Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2015 Yamaha Motosiklet Fiyatları Açıklandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bozüyüksporl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Mr Vulture
    Sonunda hondanın tahtı için yamaha ve ninja kapışacak bu sene.Benim hoşuma gitti :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı E-TEKÝN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda eski Afrika twin transalp cbf 500 600 gibi motorlarýn saðlamlýðý yla un yapmýþ bir firma ve bunun ekmeðini yedi yýllarca ama artýk o saltanat bitti,
    Alıntı E-TEKÝN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa'da da tek servis var evlere senlik, servisin sahipleri çok ters adamlar cbf 150 varken çok asindirdim kapýlarýný
    ben honda markasindan sogutan servisleridir.. Servis , motor seçiminde çok önemli bana göre..tabiki sıfır motor alirken

champion77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    94 vespa px200 2008 cbf150
    motorlar güzel çok güzelde keşke altına yazmasalardı %18 kdv %37 ötv diye yine moralim bozuldu %55 vergi veriyoruz yuh ya yarıdan fazla.....

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artık 2008 cbr 250 lere 10.000 isteyenler düşünsün.
    müstahak. yamahaya tebrikler.

r25 1,5 cbr gücünce olduğuna göre , hondanın 0 ının ederi 10.000 e düştü benim gözümde.
    CBR250r 2011 yılında çıkmadı mı yaw????...ne 2008'i...
    bilginozi ve cbr1907 bunu beğendiler.
    The Power of The Dreams.

VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Ben büyük motordan vazgeçtim honda cb 650f alıcaktım 5. motor olarak biraz birikmişim vardı ona dokunmucam şimdi kredi çekip r25 alıcam...
    Sipariş alıyormu bayiiler şuan?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

Bu arada anadolu yakasında düzgün servisi olan bi bayii tavsiye edermisiniz bi kaç yeri aradım bugün artist artist konuşuyolar sert cevap veriyorlar biraz gıcığıma gitti açıkcası.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı VlknDnmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben büyük motordan vazgeçtim honda cb 650f alıcaktım 5. motor olarak biraz birikmişim vardı ona dokunmucam şimdi kredi çekip r25 alıcam...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

Bu arada anadolu yakasında düzgün servisi olan bi bayii tavsiye edermisiniz bi kaç yeri aradım bugün artist artist konuşuyolar sert cevap veriyorlar biraz gıcığıma gitti açıkcası.
    Yamaha TR gerçeği ile yüzleşme vakti geldi....
    bilginozi ve GP500-1st bunu beğendiler.
    The Power of The Dreams.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı VlknDnmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha TR gerçeği ile yüzleşme vakti geldi....
    Hocam şirin evlerde bir bayi var ismi lazım değil, o kadar terbiyesiz ki

2 yıl önce pek tutulmayan xenter 150 almak için gittim. motor da o aralar muadillerinden pahalı, cam çanta derken iyice mantıksızlaşıyor. dukkan sahibi arkada yazanesinden çıkmıyor. motorlara bakan çocukla konuştuktan sonra alıcı olduğum anlaşılınca beni adam gönder diye ukala bi tavırla odasına çaığırtı. Yoksa muhattap olmayacak, odada mafya triplerii kro kro tavırlarla konuşuyor. nakitte bide liste fiyatından bahsediyor. Sanki ben girmişim rahatını bozmuşum gibi

He he dedim çıktım Bu olaylar istisna değil yaygın görülen şeyler. Tabi her bayi bir değil ama bazıları tam dayaklık, önünden geçme...
    VlknDnmz bunu beğendi.

Ben R25 i 14-15 civarında bekliyordum ama böyle süper oldu.

ÖzellikleHonda ya çok iyi oldu. Gerçi şimdi Yamaha da Honda gibi ayda bir zam yapar. Ama tabii param olsa her türlü R25 alırdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

Ben R25 i 14-15 civarında bekliyordum ama böyle süper oldu.

ÖzellikleHonda ya çok iyi oldu. Gerçi şimdi Yamaha da Honda gibi ayda bir zam yapar. Ama tabii param olsa her türlü R25 alırdım.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı champion77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorlar güzel çok güzelde keşke altına yazmasalardı %18 kdv %37 ötv diye yine moralim bozuldu %55 vergi veriyoruz yuh ya yarıdan fazla.....
    %55 ten de fazla maalesef, ötv li fiyat üzerinden kdv alındığı için (tam tersi de olabilir ama hesap yine aynı) %61,66 vergi veriyoruz. Ne kadar uyanıklar değil mi?
    Shrieker bunu beğendi.

Honda ya oh olsun,

Ayrıca 2009 model R125 leri 10-11 bine satan Yamaha cı lara da

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yahu bu mt09tracer in fiyatında bir acayiplik var. Bu fiyat verilmez buna. Yeni versys on numara

xaselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Piyasada çok R25 görücez gibi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu bu mt09tracer in fiyatında bir acayiplik var. Bu fiyat verilmez buna. Yeni versys on numara
    yamahayı savunuyor gibi olmıyım ama avrupa 10.000 euro fiyatı var. mt-09 ile kallavi bi fark bu.

ben fiyatını grenaj takıp enduro veya fazer moduna girince bu kadar uçucağını düşünmemiştim.

yinede R6 daki kar marjları daha düşük gibi, Tracerda abs standart, R6 da opsiyonel olmasından da kaynaklanabilir ama

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok yok yukarda bir arkadaş da aynı konudan den vurmuŞ. Mt09 ile mt09tracer arasındaki fark tr de daha fazla gibi. 30-31 e kadar eywallah denirdi de 34 fazla be. Bakalım yeterince satabilecek mi kullanıcılar memnun kalacak mi? Yekten atlamak mantıksız bu fiyata. 25 e versys canafar gibi. Yaza doğru 2. El tracer da alınabilir fuardan versys de. Fiyat böyle olacaksa alternatifleri degerlendirmemek olmaz

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Yorumlar cidden Şahane olmuş. Özellikle r25 ile 250sl kıyaslayanlara koptum. Yahu arkadaş iki motor o kadar farklı kulvarlardalar ki kıyaslanacak bir durum yok ortada.

Burada ismini vermek istemediğim bir arkadaş var artık ne sıkıntısı varsa 250sl çıktığımdan beri kıvranıyor.

Neyse Eğri oturalım doğru konuşalım 250 cc klasmanında şu anda en yüksek Hız r25 te gözüküyor. Alacak olanlara şimdiden hayırlı olsun
    yavuzk2004 bunu beğendi.

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Nedir bu son Hız merakı yahu, herkes son hıza göre mi alıyor bu motorları ?
    alternatifyo bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    R25 michelin lastikle geleydi tadından yenmezdi

tuzsuzdeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yok yukarda bir arkadaş da aynı konudan den vurmuŞ. Mt09 ile mt09tracer arasındaki fark tr de daha fazla gibi. 30-31 e kadar eywallah denirdi de 34 fazla be. Bakalım yeterince satabilecek mi kullanıcılar memnun kalacak mi? Yekten atlamak mantıksız bu fiyata. 25 e versys canafar gibi. Yaza doğru 2. El tracer da alınabilir fuardan versys de. Fiyat böyle olacaksa alternatifleri degerlendirmemek olmaz
    mt-07'yi hakkıyla kullanan ve beğenen pek çok insan için mt-09 heyecanla beklenen bir makienydi.
    Benim gibi 30-31 bin lira arasında fiyat bekleyip, sıraya girmeye hazır pek çok insan 33900'lük fiyatı görünce kendilerini geri çektiler.
    31 bine fuardan ve hatta öncesinde, test sürüşü bile yapmadan satınalacak adamlar, şimdi "hele bi çıksın bi görelim" demeye başladı.

Anlaşılan, Yamaha Türkiye, geçen sene mt-07'de yaptığı güzelliği, bu sene R25'de yaptı, gerisine koyverdi.

Umarım R25, iyi satılır da, küçük cc süpersport piyasasaına biraz hareket gelir.

Motosikleti
    2014 XTZ660 Tenere
    Tracer için 30 iyiydi. mt09 ile 4000 bin tl lik grenaj ve diğer özellik farkı gayet makul aslında ama 8000 lik fark yok.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı alternatifyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tracer için 30 iyiydi. mt09 ile 4000 bin tl lik grenaj ve diğer özellik farkı gayet makul aslında ama 8000 lik fark yok.
    Tracer 34bin....mt-09'da 29bin papel olmuş yalnız...fark 5kağıt.
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)