Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet Sürücüsü Durdu. Arkadan Gelenler Duramadı (video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    TEMBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mg

Birbirlerine girdiler. Motosiklet sürücüsü bir genç kırmızı ışıkta durunca bakın neler oldu. Motosiklet sürücüsü durunca zincirleme trafik kazası meydana geldi. O anlarsa kameraya yansıdı. Kaza Avusturalya'da yaşandı. Motosikletli bir genç yolda ilerken kırmızı ışık yandı. Genç, motosikleti durdurunca arkadan gelen aracın çarpması kaçınılmaz oldu. Ancak kaza bununla sınırlı kalmadı. Arkadan gelen araçlar da duramadı. Onlarda bir öndeki araca çarptı. Kazada 3 otomobil ve bir motosiklet birbirine girdi. Ancak ölen ya da yaralanan olmadı. Kaza sonrası insanların soğukkanlılığı ise dikkat çekti.

Kaynak: tvemhaber.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Gayet Saygılılar ve olayı kavgaya getirmiyorlar cana gelceğine mala gelsin hesabından
    mithrelios bunu beğendi.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Yere düşmedi mi o.
    Ucuz atlatmış.

otobeygir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE / HONDA CBR 250R çokyakında
    Böyle durumlar gerçekten çok tehlikeli. Özellikle otoban veya çevreyolu gibi yerlerde ani duruşlarda mutlaka dörtlü çakarları kullanın. Adamın verilmiş sadakası varmış.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Türkiyede olsa ambulans gerekmeyen kazaya 5 ambulans giderdi.. Bahçıvan uşağa tarzı bi kavga çıkardı.. adamlar saygılı..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    adamların sakinliği,hoşgörüsü takdire şayan..ölen varmı?yok..ağır yaralı ? yok...o zaman hayat devam ediyor,neyse zarar çıkaralım..
    olay bu aslında ama ülkemiz için geçerli değil bunlar...ortam feci şekilde karışırdı,yani bana yapılsa girerdim herife ne yapan söylim,böyle kaza ne gördüm ne duydum,resmen araba motoru yedi..

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    vaybe onlar insan ise bizler neyiz ?

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Işıkta durmamış

Adam havalandı resmen

Bizde olsa tabi manzara değişirdi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gençler rica etsem bi durumu açıklayın, şimdi adama arkadan çarptılar adam havalandı ayaklarının üzerine düştü, öyle mi ? Yoksa adam selenin üstünde totosunu kaydırıp mı iniyor , Ben o kısma takıldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:02 ----------

Yahu adamın ayakkabıları bile çıktı kamerada

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençler rica etsem bi durumu açıklayın, şimdi adama arkadan çarptılar adam havalandı ayaklarının üzerine düştü, öyle mi ? Yoksa adam selenin üstünde totosunu kaydırıp mı iniyor , Ben o kısma takıldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:02 ----------

artçı selesıne yatıyor tekrar duzelıyor artcı selesı tutuyor :D adamı ama motor nasıl oyle kaldı tuhaf

Scarty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Adam arkadaki aracın üzerine düşüyor sanırım.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    buradan çıkarılacak ders ışıklarda durmak üzereyken (mümkünse iki araç arasında duruyoruz ) aynadan kontrol yapıyoruz arkadaki aracın durumu ney duramayacak gibiyse heman araçların arasından kaçabildiğimiz kadar kaçmaya çalışıyoruz

video da gözüküyor zaten jettanın sağı boş hatta videonun bir kısmında dikkatli bakarsanız arkadan gelen Toyota sağ dikiz aynasından anlık olarak gözüküyor

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence ilk motora çarpma ile kaza olmamış ilk önce en arkadaki eleman arabaya çarpmış arabalar birbirine yakın olduğu için zincirleme reaksiyon olarak en son motora patlamış ilk motora çarpsa idi arkadakiler takip mesafesinden durabilmeleri gerekirdi ve motordaki elemanın daha çok etkilenmesi gerekirdi zaten motorun takılı kalmasından'da bunu anladım benim düşüncem böyle
    Biyturs_OnSr, GezeGeze ve fazil bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Gereksiz yere şeridinde durmuş. Sağdaki boşluğa doğru girebilir, hatta yavaşlarken bir iki araba ilerleyip yanda durabilirdi. Başka zaman trafikte yanlardan kaçılıyor da burada niye zınk diye durmuş hemen ...

Şehirlerarası yollarda ışıklarda kırmızıya denk geldiğimde mümkün olduğunca emniyet şeridine çekiyorum; millet geçtikten sonra hareket ediyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    CBr 250 kullanan adamdan ne beklenir, acemi motoru acemi sürücü gayet normal, gebermediğine dua etsin.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biri gelsede vursa diye bekliyomuş zaten. bu kaza videolarını herkesin izlemesi lazım bi şekil herkes kendini geliştirebilmeli. şuraya gittim özel eğitim aldımla olmaz bu iş.

Şerit arası gitmek her ülkede yasal değil. O yüzden nizami bozmuyordur.

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    İlk çarpan siyah araç arkadaşlar hasar boyutlarına ve tepkilere bakarsanız

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Motor surucusunun onundeki araçlar kirmizi isikta duruyor. Haliyle motor surucusu de surmus dikkat edin..

Yeşil yandığında hareketlendi ondekiler. Motor surucusu de hareket etmek uzereyken, arkadaki carpti.

Büyük ihtimalle motorcunun arkasındaki araç ile arasinda mesafe vardi , az denmeyecek kadar ki hızlı geldi ve durmadi ,duramadi trafik hareketleniyor diye dusunuyorum..

Bizim ülkede olsa kazada yara almasan bile dayaktan hastaeye gidilirdi.Türkiyede tokalaşanı görmedim bile suana kadar.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)