Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motovento, HJC ile distribütörlük anlaşması yaptı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

“Dünyaca ünlü kask markası HJC, Motovento çatısı altında sizlerle buluşuyor.”

Kaliteli ürünler sunan ve her zevke uygun, müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan Motovento, “El yapımı kask” üretimi yapan ve Dünya’nın en iyi dağıtım ağına sahip “HJC“ kasklarını, 2015 yılı Ocak Ayı itibariyle ürün gamına dahil etti.

AR-GE merkezinde 50’den fazla uzman mühendisleriyle geleceğin kask modellerini tasarlayan HJC, Güney Kore, Kuzey Kore, Vietnam ve Çin’de kurulu dört fabrikasında yıllık 1 milyon adedin üzerinde kask üretimi yapmaktadır. HJC hem laboratuvar ortamında, hem de gerçek hayatta testler yaparak üretmiş olduğu kaskların ne kadar güvenli olduğunu ispat etmiş oldu. Güvenilir yapısı, yenilikçi fikirleri ve makul fiyatlandırma kombinasyonu ile Dünya pazarında gücünü kanıtlayan HJC, Moto GP’nin İspanyol pilotu Jorge Lorenzo’nunda resmi sponsorudur. Aynı zamanda HJC kaskları, 2009 WSBK Şampiyonu Ben Spies, X-Games altın madalya sahibi Nate Adams ve Matt Buyten tarafından da tercih edilmektedir. HJC, 1992 yılından bu yana Kuzey Amerika'da kask markaları içerisinde 1. sıradaki yerini korumaktadır.

Motovento, motosiklet sürücülerinin sürüş güvenliğini, kullanım rahatlığını düşünerek ve gücüne güç katarak dünya markası olan HJC ile distribütörlük anlaşması yaptı. Güvenli, konforlu, şık ve uygun fiyatlı modellere sahip HJC kaskları, Ocak ayı itibariyle tüm Motovento konsept mağazaları ve www.motovento.com web adresinde motosiklet severler ile buluşuyor.

nofearyns bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    fiyatları uygun gibi ancak kask özellikleri yazmıyor.motovento ya duyrulur...

Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    6 ay önce getirseydiniz de bana bi kask parası kadar kargo ödetmeseydiniz keşke

Motovento yetkililerine sesleniyorum, az da olsa CL-17 Plus (özellikle de Mech Hunter) modelini de getirin lütfen. Yanaklar fazlaca tombul, başka kaska sığamıyoruz

Halihazırdaki kaskım için yedek parça da isteriz tabii ki.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)