Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Neden ışıklarda araçların arkasında durmamalıyız

Motovento
    REKLAM ALANI
    mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L

Kırmızıda geçtiğini fark eden bayan sürücü adayı, hatasını düzeltmek isterken de bir motosikleti ezdi. Beraberinde öğretmeni ile trafiğe çıkan kadın sürücü adayı, kırmızı ışıkta duramadı. Uyarı üzerine aracını geri almaya başlayan çaylak öğrenci, bu sefer de fark etmeden bir motosikleti hedef aldı. Motosiklet sürücüsü apar topar kaçarken, motosiklet ise kadın sürücünün hiddetinden kurtulamadı.

Kaynak: İHA

bassturbin, mehmetenis, Paksoy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jrspawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250rr - CRF250L - Duke 390
    fena olmuş valla adam uyanık değilmiş ama kaçabilirdi

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    bu kadın şoförlerden korkulur. ya bir şeye çarpınca durursun, inatla gaza basmaya devam ediyor.
    figodayi, furkanguvenc ve __bakteri__ bunu beğendiler.

İnsan bazı durumlarda "yok canım yapmaz heralde.." diyebiliyor. Bu arkadaş da öyle düşünmüş sanırım. Trafikte en korktuğum araçlardan biri de kadınların kullandıkları jipler bu arada.
    Paksoy, dundanbiri ve figodayi bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan bazı durumlarda "yok canım yapmaz heralde.." diyebiliyor. Bu arkadaş da öyle düşünmüş sanırım. Trafikte en korktuğum araçlardan biri de kadınların kullandıkları jipler bu arada.
    galiba dediğiniz gibi oldu, yok artık yapmaz heralde dedi ama eşşeğini sağlam kazığa bağla diye bir lafta var şimdi.

Adamcağızın motosikleti perte çıkmış mıdır acaba
    dundanbiri bunu beğendi.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

thebalatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık bir motorum yok
    Bunlara ehliyet verilmemesi lazım. Yada kadınlara özel yol yapılsın. Yesinler birbirilerini.. hayır yani olan biz motorculara oluyor
    dundanbiri ve __bakteri__ bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı thebalatt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlara ehliyet verilmemesi lazım. Yada kadınlara özel yol yapılsın. Yesinler birbirilerini.. hayır yani olan biz motorculara oluyor
    Ne demek olan biz motorculara oluyor, siz motorcusunuz da, bayan motor sürücüleri ne peki ?

Bunlara diye hitap etmeniz bile kötü..Anneniz de bir bayan..

Sürücünün cinsiyeti olmamalı , acemi olduğu belli zaten yanında hocası ile trafiğe çıkmış, hocasında suc , kadının araç kullanma yeteneği bellidir sonucta, trafiğe kapalı alanda çalışma yaptır değil mi.. Hocayı suclayan yok , hemen bayan olunca sürücü , fırlatın okları

Günün birinde kızınız da olabilir,ehliyet almasını araç kullanmasını muhakkak isteyebilirsiniz. Aynı şekilde düşünür müydünüz,sanmıyorum.Genelde erkek çocukları küçüklükten haşır neşir oluyorlar araç kullanımı ile,ancak kız çocukları genelde daha uzak büyüyorlar.. E haliyle, trafikte bir bayan kullanıcı görüldüğünde bayan sürücü dikkat edilmeli,ani frenleme yapabilir,şerit değiştirebilir yargısını doğal karşılarım ama etmeyin , "bunlara ehliyet verilmemesi lazım , kadınlara özel yol yapılsın, yesinler birbirlerini " bunları okumak hoş değil..

Kızmayın bana..
    Paksoy, MANKU, odo ve 7 diğerleri bunu beğendiler..
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Gitti canım motor adam belkide motoru yenilemek istiyordu direk altına yatırdı al kırdın,kırdın yenisini al bana

Snappy x kardeşim bekarsan bak sana manita buldum çok iyi gül gibi anlaşır gidersiniz sen motorla o arabayla

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    çok afedersiniz dötüyle köy devirmiş.
    kınıyorum.

Gamelot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Benim başımada buna benzer bir olay geldi :-))) sürücüsü erkekti ama :-D

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    İnanılır gibi değil. Trafikte bayanlardan ciddi anlamda her zaman korkuyorum. Buna benzer bir olay yaşadım bende ama sürücü genç bir çocuktu.

Sabah saat 5 gibi işten çıktım maslak ışıklarda buna benzer bir durum geldi başına. Zor kurtuldum, doblo üstelik

Bağırış çığırış fln biraz ayağım ezildi çek dedim sağa çocuklar indiler arabadan dedim siz malmısınız abi görmedik etmedik vs vs.

Ben o gün uyuştucu aldıklarından şüphelenmiştim temiz çocuklardı alkol flnda yoktu

aratırsanız muhtemelen kocalarının hediye ettiği dev jipleriyle fren yerine gazı kökleyip pastaneye dalıp insan öldüren, yine aynı şekilde altına alığı kişiyi metrelerce sürükleyen, yine aynı şekilde 3 kadına çarpıp birinin feci şekilde ölümüne sebep olan kadın sürücülerin haberlerini ve videolarını bulabilirsiniz.

ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Neden diğer bayan sürücülere de mal ediyorsunuz?! bir erkek aptalca bi kaza yapınca sadece zatta hakaret edilirken, kadın yaptığında tümüne mal ediliyor. Hatta bi kaza alanı görüldüğünde kazanın ne olduğunu bilmeden diğer sürücü bayan ise hemen suçlu ilan ediliyor (yaşadım gördüm)...

Beyler sizler daha 5 yaşında babalarınızın kucağında direksiyonu elinize alıyorsunuz, bizim aramızda en erken alan 19 yaşında olabiliyor. Ayrıca sizlerin ay içinde yapmış olduğu km ile bir bayanın ki kıyaslanamaz! Sizin bizden daha fazla gaza basmanız bizim tüm bayanların aptal olduğu anlamına gelmiyor. Ha bire hakaret edeceğinize destek vermelisiniz ve teşvik etmelisiniz...
    junzi ve Mr.K bunu beğendiler.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Aynı kazayı ben de yaşadım ve sadece ufak hasarlar ile atlattım.
    Aynaya bakarak geri geliyorlar, kafayı arkaya çevirmeden . Kalas gibi vücutlarıyla bunu yapamıyorlar, sanki tır kullanıyor mübarekler.

NOT: Sürücü erkekti.
    Not 2: Hatta dananın tekiydi.
    Not 3: Ne danası lan tam da &/-*/*%+^+^+ mının öküzüydü. Ay aklıma geldikçe sinir oluyorum hala
    estelik ve kahveisteyen bunu beğendiler.

thebalatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık bir motorum yok
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne demek olan biz motorculara oluyor, siz motorcusunuz da, bayan motor sürücüleri ne peki ?

Bunlara diye hitap etmeniz bile kötü..Anneniz de bir bayan..

Sürücünün cinsiyeti olmamalı , acemi olduğu belli zaten yanında hocası ile trafiğe çıkmış, hocasında suc , kadının araç kullanma yeteneği bellidir sonucta, trafiğe kapalı alanda çalışma yaptır değil mi.. Hocayı suclayan yok , hemen bayan olunca sürücü , fırlatın okları

Günün birinde kızınız da olabilir,ehliyet almasını araç kullanmasını muhakkak isteyebilirsiniz. Aynı şekilde düşünür müydünüz,sanmıyorum.Genelde erkek çocukları küçüklükten haşır neşir oluyorlar araç kullanımı ile,ancak kız çocukları genelde daha uzak büyüyorlar.. E haliyle, trafikte bir bayan kullanıcı görüldüğünde bayan sürücü dikkat edilmeli,ani frenleme yapabilir,şerit değiştirebilir yargısını doğal karşılarım ama etmeyin , "bunlara ehliyet verilmemesi lazım , kadınlara özel yol yapılsın, yesinler birbirlerini " bunları okumak hoş değil..

Kızmayın bana..
    istisnalar hariç hepsi öyle, çünkü kabiliyet ve hakimiyet yeteneği erkeğe göre az. Bilmiyorum günde ne kadar yol katediyorsunz fakat benim gibi günde saatlerce motor süren biri için kadınların ne yaptığını görüyorum. Şahsen ben kızıma yada eşime araba vermem. Trafikte o kadar hanzo ve gereksizler varken, ben bırakırım nereye gideceklerse gerekirse özel şöforleri olurum. kızmayın ama hakikat böyle
    avcagatay bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    2011 yılında başımdan geçen bir olay : Kırmızıda duran iki aracın arasına girdim, ayağımı yere koyacaktım ki paçam fren pedalına takıldı ayağımı yere koyamadım. O sırada sağ tarafa meyillenmiştim zaten. Sonuç olarak 200 kiloluk mt-03 ü,doktor amcanın sıfır toyota corollasını kaputuna düşürdüm. Hasar 1200 lira. Benim trafik sigortası ödedi. Kendimi hiç o kadar aptal hissetmemiştim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:45 ----------

Şahsen ben kızıma yada eşime araba vermem. Trafikte o kadar hanzo ve gereksizler varken, ben bırakırım nereye gideceklerse gerekirse özel şöforleri olurum. kızmayın ama hakikat böyle
    Hem eşimin ve benim kendi otomobillerimiz vardı. 2 ay önce acil nakit ihtiyacı sebebi ile kendi arabamı sattım. Motorla idare ediyorum. Araç lazım olduğunda veya yağmurlu havalarda eşim gelip beni alıyor, hatta sabah çocukları okula eşim bırakıyor. Artık market alışverişlerine bile ben gitmiyorum çünkü arabam yok. O kadar rahat ettim ki anlatamam. Hanımı şöför yapmak kadar keyifli bir şey yok
    fazil, TimFx, dundanbiri ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

fisherKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 BM
    istisnalar hariç hepsi öyle, çünkü kabiliyet ve hakimiyet yeteneği erkeğe göre az. Bilmiyorum günde ne kadar yol katediyorsunz fakat benim gibi günde saatlerce motor süren biri için kadınların ne yaptığını görüyorum. Şahsen ben kızıma yada eşime araba vermem. Trafikte o kadar hanzo ve gereksizler varken, ben bırakırım nereye gideceklerse gerekirse özel şöforleri olurum. kızmayın ama hakikat böyle
    Kararlarıma ve hayatıma hanzoların yön vermesi zoruma gider.
    odo bunu beğendi.

MAllarında gözüm yok Allah daha cok versin de böyle kadınların altında porsche cayenne turbo, mercedes ml 55 amg gibi güçlü makinaları görünce kocasının ya da sevgilisinin hediyesi olduğunu ve o kadının aslında acemi ve trafikte küçük araç sürmekten korkan biri olduğunu düşünüyorum. Tamamen önyargıdır. Çok güzel araç kullanan kadınlar da tanıyorum. Ama panik halinde eli ayağına dolanınca o tank gibi aletle normal bir arabanın etrafa vereceği hasar arasında çok fark oluyor. Arabada direğe çarparsın durursun jipte direği devirip karşıdaki kafeye girersin.

Ha erkekler de yapmıyor mu. Evet yapıyor. http://www.habervaktim.com/haber/891...ge-carpti.html

Teyzeler de yapıyor http://www.hakimiyet.com/polis-adliy...i-h520656.html

http://www.milliyet.com.tr/ciple-kaf...75/default.htm

Neyse Allah hepimizi kazalardan uzak tutsun..
    dundanbiri bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Ooohaa çüşşş falan olduumm yanniiBunun ışıklarda neden araçların arkasında durmamalıyızla alakası yok arabadaki resmen mal

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Tır kornası taktırmak lazım böyleleri için bastın mı yusuflasın harekete bak

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)