Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Kask ve yelek hediyeli, ücretsiz teorik motosiklet eğitimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Arkadaşlar kaydımı yapamıyorum devamlı girdiğimiz tckn Ad Soyad ve Doğum Tarihi bilgileri uyuşmuyor diyor benim kimlikte tc kimlik yok ondan mı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    motoru almadan önce kayıt yaptırdım motoru aldım kaza yaptım 2.kaskı alcam motoru satcam daha gelmedi bi dönüş :D evlilikte sıra :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Ben katıldım haftaya çarşamba giriyorum gelen varmı :D 7 sinde

blue4XL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Önce MCT250, şimdi Yamaha
    Alıntı mucoist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün gündüz mail attım Salı 13.00-16.00 için, akşam 17.00 gibi maille cevap geldi. Muhtemelen 17.00'e kadar yapılan taleplere aynı gün, 17.00'den sonra yapılan taleplere ertesi gün akşam cevap veriyorlar.
    Başlıktaki linki tıklayın, gitmek istediğiniz tarih ve seans için ilgili butonu tıklayın, cep numarasını doğru girdiğinizden emin olun, size bir aktivasyon numarası gönderiyorlar. Son pencerede bu numarayı girerek teyit ediyorsunuz işlem bir iki dakikada bitiyor. Maille zaman harcamayın. Seans saaatinden 15 dk sonra gelenler alınmayacakmış. Ayrıca A2 ehliyetinizin aslını yanınızda götüreceksiniz.
    Turing ve Otomobil Kurumunun yeri burasıdır. Girişi biraz terstir haberiniz olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben katıldım haftaya çarşamba giriyorum gelen varmı :D 7 sinde
    Gerçi "çapırları sevmezmişsin " ama ben geliyorum kısmetse

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kaydımı yapamıyorum devamlı girdiğimiz tckn Ad Soyad ve Doğum Tarihi bilgileri uyuşmuyor diyor benim kimlikte tc kimlik yok ondan mı acaba?
    Kendi kendime cevap vereyim bari !

Sorun cep telefonu ile ilgili evde laptoptan yaptım kaydımı.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    Arkadaşlar seminerin verileceği salona toplu taşıma ile nasıl gidilir bilen var mı? Kartal'dan geleceğim metrobüsten zincirlikuyuda inip metro aktarması yapsam hangi durakta inmem gerekir acaba?🤔

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Kursa gelenlerin motosikletlerini bırakıldığı yer kurumun içinde ve güvenli bir yermidir? Sonra aklımız motorda kalmasın.

edim1234xxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj discover 125 st
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kursa gelenlerin motosikletlerini bırakıldığı yer kurumun içinde ve güvenli bir yermidir? Sonra aklımız motorda kalmasın.
    Evet güvenli

KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    19 ocakta moto kurye eğitimine gitmiştim merak edenler için verilenlerin fotoğrafını atiyim

Önceden LS2 Kask veriyorlarmış fakat daha güvenli olduğunu düşündükleri için HJC kask vermeye başlamışlar

Başarı belgesi,eflektörlü yelek ve Rahmi Barutçu tarafından yazılmış motosiklet el kitabı veriyorlar.

HJC CS 14 Kask veriyorlar kutunun yanında parantez içinde TURKEY yazıyor Turing akademi için özel üretilmiş. Ben M almıştım olmamıştı gidip L beden ile değiştirdim değişim konusunda yardımcı oluyorlar.

SAZMAN bunu beğendi.

2016 yılında ben de eğitime katılmış hjc kaskımı ve yeleğimi almıştım. Bu sene de katılma hakkımız var mı acaba ?

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Zannetmiyorum ehliyet numarasınla kayıt olduğumuzdan bir daha kayıt olamayız sanırım.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    TTOK tarafından düzenlenen bu eğitim çalışmasını faydalı buldum. Hediyeler ise işe yarar. Kaskta buğu camı için pinlock yok. Artçı kaskı olarak iş görür. Yelek ise kullandığım yeleğe göre daha güzel.
    SAZMAN bunu beğendi.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Geçen hafta salı günü öğle seansında ben de bulundum. Beylerbeyi sınıfında. Klasik internetten ulaşabileceğiniz bilgiler. Faydalı olduğunu düşünüyorum. Ama eğitim için para vermelisinizi bize hissettirdi Rahmi bey. Sırf kask için oraya geldiğimizi ima etti resmen. Eğitimin sonunda kask mask yok yalan o dedi 3 saniye falan bekledi sonra şaka şaka veriyoruz, ilerde sıraya geçeceğiz alfabetik sıraya göre kask yelek alacaksınız dedi. Bazı sorularımıza cevap alamadık ve bunlar paralı eğitimlerin konusu şeklinde cevap aldık.
    Eski_kasa bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    22 Şubat 2. seansa giden var mı?

karadag.05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 Z - One
    Yurt dışı ehliyet alırken paranın anasını ağlatan Turing mi bunu yapıyor? Fiyatlara zam mı gelecek yoksa?
    Doğrul, eğril ama EĞİLME

9 mart sabah 9-12 seansinda ben de egitime gidecegim. Aslinda motora baslamak istedigim icin biraz daha fikir sahibi olayim diye gidecegim. Tabii bir de motor alip almamak konusunda kesin olamadigim icin test suruslerinde kullanmak uzere kask satin almak istemedigim icin kayit oldum.

Zaten ehliyetimi de gis surucu kursundan almistim. Motor alacak olursam da artik egitimlere devam ederim.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Turing de eğitimini Rahmi Barutçu veriyordu.Sanırım sözleşmeleri bitmiş kendi içlerinden biri verecekmiş.

Motosikleti
    Yamaha NMax 155 ABS
    24 mayıstaki seminere kayıt oldum şu an aynı gün gelcek arkadaş varsa beraber gidebiliriz. Sürekli dolu olan kayıta baktım tesadüfen boş bulunca hemen tarihe bakmadan kayıt oldum

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Sisteme ne zaman girsem randevu hep dolu oluyor. Bakalım haziran ayından boş yer yakalayabilecek miyiz. Eğitim sonrası kask veriyorlar mı.
    Eğitim sonrası verilen kaskları bazıları internet üzerinden satıyor. Bu kadar çakal olup randevuları doldurmayın. Bırakın ihtiyaç sahibi biri alsın

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Ben kaskı bir iki kez giydim motorumu satarken hediye ettim. Eğitimi çok beğenmedim. Yararlı olur ama ortamı ve üslupları bana göre değildi. Kurye arkadaşlar mutlaka gitmeli ki çoğu kurye zaten

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)