Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Pulsar 200 NS sınıfının en çok satılanı oldu

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dünyanın en büyük 3. motosiklet üreticisi olan Hintli Bajaj Auto’nun ülkemizdeki temsilcisi Kuralkan Holding tarafından geçtiğimiz yılın ikinci çeyreğinde satışa sunulan Pulsar 200 NS modeli, kısa sürede ülkemizde sınıfının en çok satılan modeli unvanını kazandı. Ülkemizde motosiklet pazarı içinde her yıl yükselen bir grafiğe sahip olan “Sport” sınıfında kısa sürede % 30’u aşkın bir pazar payı elde ederek motosiklet severlerin tercihi olan Pulsar 200 NS, Bajaj markasını da liderliğe taşımış oldu. Kuralkan Holding, 2014 yılında bu sınıfta yer alan 30’a yakın farklı model arasında sıyrılarak sınıf liderliğini ele geçiren Bajaj Pulsar 200 NS ile 2015 yılında da başarısını sürdürmeyi amaçlıyor.

7 bin 930 TL’lik anahtar teslim satış fiyatı ve sportif tasarımıyla dikkat çeken Bajaj Pulsar 200 NS, motosiklet endüstrisinde teknoloji anlamında ilkleri barındırmasıyla da dikkatleri çekiyor. Dünyanın ilk 3 bujili ateşleme sistemi ve 4 supaplı motor teknolojisine sahip Bajaj Pulsar 200 NS, 24.5 HP’lik gücüyle 136 km/s’lik son hıza erişebiliyor. 6 ileri vitesli şanzımanı ve Nitrox şok emicili özel süspansiyon sistemiyle sunduğu sürüş özellikleriyle motosiklet severlerin beğenisini kazanan Bajaj Pulsar 200 NS, aynı zamanda 0-60 km/s hızlanmasını 3.1 saniyede tamamlamasıyla da performans beklentilerini rahatlıkla karşılayabiliyor.

Japon markalı motosikletlerin seviyesinde teknoloji ve üretim kalitesinin yanı sıra Çin markalı motosikletlerle yarışacak fiyat skalasına sahip olmasıyla farkındalığını arttıran Bajaj markası, Türkiye çapında Kuralkan Holding tarafından oluşturulan 131 adet yetkili servis ve 113 adet yetkili bayili yaygın satış/satış sonrası ağına sahip olmasıyla da bir adım öne çıkıyor.

Kaynak: Radikal.com.tr
    tekoklava bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hornet 650
    Çok inandım.
    dyavol-77 bunu beğendi.

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok inandım.
    İnanmadıysan araştır
    emc2, denizhan_, _kaan_ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Mucize Bajaj Pulsar 200NS`de değil. Türkiye pazarı tüketici profilinde. Honda CB 125 Ace`de sınıfında en çok satanların arasına girebildi. Asıl mucize bizde yani :-)
    xawa, M.balibey, EKONOMİ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    200 cc sinifinin lideri olmus olabilir aslinda ��
    mhmtesk bunu beğendi.

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Akıllı fiyat tercihi, kaliteli ürün, ilgili ve istekli distributor. Çok normal.

Motosikleti
    Hornet 650
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 cc sinifinin lideri olmus olabilir aslinda ��
    Doğru ya

Bajajıda tebrik etmek lazım 200cc de tek rakibi olan Ktm'nin satışlarını geçtiği için. (çinlileri saymıyorum bile)

Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnanmadıysan araştır
    Sitenin amacı o zaten bi baksaydın üye olmadan önce.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Bajajı çekemeyenler yazmaya başlar şimdi :D

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kusura bakmayında radikalin yazısı ''kaynak g.tüm'' gibi olmuş.

sınıfında %30 u aşkın satış yakaladı demek ne yahu? cbf,apaçhe,ybr gibi comuterleri kastediyorsa bana hiç inandırıcı gelmedi.

duke200, cbr250,inazuma, wolf, hyosung sa o %30 başarı sayılabilir. Ama bu başarı daha çok sınıfının en başarılı modeli olan cbr250 nin abuk subukça artırdığı ve pazar payını yarı yarıya kaybettiği fiyat politikasına borçlu.

ben bu sene piyasada çokça 2. el pulsar200 olduğundan ve yeni giren kawasaki 250sl, ninja250sl ve R25, inazuma F le pulsarın 2014 ün rakamlarını yakalayamayacağını çok rahat görüyorum.

euro düşerken de motorun fiyatının %10'u kadar zamda tek seferde yapıldı satışlar iyi gidince.

buda fiyat/performansta da gerileme demek

Benim tahminim 2014 ün yarısı kadar pulsar satılacağı.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Sınıfı derken?
    1)cbf-ybr sınıfında mı?(Bence imkansız gibi)
    2)duke-sym-inazuma sınıfında mı?(olabilir)
    3)cbr-ninja sınıfında mı?(pek inandırıcı değil gibi)

Yamaha eğer r25'in fiyatını cbr ile yarıştırmaya kalkarsa az satar.Ama kawasaki'nin 250sl'i gibi makul bir fiyatta tutarsa bence pulsar'ı geride bırakır ki yamaha'nın vaat ettiklerine bakarsak 14 bin ve üzeri olacak gibi.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı ELque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sınıfı derken?
    1)cbf-ybr sınıfında mı?(Bence imkansız gibi)
    2)duke-sym-inazuma sınıfında mı?(olabilir)
    3)cbr-ninja sınıfında mı?(pek inandırıcı değil gibi)

Yamaha eğer r25'in fiyatını cbr ile yarıştırmaya kalkarsa az satar.Ama kawasaki'nin 250sl'i gibi makul bir fiyatta tutarsa bence pulsar'ı geride bırakır ki yamaha'nın vaat ettiklerine bakarsak 14 bin ve üzeri olacak gibi.
    R25 14-15 arası olursa ki öyle söyleniyor, cbr250 nin de fiyaı 13,5'de durmayacak..kaldı ki yeni gelecek olan İnazuma F için 13.800 fiyat aldım...Burdan hareketle 250cc için en mantıklısı Full karenajlı,orta sehpalı Yeni İnazuma F en mantıklı seçenek gibi...Pulsar bunlardan ayrı kulvarda koşuyo-hiç birine rakip değil bence...(senesini doldurmamış-kışı geçirmemiş Pulsar ların hepsinin eksoz rengine(pas)bakmak yeterli))
    The Power of The Dreams.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Yiğidi öldür. Ama hakkını yeme demişler. Bajaj Pulsar pek kaliteli bir motor olmasa da CBF150 anahtar teslimi 6.500TL ye olacak dendiği bu günlerde kesinlikle alınabilecek bir motordur. Üstüne biraz daha ekleyip CBF150 den çok daha güçlü olan diğer yönlerden çok fazla eksisi olmayan Bajaj Pulsar alınır. Aslında Bajaj Pulsar 220F yi getirselerdi Türkiye'de CBF150 satmak çok zor olurdu.
    crxforever bunu beğendi.

Pulsar bunlardan ayrı kulvarda koşuyo-hiç birine rakip değil bence...(senesini doldurmamış-kışı geçirmemiş Pulsar ların hepsinin eksoz rengine(pas)bakmak yeterli))
    Haklısın ama egzos paslanması sadece pulsarın sorunu geğil kaldıki bu sorunun önlemi alınabilir sonuçta motor 200cc 7 küsür bin lira.

Yiğidi öldür. Ama hakkını yeme demişler. Bajaj Pulsar pek kaliteli bir motor olmasa da CBF150 anahtar teslimi 6.500TL ye olacak dendiği bu günlerde kesinlikle alınabilecek bir motordur. Üstüne biraz daha ekleyip CBF150 den çok daha güçlü olan diğer yönlerden çok fazla eksisi olmayan Bajaj Pulsar alınır. Aslında Bajaj Pulsar 220F yi getirselerdi Türkiye'de CBF150 satmak çok zor olurdu.
    Aynen cbf iyice abarttı 3.500 tlden 5.800'e kadar çıktı motor.Eğer 6000'i geçerse bence satışları biter gibi cbf'nin.Birde Hero diye bir motorda çıktı şimdi işi zor hondanın.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cevap açık ve net, degil mi yoksa?
    KURaKAN+ RADİKAL=YESILSERMaye

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    2,5 - 3 aydan beri 7000 kmden fazla kullanıyor olmamdan ve kullandığım her motorun artı ve eksilerini objektif olarak belittiğimi düşündüğümden kalitesiz değil, çok fazla satılmış olabileceğini de düşünüyorum, parasının hakkını kesinlikle verdiğini de düşünüyorum. İnansakta inanmasakta güzel motor.
    emc2 bunu beğendi.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Herkes bi agresif bi nedir sizi rahatsız eden ben %30 piyasaya girdim diyen biri niye bu kadar rahatsiz ediyor..
    .. Tamam haber PR çalışması olabilir de bu kadar yerden yere vurmayin yahu.. Birilerine gore herkes Cbr alsın Kawa alsın Yamaha alsın..
    Hangi motosikleti alırsanız alin sorun olabilir, önemli olan servis olarak arkasında durulması ..

Bu arada bajaj servis sayisi Suzuki ve yamahanin toplam servis sayisindan fazla bilmeyenler icin bilgi vermiş olayım
    Bu bile adamlarin bu isi ne kadar ciddiyetle yaptığını gösterir..

Bu arada yorum yazanların çoğu bajaj sahibi değil bi çekememezlik mi var anlamadım

Ayrıca radikal de yeşil sermaye değil %100 dyh bünyesinde varlığını devam ettiren bir yayın kurulusu

Tekeriniz düz bassin
    emc2 bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    200cc farklı markalar yokki zaten kimse gidip 200duke veya 200rc almaz. yada alsada bu kadar çok talep olmaz çünkü pahali sınıfının en ucuzu ve en kalitelisi olması bence ön planda yapıyor

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    Bazılarımız fiyat olayını memleketin ekonomik durumunu 150 cc den 250 cc ye geçtiğinde cebinden nekadar para çıkacağını pek hesaplıyamıyor ve o aradaki 4,5 bin tl ler için nekadar çalışılıp birikim yapılması gerektiğini ,çoğu insan için totonun rahatsız olmasına değilde cepdeki liranın yeterli olması daha elzem olduğunu anlamak güç olmasa gerek.Rahmetli Sakıp Sabancının dediği gibi Paaaara yok paaaraaa paaaraaaa o yüzden pulsarı küçümsemeyin satması çooooook normal hatta normalin üstünde her gittiğim yerde sağda solda park halinde görmemde bana çok normal geliyor bunda çok gıpraaşıımm var kim takar bunda sele rahatsız kim takar parasına göre iyi motor hatta karpuzu seçerken şöyle ortasına vurursun ya şap şap ey ey bu ey
    enescanatar ve crxforever bunu beğendiler.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu bence distribütör firmanın başarısı, piyasadaki fırsatı gördüler ve değerlendirdiler. Rakibi daha pahalıymış vb. beni ilgilendirmiyor pek.
    Bu model gelmeden işkembeden sallayan arkadaşlar vardı hiç unutmuyorum bu fiyatlarla hiç satmaz vb. diyen. Herhalde herşeyi sandıkları kadar bilmediklerini anlamışlardır.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatını göre iyi elbette fakat kimse bana kaliteden bahsetmesin. Yakın çevremde 3 tane var, ne acayip şeylerine denk geldim bilemezsiniz. Garantisi bittikten sonra sahiplerine kolaylıklar diliyorum
    dyavol-77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)