Ekonomimiz iyi diyenler
    Böyle yorumları görünce ülkeden umudum azalıyor

Sorunun cevabına gelecek olursak bunun onlarca belkide yüzlerce etkileyen faktör var ama sana açıklamak zaman kaybı. Kısaca özetlenirse mecbur bırakılıyor insanlar
    zapalka bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Peder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli servisten dolayı sıkıntı yaşanır, dostum. zaten 12-13 bin tl civarı fiyatı var, ben olsam tercih etmem.
    TNT 25'in fiyatı 3300 $. 10 bin TL yapıyor.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    aşağıda yazacaklarım yüzünden taşlanabilirim,forumdan atılabilirim veya çok fena küfür yiyebilirim. fakat yazacağım,ortada koskocaman bir gerçek var ;

madem motosikletler/araçlar,vergi,akaryakıt fiyatları bu kadar yüksek;nasıl oluyor da otomotiv sektörü her geçen sene satış rekorları kırıyor. istanbul'da arabanla biryerden biryere gitmek, günün hangi saati olursa olsun eziyet,her taraf araba (tabi bunda nüfusun buraya yığılmasının da etkisi var).fiyatların yüksek olduğunu bende düşünüyorum ama şunu da düşünmeden edemiyorum ; bahsettiğiniz gibi otomobil/motosiklet fiyatları avrupa veya başka ülkelerde olan düzeyde/ucuz olsaydı halimizi düşünemiyorum bile; hayal dahi edemiyorum.
    bunun sebebi deli gibi buyuyen rent a car sektörü.piyasaya surekli sifir araba pompaliyorlar.araç 10 bin km ye gelince satip tekrar sifir araba veriyorlar müşterilere.istanbuldaki araclarin plakaliklarina dikkat ediniz nerdeyse her 3 aractan birinde rent a car logosu var.kızılay dağıtmış gibi her yerde olan bmw 3 ler ,audi a4 ler hep kiralık
    zapalka bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS

Tamamen bizim insanımızın bencilliğinden kaynaklanan bir olay. Herkes sırf kendi işi görülsün diye gerçekten ihtiyacı olmasa bile parasını denkleştirip veya kredi çekip telefon, araba vs alıyor. Adam Iphone'a 3500 - 4000 TL vermeyi kabul ediyor. Milletin ne yurtdışındaki otomobil fiyatlarından, ne de oradaki vergilerin düşüklüğünden haberi bile yok. Aslında bütün firmalar ve devlet bazı öngörülerle iş yaparlar. Mesela otomobil satanlar yıllık şu kadar otomobil satacağım der, Iphone satacağı telefon sayısı için yıllık öngörü yapar veya devlet bu sene araç satışlarından şu kadar vergi gelirim olacak diye ellerini ovuşturup bekler. Bu öngörülerde olacak %10'luk bir oynama bile onların bütün bütçe planlarını alt üst eder, oturup acilen çözüm düşünmeye başlarlar. İşte hal böyleyken insanlar protesto etseler, mesela üç ay otomobil, telefon almasalar devletin ve sinekten yağ çıkarmaya çalışan bu firmaların bütün öngörüleri darmadağın olur. Devlet ne yapacağını şaşırır ve satışları canlandırmak için vergileri düşürmek, mesela motosikletten ÖTV'yi komple kaldırmak zorunda kalır. Ancak malesef sadece 3 - 4 ay sabırla gerçekleştirilebilecek bir olay gerçekleşmiyor. Geçen sene yapılmış olsa şimdi bu fuarda çok güzel fiyatlardan motor bakıyor olacaktık.
    sheriff87, zapalka ve Thracian bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    2013 te alınmış cbr 125 imin faturası hala duruyor 5 küsür bin olarak

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bana şöyle sağlam bir odun getirin budaklı olsun.
    Taşlamak zorunda kalmayalım

Canım benim Türkiye'de satılan araç belli yaşayan insan sayısı belli kişi başına düşen araç sayısında dünya perişanlar ligindeyiz. Yani çok otomobil çok motosiklet falan yok.
    Rekor kırma meselesi de neye göre?
    Yani geçen yıl 5 araç sattın bu yıl 10 satarsan %100 büyüme oluyor.o güne kadar hiç 10 araç satmadıysan aynı zamanda rekor kırmış oluyorsun.
    Bizim rekor meselesi budur.

İstanbul'da trafik neden sıkışık?
    Araç mı fazla?
    Değil.
    Nüfusa baktığında en az iki katı araç olması lazım.
    O zaman ne olacak İstanbul'un hâli ?
    İstanbul ve diğer şehirlerimizdeki trafiğin nedeni yanlış kentleşmedir.
    O gökdelenler apartmanlar dikilirken kimse sormadı burada kim oturacak diye.
    Millet sokakta yaşamadığına göre demek ki bu binalara birileri gelecek.
    Amaç kiracıları ev sahibi yapmaksa bu sefer onların boşalttığı evlere birileri gelecek.
    Zaten geldi de.

Eh sen bir şehirde göç yolları açacak işler yapar ama buna göre alt yapı hazırlamazsan kısa sürede yollar caddeler yetmemeye, park alanları yetersiz kalmaya başlar.
    Boğaz'ın üstüne habire köprü yapar durursun yine de yetmez.

Yani trafik sorununu kimse araç almasın diyerek mi çözeceksiniz!!

Yıllar önce bu ülkenin aydınları ilk boğaz köprüsü yapılırken bunun çözüm olmadığını, şehir planlaması doğru yapılmazsa en fazla 20 sene sonra 2. Hatta 3. Köprüyü yapmak zorunda kalınacağını söylemişlerdi.
    Şu an 3. Köprü yapılıyor ve bu kafayla gidersek daha çok köprü yapılacağa benziyor.
    O gün uyaran Aydın kesimi de köprüden ilk kendileri geçti diye alaya alıyorlar.

Yani senin trafik sorununun sebebi gayet insani bir hak olan otomobil sahibi olmak isteyen halk değil başta istediğim odunu üzerlerinde kullanmak istediğim iş bilmez yöneticilerdir.
    Thracian, acemi60, potasyum ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al abi levye.
    COQ bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Sanırım zam yapmayan sadece KAWASAKİ var. Zaten zam yapmasınada gerek yok euro yeterince yükseldi.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Canım benim Türkiye'de satılan araç belli yaşayan insan sayısı belli kişi başına düşen araç sayısında dünya perişanlar ligindeyiz. Yani çok otomobil çok motosiklet falan yok.
    Rekor kırma meselesi de neye göre?
    Yani geçen yıl 5 araç sattın bu yıl 10 satarsan %100 büyüme oluyor.o güne kadar hiç 10 araç satmadıysan aynı zamanda rekor kırmış oluyorsun.
    Bizim rekor meselesi budur.

İstanbul'da trafik neden sıkışık?
    Araç mı fazla?
    Değil.
    Nüfusa baktığında en az iki katı araç olması lazım.
    O zaman ne olacak İstanbul'un hâli ?
    İstanbul ve diğer şehirlerimizdeki trafiğin nedeni yanlış kentleşmedir.
    O gökdelenler apartmanlar dikilirken kimse sormadı burada kim oturacak diye.
    Millet sokakta yaşamadığına göre demek ki bu binalara birileri gelecek.
    Amaç kiracıları ev sahibi yapmaksa bu sefer onların boşalttığı evlere birileri gelecek.
    Zaten geldi de.

Eh sen bir şehirde göç yolları açacak işler yapar ama buna göre alt yapı hazırlamazsan kısa sürede yollar caddeler yetmemeye, park alanları yetersiz kalmaya başlar.
    Boğaz'ın üstüne habire köprü yapar durursun yine de yetmez.

Yani trafik sorununu kimse araç almasın diyerek mi çözeceksiniz!!

Yıllar önce bu ülkenin aydınları ilk boğaz köprüsü yapılırken bunun çözüm olmadığını, şehir planlaması doğru yapılmazsa en fazla 20 sene sonra 2. Hatta 3. Köprüyü yapmak zorunda kalınacağını söylemişlerdi.
    Şu an 3. Köprü yapılıyor ve bu kafayla gidersek daha çok köprü yapılacağa benziyor.
    O gün uyaran Aydın kesimi de köprüden ilk kendileri geçti diye alaya alıyorlar.

Yani senin trafik sorununun sebebi gayet insani bir hak olan otomobil sahibi olmak isteyen halk değil başta istediğim odunu üzerlerinde kullanmak istediğim iş bilmez yöneticilerdir.
    konu iş bilmez yöneticilere geliyorsa tartışmaya devam etmenin anlamı yok abi kusura bakma.bu iş bilmez yöneticiler yine bizim ülkemizin insanları,o ülkeden bu ülkeden gelen yabancı vatandaş değil; iş bilmez yönetici = T.C vatandaşı.Aynı iş bilmez yöneticileri de yine aynı vatandaş tam 13 yıldır başa getiriyor. yıllardan beri herkes herşeyden şikayetçi ama oy vermeye gidildiğinde değişen birşey yok. bu yöneticileri de yine vatandaş başa getirdiğinden dolayı ;bu vatandaş bu zamları hakediyor,hakediyor,hakediyor.
    COQ bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    18.250 ye 2015 model cb500f 1.115km de arkada givi topcase canta ve önde givi rüzgar siperliği var kazası belası yok dedi sahibi 2015 mayıs trafiğe çıkışlı alınırmı ? servise götürüp baktırıcaz kırıgı dökugu değişeni varmı diye expertiz için 100 tl istediler satıcı ben kefilim istediğin servise gideriz dedi kış boyunca kapalı otoparkta yatmış sahibinde araba oldugu için yazın kullanmış sadece ihtiyaçtan satıyorum dedi ne dersiniz almayı düşünüyoruz aslında nc700-750 s vardı kafamızda ama honda malum 24 den 28 çekince sıfır yerine ikinci ellere yöneldik bizde cb500 e uyguna bulunca aklımıza yattı

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı weirdo1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600rr alacağına üstüne az daha koy h2 al.

Honda kendi bacağına sıkıyor, fiyatlar yamaha ile ayni oldukdan sonra gider yamaha alırım.
    Yamaha'da R6 47 bin oldu.

M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    Bu durum ikinci el piyasasına da baya vuracak.
    Acele etmek le iyi yapmışım diye seviniyorum ama bir yandan fiyatların bu kadar artması çoğu kişi üzecek gibi duruyor.
    Ride to live,Live to ride

Honda CBR 125R (2015) > Yamaha YZF R25 (2016)

Motosikleti
    Mondial Drift
    10.600 ne lan ilk ciktiginda neredeyse yari fiyatina satiliyodu...

hhkmgl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25 ABS
    Biz bu gidişle motoru geç bisiklet bile alamayacağız ileride
    sparrow07 bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18.250 ye 2015 model cb500f 1.115km de arkada givi topcase canta ve önde givi rüzgar siperliği var kazası belası yok dedi sahibi 2015 mayıs trafiğe çıkışlı alınırmı ? servise götürüp baktırıcaz kırıgı dökugu değişeni varmı diye expertiz için 100 tl istediler satıcı ben kefilim istediğin servise gideriz dedi kış boyunca kapalı otoparkta yatmış sahibinde araba oldugu için yazın kullanmış sadece ihtiyaçtan satıyorum dedi ne dersiniz almayı düşünüyoruz aslında nc700-750 s vardı kafamızda ama honda malum 24 den 28 çekince sıfır yerine ikinci ellere yöneldik bizde cb500 e uyguna bulunca aklımıza yattı
    eklemeyi unuttum abs li motor
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamen bizim insanımızın bencilliğinden kaynaklanan bir olay. Herkes sırf kendi işi görülsün diye gerçekten ihtiyacı olmasa bile parasını denkleştirip veya kredi çekip telefon, araba vs alıyor. Adam Iphone'a 3500 - 4000 TL vermeyi kabul ediyor. Milletin ne yurtdışındaki otomobil fiyatlarından, ne de oradaki vergilerin düşüklüğünden haberi bile yok. Aslında bütün firmalar ve devlet bazı öngörülerle iş yaparlar. Mesela otomobil satanlar yıllık şu kadar otomobil satacağım der, Iphone satacağı telefon sayısı için yıllık öngörü yapar veya devlet bu sene araç satışlarından şu kadar vergi gelirim olacak diye ellerini ovuşturup bekler. Bu öngörülerde olacak %10'luk bir oynama bile onların bütün bütçe planlarını alt üst eder, oturup acilen çözüm düşünmeye başlarlar. İşte hal böyleyken insanlar protesto etseler, mesela üç ay otomobil, telefon almasalar devletin ve sinekten yağ çıkarmaya çalışan bu firmaların bütün öngörüleri darmadağın olur. Devlet ne yapacağını şaşırır ve satışları canlandırmak için vergileri düşürmek, mesela motosikletten ÖTV'yi komple kaldırmak zorunda kalır. Ancak malesef sadece 3 - 4 ay sabırla gerçekleştirilebilecek bir olay gerçekleşmiyor. Geçen sene yapılmış olsa şimdi bu fuarda çok güzel fiyatlardan motor bakıyor olacaktık.
    Bunu bi anlatamayıp organize olamadık ya ona yanarım. Yoksa devlet mi, şirket mi, servis mi, aksesuarcı mı kim denk geldiyse domalana basmak kalıyor. Adamlarda haksız sayılmaz bu kadar zevk alan oldukça aynen devam eder bu düzen.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Malum siteye baktım da ikinci el en ucuz Nc750x dct 26000 düzü 23000.(2015) Fuardan sonrasını düşünemiyorum.

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, 3 ay önce sıfır cb500f biri almış olarak ve yeni fiyatın 25100 olduğunu göz önüne alırsak kesinlikle tavsiye ederim. 800 km ve sürekli artçılı kullanıyorum. Hem şehir içi hem şehirler arası oldukça başarılı. FİYAT/PERFORMANS olarak hakkını veriyor. Kesinlikle kullanmamış sadece resmini görenlerin yorumlarına da kulak asma derim.
    ayzek ve dyavol-77 bunu beğendiler.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı pikatel34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun sebebi deli gibi buyuyen rent a car sektörü.piyasaya surekli sifir araba pompaliyorlar.araç 10 bin km ye gelince satip tekrar sifir araba veriyorlar müşterilere.istanbuldaki araclarin plakaliklarina dikkat ediniz nerdeyse her 3 aractan birinde rent a car logosu var.kızılay dağıtmış gibi her yerde olan bmw 3 ler ,audi a4 ler hep kiralık
    ve konunun en bok tarafı örnek vereyim senin 60.000 tl ye alacağın arabayı 55.000 e alıyor filo indirmi vs 1 yıl sonra o arabanın sıfırı 70.000 tl oluyor ve bize kendi anlaşmalı galerilerinde 65.000 e çakıyorlar arabayı
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)