Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kask ve yelek hediyeli, ücretsiz teorik motosiklet eğitimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar çarşamba günü 2. seansı için mail attım. Anadolu yakasından (kartal civarı) gidecek olan varsa artçısı olabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    dealim daystar 250
    mail atan arkadaşlar cevap geldimi , ben dün öğlen mail attım , kendilerinden cevap gelmedi, biraz önce telefon açtım , kontenjanlar doldu dendi ama ben dün mail attığımda 29 sabah saatleri için sorun yoktu dedim cevap alamadım.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Bende dün akşam e-posta yolladım ama dönüş olmadı. Mesai saatleri 16:30 bittiği için telefonla da ulaşamadım :(

Motosikleti
    Honda Msx Grom
    Bende yaklaşık 1-2 saat önce telefonumdan baktığımda önümüzdeki hafta salı öğleden sonrası ve diğer günler için boş gözüküyordu. Tabi eve gelip bilgisayarın başına oturana kadar. Şuan baktığımda ocak ayı kontenjanlar dolmuştur diye yazıyor. Ben bu işi anlayamadım

Motosikleti
    Bajaj Pulsar rs 200
    Eğitim sadece İstanbul' da mı ?

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Pazartesi günü katıldım eğitime 2 saat kadar birşey sürdü teori dersi. Rahmi Barutçu hoca anlatıyor. Çıkışta LS2 FF351 Kask ve Turing'in reflektörlü yeleğini veriyorlar. Üşenmedim gittim Bursa'dan İstanbul'a eğitime hem gezmiş oldum hem teoride pratik yaptım hemde yeni bir kask ve yelek sahibi oldum. Eğitime destek olan İç içleri bakanı Efkan Ala'yada burdan teşekkürlerimi sunarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:43 ----------

Kask kafamdaki yelekte üzerimdeki belgede burda
    kurttomer, hyanax100, zulu ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Kaza Anında Seni Korur !

ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalova Topçular veya Altınova dan feribota sadece 10 tl ödeyerek yarım saatte Eskihisar a geçersiniz..

feribot çıkışı çevreyolundan 2. köprü Levent sapağına girmeniz halinde yarım saatte Seyrantepe desiniz..
    Teşekkürler.. Seyrantepe tarafına yolum hiç düşmediği tedirgin oldum. Bu arada Topçular 13 Lira Altınova'dan herhangi bir feribot seferi yok. Feribot kullanacak olan arkadaşlar vardır belki yanlışlık olmasın
    XV

Motosikleti
    cbr 250
    benimde Salı 13.00-16.00

manad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki versys 650
    ben manisadayım. Bu kursu izmir'de açma imkanınız varsa çok iyi olur.

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Dün gece 4 gibi mail attım kontejan vardı o sıra sımdı bana mail gelmemiş katılamıyormuyum ya :(

Motosikleti
    cbr 250
    ilk attığımda banada cevap gelmedi mesai saati içinde bir mail daha attım 1 saat sonra cevap geldi bu arada bende beykoz da oturuyorum

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bana hala mail gelmedi :S

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı ozgranl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler.. Seyrantepe tarafına yolum hiç düşmediği tedirgin oldum. Bu arada Topçular 13 Lira Altınova'dan herhangi bir feribot seferi yok. Feribot kullanacak olan arkadaşlar vardır belki yanlışlık olmasın

Eskihisar dan kalkan feribotlardan İDO yazanlar Topçular a diğer şirket (adını hatırlayamadım) Altınova tarafında bir iskeleye gidiyor ve gidiş dönüş bilet 20 tl

Antalya ya inerken burayı kullanırım sürekli ;)

Kuryeler yeterince ilgi gostermedi de halkin geneline acildiysa kuryeler adina uzucu.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Ülkedeki kuryelerin pek çoğu sıkıntılı.özellikle yemek dağıtan tayfa..
    Adama geçen sordum "kardeş şirket kask vermiyormu-veriyor var kaskım diyor
    Niye takmyrsun diyorum ...?"verdiği cevap= gerek varmı?
    Kuryeye bunu anlatmak eğitime çağırmak çok zor.kendi alternatifim misal 20 saat teorik eğitim 20 saat sürüş eğitiminin ardından src tarzı bir belge.bu belgesi olmayan işçiye-şirkete ver 10-15 bin para cezası hadi bakalım..
    Bu arada eğitime bende katıldım boş beleş konular değil video eşliğinde güzel bir sohbet-eğitim var.ne öğrendin diceksniz.?8 yıldır ist da motosiklet kullanıyorum öğrenemediğim basit bir konu eldiven kaskın içine konulmaz.buğu yapan kask camına elma sürülür,kask yere düşerse niye kullanılmaz..?gibi vs..

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı sandıkçı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkedeki kuryelerin pek çoğu sıkıntılı.özellikle yemek dağıtan tayfa..
    Adama geçen sordum "kardeş şirket kask vermiyormu-veriyor var kaskım diyor
    Niye takmyrsun diyorum ...?"verdiği cevap= gerek varmı?
    Kuryeye bunu anlatmak eğitime çağırmak çok zor.kendi alternatifim misal 20 saat teorik eğitim 20 saat sürüş eğitiminin ardından src tarzı bir belge.bu belgesi olmayan işçiye-şirkete ver 10-15 bin para cezası hadi bakalım..
    Bu arada eğitime bende katıldım boş beleş konular değil video eşliğinde güzel bir sohbet-eğitim var.ne öğrendin diceksniz.?8 yıldır ist da motosiklet kullanıyorum öğrenemediğim basit bir konu eldiven kaskın içine konulmaz.buğu yapan kask camına elma sürülür,kask yere düşerse niye kullanılmaz..?gibi vs..
    hocam bizi de bilgilendirebilir misin?
    neden kaskın içine eldiven konulmaz vs..?

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Eldivenler yol boyu bakteriyi tozu topluyomuş elden kaskın içine sonra kafamıza saçımıza hatta yastığa ...yazın dahada vahim minik böcek-sinek var havada.

Merhaba arkadaslar yardima ihtiyacim var.
    Ben yarin icin kursa yer ayirtmistim kocaeliden otobusle gidecem ancak hic yol iz bilmiyorum hareme mi gitmeliyim esenlere mi ? En kisa nasil ulasabilirim zahmet olmazsa bilen arkadaslarik ayrintili bir sekilde yazarsa cok sevinirim.

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı sunti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar yardima ihtiyacim var.
    Ben yarin icin kursa yer ayirtmistim kocaeliden otobusle gidecem ancak hic yol iz bilmiyorum hareme mi gitmeliyim esenlere mi ? En kisa nasil ulasabilirim zahmet olmazsa bilen arkadaslarik ayrintili bir sekilde yazarsa cok sevinirim.
    Kimi otobüs firmalarının Sanayi Mahallesi-Seyrantepe'ye servisleri bulunuyor. Servisle gelmeyeceğini varsayarsak, Harem'de inilir. Üsküdar'a geçilir. Üsküdar'dan Marmaray ile Yenikapı'ya geçilir. Yenikapı'da Hacı Osman metrosuna aktarma yapılır. Sanayi Mah. istasyonunda inilir. İstasyonun Seyrantepe çıkışından çıkılır. Çıktığınız yerde kime sorsanız Turing'i gösterirler. Yaklaşık 1 km caddeyi izleyerek yürüyeceksiniz.
    sunti bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı manad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben manisadayım. Bu kursu izmir'de açma imkanınız varsa çok iyi olur.
    kursun izmir ayağı için
    (bkz. http://www.motosiklet.net/forum/etki...-hediyeli.html )
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)