Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Gülşah Merve Yüksel tek başına Türkiye'yi dolaşacak

Motovento
    REKLAM ALANI

Konuyu islam , kadin haklari, ozgurluk vs meselelerine getirmeyelim ansiklopedi olur..

21 yasinda bir kizimiz roportaj veriyor tum dunya adimi duyacak diye..İyu guzelde burada neyin basari hikayesi var..Birsuru basarili kadin var zaten bircok alanda..

motisikletle kadin ozgurlugunun ne alakasi var..Bu bastan asagi ici bos pasif reklam kokan bir eylem
    .

Teknik olarak bubkizcagiza uygunmu arkadas bu motor MT07 bu bile uygun degil..

Gs650 yada F700 gs cok daha uygun motordu..

Ama yamaha tenere veremedigi icin mt07 vermis..

Bu kizimizin Turkiye turu yapmasi hicbir kadin icin hicbirsey ifade etmez..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kadını bir mal olarak görmekten vazgeçin. Ekşimiş bozulmuş sapkın zihniyetlerinizi kendinize saklayın gözünüzü seveyim.
    Mengu16 bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    yamaha bana bi tane tnr versin ben dünyayı gezerim
    burdan yetkililere duyrulur.
    ( yabancı dil vize pasaport var )

HayırsızOğul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Alıntı gobsistem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    21 yaşında kız mt07 ye biniyor biz 4 binlara bulup motoru değiştiremiyoruz. acıdım şuan kendime...
    Çok sert oldu bu be......
    İki teker dostluğu...

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı 06serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav başına belamı arıyorsun sen bacım. 2 arkadaşımız hemde senden büyük olgun insanlar bilmeden taa İstanbul dan çıkıp gele gele terörist başı öcalanın memleketi halfetiye geldiler. Gördün bak ikiside rahmetli oldu. Başına gelenleri çok iyi biliyorsun. Ben bir öğretmen çocugu olarak zorla tayinimizin çıkması sebebi ile 11 sene orada oturdum. O kötü zihniyetli insanlar arasında. Sen hala oraya gitmek istiyorsun. O taraflar karışık sınıra yakın yerler. Degil Şanlıurfa güneydogu turu bile yapılmasını tavsiye etmiyorum.

Eğerki kadının sesini duyurmak istiyorsan toplanın grup halinde bayanlar beraber gidin. Yalnız başına bir bayanın yolculuk yapması tehlikeli..!!!
    He istanbulda gelinliğiyle gelen kadına tecavüz edilmedi demi zaten bunlar hep güneydoğuda olur! acizsiniz! yazıklar olsun size. İşiniz gücünüz ayrımcılık. Kendinize bakın lan önce! Münevveri'de güneydoğu'da mı öldürdüler he ?
    svgblg bunu beğendi.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He istanbulda gelinliğiyle gelen kadına tecavüz edilmedi demi zaten bunlar hep güneydoğuda olur! acizsiniz! yazıklar olsun size. İşiniz gücünüz ayrımcılık. Kendinize bakın lan önce! Münevveri'de güneydoğu'da mı öldürdüler he ?
    Madem o kadar düşünüyorsun kadına saygılı olun ilk önce. Kadına en fazla eziyet eden hayatı dar eden sizsiniz. İstemediği halde en az 9-10 çocuk yaptıran sizsiniz. Bu kadını kullanmaktır, kadına tecavüz etmektir. Kadın zevk aracı değildir.

Halen o pis uygulamanızı kınıyorum hani BERDEL denilen uygulamanız varya." Al ben kullandım birazda sen kullan " demektir.

3-5 kuruş kâr elde etmek için eşini tarlada bahçede çalıştıranlara ne demeli? Sabah kalk tarlaya, akşam eve gel yemek hazır olacak, çocuklara bakılacak, çamaşır bulaşık yıkanacak (çoğu evde bulaşık hatta abartmıyorum çamaşır makinası olmayan evler var) ütü yapılacak, alışverişe gidilecek.
    Yeter kadınlara yaptığınız eziyetler yeter hep aynı kafayla gittiğiniz. Biraz sosyalleşin biraz modernleşin biraz hayatı yaşamayı bilin. Sonra da bunlar hep güneydoğu damı olur diye söylüyorsun.

Kadınları böyle kullandığınız için kusura bakmayın tecavüzden beter ediyorsunuz :(
    SizofrenMacaPapazi ve skystar bunu beğendiler.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    kimse kusura bakmasın ama, doğunun hiç bir yeri güvenli değil.

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Haydaaa konuyu nerelere getirdiniz..... herkes kendi gizli ajandasını algı yönetimi ile bura da pompalamaya çalışıyor. Boşuna kıçınızı yırtmayın )Kızımız kararını vermiş hemde Halfeti de konaklayacak Esrarkeş bir motorcunun diğer Gezgin motorcuları öldürmesini de tekrar kamuoyuna göstermek için. Katillerin memleketleri bölgeleri,bindikleri araçları yada milliyetleri olmaz .Bizim için onlara KATİL derler.önüne arkasına bir kuyruk bir kulp eklemenize gerek yok.
    fisherKing ve otopsici bunu beğendiler.

kbR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Arkadaş kız bedava para bedava motor Türkiye yi geziyor siz burda birbirinizi yiyorsunuz komedisiniz ya

Hele o facede takip eden başlıklarına yorum atan takip ediyoruz yolda bekliyoruz bizede uğra mutlaka diyen abazalara sesleniyorum lan biz erkekler tura çıksak aklınıza gelmeyiz bi bayan olunca abazalığınız tutuyor. Yazıklar olsun aklı fikri uçkurunda olan zihniyete..

Halfetide adamların kaybolduğu günleri ne çabuk unuttunuz hanginiz aramaya katıldınız ? Şimdi bu kızı karşılamak içinmi motorcu oldunuz ?
    abeciMotoru bunu beğendi.

Motosikleti
    Madem o kadar düşünüyorsun kadına saygılı olun ilk önce. Kadına en fazla eziyet eden hayatı dar eden sizsiniz. İstemediği halde en az 9-10 çocuk yaptıran sizsiniz. Bu kadını kullanmaktır, kadına tecavüz etmektir. Kadın zevk aracı değildir.

Halen o pis uygulamanızı kınıyorum hani BERDEL denilen uygulamanız varya." Al ben kullandım birazda sen kullan " demektir.

3-5 kuruş kâr elde etmek için eşini tarlada bahçede çalıştıranlara ne demeli? Sabah kalk tarlaya, akşam eve gel yemek hazır olacak, çocuklara bakılacak, çamaşır bulaşık yıkanacak (çoğu evde bulaşık hatta abartmıyorum çamaşır makinası olmayan evler var) ütü yapılacak, alışverişe gidilecek.
    Yeter kadınlara yaptığınız eziyetler yeter hep aynı kafayla gittiğiniz. Biraz sosyalleşin biraz modernleşin biraz hayatı yaşamayı bilin. Sonra da bunlar hep güneydoğu damı olur diye söylüyorsun.

Kadınları böyle kullandığınız için kusura bakmayın tecavüzden beter ediyorsunuz :(
    Ne biçim konuşuyorsun sen! Ben burda kadınlara yapılana karşıyım zaten! Kim lan 3-5 kuruş için eşini karısını çalıştıran he bunumu kast ediyorsun ?

Bak bir karadenize bak öyle gel konuş ben bölgesel ayrımcılığa karşıyken seviye atladın be halal olsun ... Çamaşır makinesi bulaşık makinesi olmayan evde güneydoğuya özgüyse diyeceğim birşey yok vicdansızsın. Ekmeği için çalışan kadınlara ettiğin lafa bak. Doğuda karısı çalışırken uyuyan dengesizler yok değil ama bu denli değil. Ne diyeceğimi şaşırdım gerçekten yazdıklarına hiçbir anlam ve mantık veremiyorum yazık.Tecavüzlerin çoğu hangi şehirlerde oluyor araştır bakalım. Adana? Mersin? Balıkesir? Konya? siz sadece kindarsınız düşmansınız.SON

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Ne biçim konuşuyorsun lan sen benimle! Ben burda kadınlara yapılana karşıyım zaten dengesiz herif! Kim lan 3-5 kuruş için eşini karısını çalıştıran he bunumu kast ediyorsun ?
    http://www.akarsukoyu.com/Files/Yore.../konu_3894.jpg
    Bak bir karadenize bak öyle gel konuş ben bölgesel ayrımcılığa karşıyken seviye atladın be halal olsun ... Çamaşır makinesi bulaşık makinesi olmayan evde güneydoğuya özgüyse diyeceğim birşey yok vicdansızsın. Ekmeği için çalışan kadınlara ettiğin lafa bak. Doğuda karısı çalışırken uyuyan dengesizler yok değil ama bu denli değil. Ne diyeceğimi şaşırdım gerçekten yazdıklarına hiçbir anlam ve mantık veremiyorum yazık.Tecavüzlerin çoğu hangi şehirlerde oluyor araştır bakalım. Adana? Mersin? Balıkesir? Konya? siz sadece kindarsınız düşmansınız.SON
    Benimle lanlı lunlu konuşma dengesiz herif sensin. Terbiyesizsin, ahlak dersi alda gel öyle konuşalım.

Motosikleti
    Benimle lanlı lunlu konuşma dengesiz herif sensiz. Terbiyesizsin, ahlak dersi alda gel öyle konuşalım.
    Haklısın yorumu düzenledim belki benim konuşma eğitimi almam gerek ama ahlak eğitimi sizin için gerekli.Bu berdel durumumun doğuyla batıyla alakası yok dinle alakası var.Doğu ne kadar güvensizse batı kat be kat güvensizdir diyorum sırf size cevap olsun diye. Ben batı doğu ayrımı yapmam ama siz araya çizgi çekiyorsunuz.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Haklısın yorumu düzenledim belki benim konuşma eğitimi almam gerek ama ahlak eğitimi sizin için gerekli.Bu berdel durumumun doğuyla batıyla alakası yok dinle alakası var.Doğu ne kadar güvensizse batı kat be kat güvensizdir diyorum sırf size cevap olsun diye. Ben batı doğu ayrımı yapmam ama siz araya çizgi çekiyorsunuz.
    Daha fazla tartışıp birbirimizi kırmanın mantığı yok. Ben olanları bildigim için gülşah mervenin bu seyahati tehlikeli olacağını düşündüğüm için gitmemesi gerektiğini düşünüyorum. Hayırlı günler

Motosikleti
    Daha fazla tartışıp birbirimizi kırmanın mantığı yok. Ben olanları bildigim için gülşah mervenin bu seyahati tehlikeli olacağını düşündüğüm için gitmemesi gerektiğini düşünüyorum. Hayırlı günler
    Tehlikeli olabileceğini bende biliyorum.Ama bunun doğuyla batıyla alakası yok burası Türkiye abazalar ülkesi. Evli adam kızı yaşındakine bakar hatta evlenir, ki imam nikahlarının onü açıldı bunda da mı doğu suçlu ?

Bu haber bir hatırlatma olarak kalsın burada;
    http://arsiv.ntv.com.tr/news/442607.asp

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Rize'ye uğrarsa Şu görüntülere hazır olsun

hfz61 ve SizofrenMacaPapazi bunu beğendiler.

Motosikleti
    arıyorumm
    Yamaha Motor Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Nihat Çadırcı ise “Avrupa’da 9 kişiye 1 motosiklet düşerken Türkiye’de 30 kişiye 1 tane düşüyor. Öncelikli hedefimiz motosiklet kullanımını artırmak ve geliştirmek. Kadınların güven konusunda çekinceleri olduğu için biz eğitimlerimizde ağırlıklı bu konuya eğiliyor ve onları cesaretlendiriyoruz” diye konuştu.

hedefleri motosiklet kullanımını arttırmakmış 1 sene olmadan iki defa zam yapıyorsunuz R25 e önce 1000 tl zam geldi lansman fiyatıydı dedik 1000 tl zam çok olmasına rağmen sineye çektik. şimdi 250 tl daha zam geldi. sonrada motor kullanımını arttırmak istiyoruz diyorlar. elin avrupalısı 9 kişiye 1 motor düşüyorsa az bile adamlar hem ucuz alıyor motoru, hem benzin ucuz hemde ÖTV vermiyor. ben olsam her marka ve modelden alırım o şartlarda.
    06Serhat bunu beğendi.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    gelme kız merve sana doğubayazıtta abdigör köfte ısmarlamıyacam :D

hele ishakpaşaya hiç götürmeyecem

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    tek başına denilir ama genelde sponsor ekipten bir iki kişi yanında gözetler ancak,
    gerçekten tek başına gidecekse, yazık olacak...

SizofrenMacaPapazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw 1974 R60 , AS 200 GY
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heh kardes apacheyle gezen di degil mi o. Aradim bulamamistim. Veya bajaj pardon.
    Yamaha kaldirtmistir fotolari.
    Ula kiz olmak vardi var ya. Su ulkede bi adim ondesin.

Yillardir ummet perkitan gezer durur sehir sehir. Adam a hala 125 scooter biniyor. Olup olup diriliyor scooterlari. Bilmiyorum da pek yardmci olan yok gbi.

Umarim yanlis anlasilmam.
    ümmet abi siteden de atılmış neden atıldı acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

berdel' in dinle uzaktan yakından alakası yok hasta fikirlerinizi dine yamamayın
    Faruk YAVUZ

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    O kadar sponsor ile ebem de gezer ülkeyi .Asıl bu geziyi ornek alıp tekrar etmeye kalkanlara yazık olacak ...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)