Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu nasıl vicdan? Fotoğrafını çekmek için birbirleriyle yarıştılar !

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konya'da 17 yaşındaki Necdet Utku Özdemir, motosikletiyle kamyonun altında kalarak yaşamını yitirdi. Etrafta toplananlardan bazıları kamyonun altındaki cesedi cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Kaza, merkez Meram İlçesi Beyşehir Caddesi'ndeki Konya Şeker Fabrikası önünde meydana geldi.

Adem B., yönetimindeki 42 BA 885 plakalı kamyonla hafriyat almak için şeker fabrikasına girmek üzere döndüğü sırada, aynı şeritte seyir halinde olan Necdet Utku Özdemir'in kullandığı 42 CIS 47 plakalı motosikletle çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle motosikletiyle kamyonun altında kalıp, lastik üzerinden geçen Özdemir, olay yerine can verdi.

Polis, yaptığı incelemede motosikletin yanında kask bulurken, kaskın takılı olup olmadığı belirlenemedi. Kaza yerinde polis incelemesi sürerken, etrafta toplananlardan bazıları kamyonun altındaki cesedi cep telefonunun kamerasıyla kaydetmeye çalıştı. Özdemir'in cesedi otopsi için Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morgu'na kaldırılırken, Adem B. gözaltına alındı.

Olay sonrası görüntüleri için tıklayın

http://www.sabah.com.tr/webtv/yasam/...-derdine-dustu
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Ulan bu konya nasıl bi memleket ben anlamıyorum. Ne yiyip içiyorlar da bu hale geliyorlar anlamıyorum.
    Iron&Road, Cavalry, Mengu16 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan bu konya nasıl bi memleket ben anlamıyorum. Ne yiyip içiyorlar da bu hale geliyorlar anlamıyorum.
    Ben de Konya/Bozkır'lıyım, olay yeme içmeyle alakalı değil, mallık coğrafya tanımaz...
    Zuzuuw, Cavalry, polat1480 ve 10 diğerleri bunu beğendiler..
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da olsa cesedi arka plana alıp selfi çekerlerdi. O fotoyu ne yapacak ? Arkadaşlarına ölü fotosu gösterip hava mı atacak ? Ruh hastaları....
    yüksel66, hakikiteker ve TAYFUNBORA bunu beğendiler.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Coğrafya ile alakası yok..
    Bize (biz diyorum) özgüdür bu durum.

Yoldaki harfiyat çalışmasını şantiye şefi sorumluluğunda izleriz, olmadı akıl verir, değnekçilik yaparız geri manevra yapan kamyona,
    Bomba şüphesiyle etrafı çevirilen bölgede selfi çekeriz, Polis kovalar dağılın diye oradan gider en yakın başka bir nokta buluruz,
    1 kaza olur 50 araç sağa çekip durur ve olaya izleyici olarak iştirak eder, bu arada trafik tıkanır ambulans zorlanır gelmekte,
    Belediyenin açtığı çukura düşmesinler diye etrafını çevirmek yerine DÜŞMEK YASAKTIR diye yazıp oraya tabela gibi çakarız,
    Tüpü sabun değil çakmakla kontrol ederiz
    ..
    ..
    Vesselam biz böyleyiz..
    Bisnev99, mehmetenis ve yüksel66 bunu beğendiler.

Yaf birde yüzünde hafif tebessümmü var?
    mterayes26 bunu beğendi.

Videoyu izlerseniz bu huur cocuklarının aralarında gülüştüklerini duyabilirsiniz...
    mterayes26 ve ilkerabi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    videoyu izlemedim. şerefsiz kanıbozuk görmek istersem açıp izlerim.

m4tRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbx250
    geçen hafta aynı kamyonlardan birisi bu olay yerinin bi kaç yüz metre gerisinde benide çok fena sıkıştırdı.şöför değil bunlar yaptıkları hareketlerin şöförlükle alakası yok, dolmuşçular bir bunlar ikinci sırada...

motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    hayvanoglu hayvanlar.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Çok tehlikeli bir yer birde kamyonlar girip çıkıyor vatandaşımıza söyleyecek bir şey hatıra fotoğrafı bile çekerler

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu ülkenin vatandaşları kadar kan vahşet görme meraklısı insan yok bu dünyada.Etrafta,haberlerde,dizilerde filmler kan gördüklerinde ağızları sulanarak izlerler ama yolda elele yüreyen çift gördüklerinde,TV,filmlerde bir çift meme gördüklerinde "din elden gidiyor" "toplumun ahlakını bozuyor bunlar" diye kıyameti koparırlar.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Feci bir ölüm.

Mekanı cennet olsun.

Allah Ailesine sabır versin.

Bizi bu hale getirenler utansın diyeceğim ama arsiz herifler.

Elden birşey gelmiyor malesef.

Böyle yaratıklar la aynı havayı soluyoruz.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Allah rahmet eylesin bunlara diyecek laf bulamıyorum birde abi sen benden iyi çekiyorsun diye dalga geçiyorlar birbiriyle .Kazanın nasıl olduğu belli değil ama buradan çıkarılacak ders yandan çarpıp devrilip altına girme ihtimalimiz bulunan araçlara (otobüs ,kamyon ,tır ,minbüs vs )fazla yanaşmayacaksın çok açıktan ikaz vererek geçeceksin örnek kaza http://www.mynet.com/haber/yasam/van...sidi-1872573-1
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ulan bi orospu çocukları gülüşüyor bide valla atarlarsa atsınlar siteden bu nasıl bir şerefsizliktir.Haysiyet yoksunu ibneler.
    avcagatay bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Allah ölümün de hayırlısını nasip etsin, cok felaket niteliğinde bir kaza :S

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı olay taksim meydanında başıma gelmişti yaptığım kaza sonrası sağ bacağımda 6 kırıkla can çekişirken başımda toplanan insanların bir kısmı ellerinde cep telefonu beni çekiyorlardı. Gösterdiğim tepkiye rağmen buna devam eden insanlar vardı.

Motosikleti
    14' Yamaha Xcity 250
    Sadizm almış yürümüş bu toplumda. Hayvan olsa üzülürsün be.
    Bu arada gence Allah rahmet eylesin. Muhtemelen sağda idi ve kamyoncu görmedi. Kamyon-Tır-Otobüs sağına girmeyelim arkadaşlar.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    az önce tv de izledim,Yunan sahil güvenlik gemisi açık denizde yakaladığı içinde küçük çocuklarında bulyndugu plastik botu mızrak ile delip ölüme terkediyordu..

bizim insanımızın içinde böyle vicdansizlik yok en azından...birkaç sağduyusunu yitirmiş kişinin yaptığını guzel Konya ya maletmek de yanlış heryerde var bu tip saygisizlar...

Allah rahmet eylesin..ailesine sabır versin genç bir fidan...............
    Bisnev99 bunu beğendi.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Eskiden E-5 karayolu üzerinden tırlar şehiriçinden geçerdi ve bazen okula giden çocuklardan birisini feci şekilde ezerdi, yoldaki kamyon tekerleğinin yanındaki gazete kağıtlarını bile görsek günlerce etkisinden kurtulamaz, üzülürdük..

Burada ise resim çekerek (ki bu çektikleri resimlerle kimlerin midesini alt üst etmek niyetindeler??) hatıra olarak(!) saklıyor hayvanlar..
    Açsınlar kendi ass..lerinin resmini çeksin HAYVANLAR...
    Televizyonlarda sürekli kaza görüntüleri yayınlayıp insanların acı içerisinde can vermesini NORMALLEŞTİREN (!?) hayvanlara da
    ayyyyrıca selam olsun
    diyorum..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)