Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Slalom yapan Sarı vw araç sürücüsü yakalandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Harun taştan ile aşık atıyordu.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Bunun yediği küfürler yol olsa, sanırım dünya turu yapılır.
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı ahmetkorkmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun yediği küfürler yol olsa, sanırım dünya turu yapılır.
    sadece benim ettiklerimle tüm avrupayı gezebilir
    SUN, ahmetkorkmaz ve ajwer06 bunu beğendiler.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    Bajaj Discover 125st
    Türkiye böylelikle rahat bir nefes aldı. Tabi şimdilik...
    Bence hiç gerek yoktu bunun peşine düşmeye. Bu adam tehlike değil ki. Bunları yapmayıp tek harekette 6 kişiyi öldüren öküzlerle dolu memleketim.

fisherKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 BM
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makaslar ve sollamalar doğru, drift yapma çabaları yol boşken iyi izleyin

Hareketler yanlış değil bence en azından yol boşken yapıyor.Elbette TASNİF etmiyorum edilemez amma.......bu adamın başkalarından çok daha iyi araba kullandığınına eminim, bizim hep ister istemez küfür ettiğimiz ama kasktan duyuramadığımız öküzlerde mevcut...orta şeritte gitmiyor en azından bazıları gibi!Sağamı gitsem solamı? bayan sürücülerde ve en soldan en sağa sapağı kaçırmamak için veya kasıtlı şerit değiştiren giren yüzlerce araba kullanma özürlü insan var, veya facede beğenilerini seyreden ve araba kullanan kimseler, alkollü kullanan kimseler, haber yok tabi 6 dakika tatava ver gazı yansın, görende bombalı saldırı yapmak üzereydi falan sanır...

Gidip arabasının sol ön camının orada vali bilmemnesi emniyet mensubu polis muhabiri millet vekili gibi ÇAKMA kartlar koyanlarıda haber yapsınlar...

zırva...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

Aynı haraketlerin kralını motorcularda bizde yapıyoruz yeri gelince gelmeyince...

Bunun gibi hayatta başka hiç bir bok olamadığı için başkalarının hayatlarını tehlikeye atarak egosunu tatmin etmeye çalışan başka bir mahlukat yüzünden kardeşim kadar sevdiğim kuzenimi kaybettim. Daha 16 yaşındaydı ve kaldırımda yürüyordu. Şehir içinde 130 km süratle giden, herkesten iyi araba kyllanan driftler atan usta bir şoför tarafından canı alındı. Ateş yakından yakar demişler. Umarım başka kimse yakından yanmaz. Bu mahlukatın yakalanması belki senin benim için çok önemli bir olay değil. Evet bundan çok daha beterleri var yakalanması peşine düşülmesi gereken. Ama emin ol öldüreceği çocuğun ailesi için çok önemli.
    SUN, BIYIKLI ve halilom bunu beğendiler.

Ünal Abiyi Arkadaşım Tanıyordu Banada Tanıştırmıştı Çok Eskiden Çok Kafa Bir Adam Birsürü Videosu Var Youtubede Falan Kendisi Araç Modifiyeciliğiyle Basık Araç vs. İle Uğraşıyor Birde Bağcılarda Çok Tanınan Bir İsimdi Yakalanması Beni Şaşırttı Arkadaşımın Haberi Varmı bilmiyorum Ona Haber Vericem Bir Gün

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)