Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bu nasıl vicdan? Fotoğrafını çekmek için birbirleriyle yarıştılar !

Motovento
    REKLAM ALANI
    bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    [QUOTE=Nikkfurie;3770921]az önce tv de izledim,Yunan sahil güvenlik gemisi açık denizde yakaladığı içinde küçük çocuklarında bulyndugu plastik botu mızrak ile delip ölüme terkediyordu..

Sanırım o noktaya gelmeye fazla bir mesafe kalmadı. Geçen İzlanda maçında saygı durusunda birileri tekbir getiriyordu, birileri ıslıklıyordu, dün Konyalı bir vatandaş çarptıktan sonra ileri yanaşıp aynadan bana bakıyordu, inip "bir şey varmı" diye sormak yerine. Bu memleketin insanına bi haller oluyor anlayamadım. (Konyalıyım)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Bu her zaman böyleydi. Ama o zamanlar herkesin elinde kamera yoktu, internet yoktu. Haberleri tv den bültende verdiği kadar, gazeteden de yazdığı kadar alıyorduk. Şimdi her yerde kamera var, internet var, anlık haber var da öküzlüğe birinci elden tanıklık edip şok oluyoruz. Bu yüzden ne oldu da memleketin çivisi çıktı diyoruz. Yoksa daha önce başkaydı şimdi böyle oldu diye bir şey yok. Adam gibi bir eğitim sistemi kurulmadığı sürece de böyle olmaya devam edecek. Cahil bir milletiz biz ne yazık ki, en okumuşumuz en entellektüel geçinenimiz bile cahil kalıyor.

darpgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    daha 17 yaşında , ne yaşadın ki bu hayatta ...
    mekanı cennet olsun .

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    http://www.mynet.com/haber/yasam/der...iler-2196843-1

Deredeki cesedi ’kapalı gişe’ izlediler
    Adana'da, bir derede bulunan erkek cesedini görmek isteyen vatandaşlar akşam olmasına rağmen dereye akın ederek cesedi film izler gibi izlediler.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    bu insanlar bu hale nasıl geldi nasıl uzaklaştık birbirimizden

Gülerek fotoğraf çekiyor birde oy kullanıyor işte bunlar.
    mterayes26 bunu beğendi.

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    17 yaşında olması düşündürücü ama sokaklarda 7 yaşında bile nerdeyse motor kullanan çocuk var. Kaskının olması büyük avantaj ama başıdan fırladıktan sonra kıymeti yok yani iş olsun diye takmanında bir alemi yok. Ölen çocuk için üzüldüm genç yaşta hayata veda etmiş.Ailesine büyük sabırlar dilerim.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    orospu çocukları gülüyor yaaa

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Ben size yazayım neden bu hale geldik diye. Bu millet televizyon başından kalkmadıkça kitap okumadıkça kendisini geliştirmedikçe herşey aynı kalır. Orda bön bön bakan insanların hepsi cahil etrafına tepkisiz eğitimi yarım insanlar. Tahsilli aklı başında insanın yapacağı işler değil bunlar. Ama biz millet olarak karı koca çoluk çocuk tv başında yaşlanmadık mı? mahallenizde kimin kimden haberi var? Yaklaşık 2 ay önce eşimle motorla trafik kazası geçirdim. Kazayı geçirdiğim yer polikliniğin önüydü. Ters yönden bir araç vurdu kaçtı. İlk gelenler yoldaki vatandaştı. Olaya ait kamera görüntülerine ulaştığımda hayretler içinde kaldım. Kazanın olduğu saniye hemen ordan geçen birisi sanki hiç bir şey olmamış gibi yoluna devam ediyor başka birisi ise telefonla 115 i 112 yi arayacağına telefonla görüşmesine devam ediyor. Yani bizim hayatımız kimsenin umrunda değil. Eşim 4 aylık hamileydi. Araç olay yerinden kaçarken bile kimse dur demiyor. Biz işte bu hale " uyuşturularak " geldik. Şimdi bizi neyin uyuşturduğunu kendiniz düşünerek bulun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)