Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Canlı yayında motosiklet kazası oldu. Kaza anı kameralara yansıdı (video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dün gece yaşanan olayda yaşanan kazadan çok, haberine devam eden ITV muhabir Ria Chatterjee ön plana çıktı.

İngiltere'nin başkenti Londra'da, St. Pacras Uluslararası Tren Garı'ndan gecikmeli Eurostar seferleriyle ilgili haber yapan ITV televizyonu muhabiri Ria Chatterjee hemen arkasında yaşananların farkına bile varmadı. Canlı yayın sırasında arka plan karşıdan karşıya geçmeye çalışan valizli bir yolcuya motosiklet çarptı. Ancak, kaza sırasındaki gürültü ve sonrasında yaşananlar Chatterjee'nin dikkatini çekmeyi başaramadı. Olay sonrası Twitter hesabından açıklama yapan Chatterjee, yolcu ve motosiklet sürücüsünün durumunun iyi olduğunu belirtti.

Kaynak: Turkiyegazetesi.com.tr

mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet yolcuya çarpmamış da öncesinde kazayı yapıp sürüklenirken çarpmış gibi. Yerde geliyo zaten adam.
    ellaksakir ve mehmetenis bunu beğendiler.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    frene asılıor önü kaydırıyor düşüyor yayaya çarpıyor benim gördüğüm böyle

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Haber sunarken eline geçen fırsatı kaçırmış..gidip yardım etse..
    mehmetenis bunu beğendi.

evet motor çokdan yan yatmış ve sürükleniyor, o yola aniden sola sağa bakmayıp adım atan yüzünden, üstelik motorun üstüne geldiği gördüğü halde
    orada bekliyor gel bana vur diye.. bu arada sipiker orada değil, yani şu anda o sipiker bir stüdyoda arkaya video bindirilmiş, zaten sipikerin seside yakı yapıyor kapalı mekanda olduğundan ötürü. arka binadaki camlara bakın renk kırılmaları var, sipikerin burnuna bakın yüzüne bakın yakından vurdurulmuş ışık var.. varda var )
    cbr1907 bunu beğendi.

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet motor çokdan yan yatmış ve sürükleniyor, o yola aniden sola sağa bakmayıp adım atan yüzünden, üstelik motorun üstüne geldiği gördüğü halde
    orada bekliyor gel bana vur diye.. bu arada sipiker orada değil, yani şu anda o sipiker bir stüdyoda arkaya video bindirilmiş, zaten sipikerin seside yakı yapıyor kapalı mekanda olduğundan ötürü. arka binadaki camlara bakın renk kırılmaları var, sipikerin burnuna bakın yüzüne bakın yakından vurdurulmuş ışık var.. varda var )
    yanlışınız var hocam videoyu asıl çeken kişi yani youtube yüklüyen kişi haberi el kamerası ile çektiği için o ışık kırılmaları var..dikkat edin arada bir netleme yapmaya çalışıyor ;) ekrandan çektiği için spikere düşen ışıklarda gayet normal taşına bilir bir ışık ayağı ve ufak bir soft lamba ile yardımıyla düşürülmüş spiker o an ordaydı yani kısaca..
    Youtube Kanalım -- Youtube.com/bilemir1

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Milleti uyutmak için verilen güvenlik kamerası veya benzeri görüntülerde olan kaza haberleri olayları sıradanlaştırıp kazaları günlük normal olaymış gibi beyinlere kazıyor.
    Rusyanın, çinin, brezilyanın bilmemne köyündeki vakayı adlıyenin izleyiciye faydası ne, haber değeri ne?
    jackonbir bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)