Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

HONDA 2016 FIYAT LISTESI

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    honda tarafından bakınca nasıl duruyor o önemli benim için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    2 yada 3 sene önce 600RR'ın fiyatı 32000 değilmiydi bu kadar zaman içinde nasıl 10000 tl zam geldi inanamıyorum.
    snappy x bunu beğendi.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı benscooter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizde hiç vicdan yok mu patronlar helikoptere binmeyecek mi.10 tane karısı olmayacak mı.devlet fahiş vergiler alıp krallar gibi yaşamayacak mı. hep vatandaş mı sefa sürecek bu ülkede.biraz adaletli olun beyler
    Haklısın valla. Acıdım şimdi heriflere. Bizde de hiç vicdan yok. Tamam kardeşim bütün zamlara razıyız. Biraz acılı olacak ama insaniyet namına katlanırız artık

Ama ne hikmetse yollararabadan geçilmiyor bunlar benzinle çalışmıyormu bunlar vergi vermiyormu kafam almıyo bu işi. Biz motora zor yetişiyoruz saat 4 ten sonra bursa trafiği kitleniyor.
    weirdo1 bunu beğendi.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ooooh ittirsin honda baba honda hayat onda

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir an 650f i 20 bin gördüm ama vergisiz hali imiş :(
    sparrow07 bunu beğendi.

benscooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama ne hikmetse yollararabadan geçilmiyor bunlar benzinle çalışmıyormu bunlar vergi vermiyormu kafam almıyo bu işi. Biz motora zor yetişiyoruz saat 4 ten sonra bursa trafiği kitleniyor.
    zengin her zaman zengin olan garibana oluyor

overprotec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne oluyor böyle ya fiyatları yükselten yükseltene

Motosikleti
    honda pcx
    Ulkede kriz olunca bu fiyatlar normal. Bu fiyatlar kriz yok gulluk gulustanlik yasiyoruzculara gelsin.

en çok cbr125 dikkatimi çekti 125cc lik bir motora 10.600TL vermek aptallık bence
    weirdo1 bunu beğendi.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Abi biz ölelim yaa cbr 500 e yaklaşık 5 bin lira zam gelmiş. İnsafiniz kurusun ya, sigorta, benzin derdi derken bir de bu zam çıktı. Bu ne yaa....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    lan bu honda ne ayak geçen sene tamda bugün honda bayisine gitmiştim cb ace bakmak için çok iyi hatırlıyorum fiyat 3300 tl idi ben almadan çıktım kaç kere telefondan arayıp yalvardılar gitmedim cidden çok komik geliyor artık,sıfır motor alınmaz

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu sene kimse sifir motor almasa aralik ayinda butun firmalar kampanya yapar )
    Seko bunu beğendi.

Motosikleti
    -
    alpha 6450 mı çüüüşşş

once kawasakı sonra yamaha sımdıde honda,,zaten suzukıde sıteyı guncellenıyor yazmıs fuara kadar oda yapıstırır daha sezon acılmadan 5-6 bınden asagı motor bırakmadılar.ama bıze az bıle durmak yok yola devam

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    konuyu kendi açımdan değerlendireceğim sadece diğer modellerin fiyatları ve piyasasını çok takip etmediğimden yorum yapamayacağım

1) geçen yıl liste fiyatı 36250 olan 600 rr kampanyayla tesadüf eseri servisin kapanmasına 1-2 saat kala gidip kampanya fiyatı 34000 den almıştım
    2) yeni model abs li gelirse satıp mevzi alayım hem de model yılını değiştiririm diye ilana koymuştum 2650 km de ,rosso lastikli ,koruma takozu vs li 600 tl ye yakın aksesuar olan motorumun ilanını kış aylarında olduğumuzdan dolayı normal olarak arayan dahi olmadı
    3 41900 oldu 600 rr alamayız diye üzülenler birçok bayide halen 2015 modeller var eski fiyattan alma şansları yüksek bir baksınlar
    4) geçen yıl 150 ye yakın sıfır 600 rr satıldı ve bunların en az yarısı fuar fiyatıyla ( 34000 e ) satıldı bu yıl kaç tane satılır bu paralara bekleyip göreceğiz
    5) diğer 600 lüklerin fiyatı bu kadar artmışken en ucuz 600 lük satan honda fuarda indirim yapar mı şüpheli
    6) bu fiyatlarda motor alan az olur ve pazar daralırsa bu ikinci el pazarının da daralması demek
    7) 600 rr zamdan önceki gelip fiyatı vergisiz 22.250 diye biliyorum bu listede 25.900 gözüküyor demek ki 3700 tl zamlanmış
    8) 600 rr 41.900 hadi peşinde 900 tl indirim olsun 41.000 sigorta ,ruhsat masrafı ,stompgrip ,takoz falan taktı minimum 42.500 bu paralara kim motor alacak bende merak ediyorum
    mete_han ve OnurTr bunu beğendiler.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hep derim gene diyeceğim. Uzun sure motosiklet degistirmeyip zamlardan mumkun oldugunca az etkilenmek için hız istiyosan hayabusa, bol bol gezmek istiyorsan litrelik gezi motorlarından birini alıp çekileceksin kenara. Başka türlü gün geçtikce kalınlasan kaziklardan kacis yok. Kaziga bi defa oturup kurtulacaksin.
    ^adm^, weirdo1, zulu ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Tracer700
    Hic bir haber kanalinda motosiklere cok yuksek zam geldi diye bir habere denk gelmedim.1000 tl ile 10.000 tl araliginda cok buyuk zam lar geldi ve bunu sadece motosiklet ile alakasi olan kisiler biliyor enteresan bir olay.Yetkililer bu islerle ilgilenmezlermi?tamam serbest piyasa olabilir bunlari denetleyen bir merci yokmu?

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu kendi açımdan değerlendireceğim sadece diğer modellerin fiyatları ve piyasasını çok takip etmediğimden yorum yapamayacağım

1) geçen yıl liste fiyatı 36250 olan 600 rr kampanyayla tesadüf eseri servisin kapanmasına 1-2 saat kala gidip kampanya fiyatı 34000 den almıştım
    2) yeni model abs li gelirse satıp mevzi alayım hem de model yılını değiştiririm diye ilana koymuştum 2650 km de ,rosso lastikli ,koruma takozu vs li 600 tl ye yakın aksesuar olan motorumun ilanını kış aylarında olduğumuzdan dolayı normal olarak arayan dahi olmadı
    3 41900 oldu 600 rr alamayız diye üzülenler birçok bayide halen 2015 modeller var eski fiyattan alma şansları yüksek bir baksınlar
    4) geçen yıl 150 ye yakın sıfır 600 rr satıldı ve bunların en az yarısı fuar fiyatıyla ( 34000 e ) satıldı bu yıl kaç tane satılır bu paralara bekleyip göreceğiz
    5) diğer 600 lüklerin fiyatı bu kadar artmışken en ucuz 600 lük satan honda fuarda indirim yapar mı şüpheli
    6) bu fiyatlarda motor alan az olur ve pazar daralırsa bu ikinci el pazarının da daralması demek
    7) 600 rr zamdan önceki gelip fiyatı vergisiz 22.250 diye biliyorum bu listede 25.900 gözüküyor demek ki 3700 tl zamlanmış
    8) 600 rr 41.900 hadi peşinde 900 tl indirim olsun 41.000 sigorta ,ruhsat masrafı ,stompgrip ,takoz falan taktı minimum 42.500 bu paralara kim motor alacak bende merak ediyorum
    Tek katılmadığım nokta ikinci el mevzuu. Sıfırı alamayan ikinci ele yüklenecektir. Hatta sıfır çıplak motor almak yerine aksesuarlı ikinci eller daha da rağbet görecektir.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu ülkede benim gibilere motosiklet almak hayal oldu artık.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Yamaha'ya dümdüz gittik, Honda'nın yanında insaflılarmış. CBR 500 ne CBR 125 ne öyle... Bu fiyata bu motorlara müşteri çıkıyor mu yahu...
    weirdo1 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)