Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Balıkesir Motosiklet Festivali Başlıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Beyler suan kimler var festival alaninda.. eminim forumdan bir cok kisi vardir. Tanisalim buralara gelmisken

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Şuan festival alanindayim duj var arkadaşlar.Üstümde festival tshortu var bulun beni tanisalim

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Ortak bir nokta belirleyelim arkadaslar ve bir selamlasalim tanisalim. Baska kimler var

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Sabah 9 10 gibi geleceğim, çadır komşusu olalım gölgelik varsa Capital City Choppers yelek veya tshirt olur üstümde, kulüpten tek ben olacağım gören dürtebilir

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Valla millet haril haril geliyor aksam altidan beri gelenler cogaldi. Yerler yavas doluyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Heyy nerde bu millet

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Beyler internetim çekmiyor 05056917432 arayabilirsiniz tek başıma geldim sıkıldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:57 ----------

Şu an feribottayım dönüşe erken başladım. Numarayı yazınca forumdan İbrahim aradı, aramakla kalmadı öyle bir sistem kurmuş ki elimi sürdürmeden çay, kahve, mangalda sucuk ekmek ve adana yedirdi, sohbetiyle zamanın nasıl geçtiğini anlamadım çok teşekkür ederim. Festivalin en iyi tarafı benim için İbrahim ile tanışmak oldu diyebilirim

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Bende suan canakkle cikisinda mola verdim cikiyorum yola simdi. Lapsekiye yarim saat kaldi. Oradan yola devam.

Aynen tanismak iyi oldu insallah baska zaman daha guzel gunlerde bulusuruz

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    festival nasıldı ?

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Festival guzeldi fakat tek sorun mesire alaninda yapilmasiydi ve yerel halkinda gelmesiydi. Halkin gelmesinde sorun yok ama apacilerden gina geldi artik pata pata motorlarla gecmeler falan.. son gec

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Festival sahne şhowları sabah çarbası Hariç
    Vasattı tek kelime ile

Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Festival guzeldi fakat tek sorun mesire alaninda yapilmasiydi ve yerel halkinda gelmesiydi. Halkin gelmesinde sorun yok ama apacilerden gina geldi artik pata pata motorlarla gecmeler falan.. son gece kavga cikmis jandamayla birbirlerine girmisler gec saatlerde olmus olaylar.

Ss motorlar ile gaz acan uc bes lavuk vardi onlara ettigim kufurun haddi hesabi yoktur. Adamlar saat basi farkli motorlari alip saga sola surup motorlari bagirtiyorlardi serefsizler piskin piskin dolaniyorlar. Sabahin erken saati ve gece saatlerinde bunu yapiyorlar bazende gun icinde yapiyorlar ve herkesten kufur yiyorlardi cunku kimse sevmedi bu yapilanlari. Gecen yil vadi misya da pek surus yolu olmadigi icin bu sekilde gazlama ses gurultu yoktu.

Urun standlari gecen yila gore cok azdi hatta hic yoktu diyebilirim. Incik boncuk seyler vardi. Motovento koca tir getirmis icinde hep marka pahali urunler vardi yazlik eldiven alacaktim hem yoktu hemde diger urunlerde pahaliydi.

Cumartesi acilis oldu mehter takimi gosteriler falan o kadar kisi katilmasina ragmen kimse sahne alanina gelmedi. Anons yapildi herkes bayragini alsin gelsin diye bayrak yerine sigrasini birasini alan gelmisti ve zorla alkisliyordular.

Ozgur baskan bile memnun degildi bu durumdan cunku kimse pek tinlamadi acilis alkis bayrak falan adamin morali bozulmustu.

Aksama konser oluncada tiklim tiklim oldu yerlerde bira siselerinden gezilmiyordu. Ayrica yani basimda koylu bir kadina taciz edildi ve adami jandarmaya yakalattim aldi goturduler..

Kaba taslak gozlemlerim bu sekildedir. Ama ben cadirimi sakin bir yere kurdum tek takildim.

Forumdan emre abi ile tanistik yedik ictik oturduk. Kafa dinledim oturdum takildim ates mangal cay kahve vs pazar sabahida corba ikrami vardi kahvaltimi yaptim yola ciktim.
    eek bunu beğendi.

idmanyurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache(2007),ybr 125 (2014),(cbr 250 2013)
    zeytinli rock festivali varken balıkesirde baska festivale gitmem

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)