Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uğur Motorlu Araçlar (UMA) Servis Yapılandırma ve Geliştirme Toplantısını Gerçekleşti

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uğur Motorlu Araçlar A.Ş (UMA), bu yılki ‘Servis Yapılandırma ve Geliştirme’ toplantısını, Yetkili Servislerin katılımı ile 9-11 Ocak tarihleri arasında Kuşadası Pine Bay Resort Otel’de gerçekleştirdi.

UMA, Yetkili Servisleri ile yeni yılın ilk günlerinde sezonun açılış toplantısında buluşarak 2015 yılı projeleri hakkında bilgiler verdi. Toplantıda, servisler ve çalışanlar ile her zaman yan yana olmak, kazancı ve mutluluğu paylaşmayı ilke etmek ve müşteri hizmetlerinin önemi üzerinde duruldu.

Uğur Motorlu Araçlar adına ilk konuşmayı yapan Genel Müdür Faysal Takmaklı, “Kurulduğumuz günden bu güne 11 seneyi geride bıraktık. Bu süreç bizlere bir çok alanda deneyim ve tecrübe katarken aynı zamanda koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ile yola çıkmamızın ne kadar doğru olduğunu göstermiş oldu.

TUİK verilerine göre, 2014 yılında sektördeki satış liderliğimizin, 10. yılını kutladık. Uğur Motorlu Araçlar çatısı altındaki Mondial, sizlerin de desteği ile 10 yıldır olduğu gibi bundan sonraki yıllarda da ‘’Türkiye’nin en çok tercih edilen motosiklet markası olmaya devam edecektir.” şeklinde konuştu.

Uğur Motorlu Araçlar olarak 2015 yılında var olan marka değerini daha da güçlendirmek için birlikte hareket etmenin güçlerine güç katacağını belirten Takmaklı, “Güçlü ve rekabetçi ürünler oluşturarak kaliteden ödün vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda tutulması gerektiğini” ifade etti.

Toplantının son günü gala gecesi ile kapanış yapılırken, çekilişle kazanan Yetkili Servislere hediyeleri verildi.

nofearyns bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Resimlerde arka tarafta rx3 goruyorum acaba kesin gelecek mi fiyat tahmini ne olacakmis.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    2. resmin arka tarafında rx3 var.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

150_zat_ank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat, vulture, rs200, dominar400
    arkadaslar mondialin sitesinde gezerken bi anket doldurdum, sabahında beni aradılar ve telefondaki bayan mart başında üretime geçeceklerini, sezona yetişeceğini söyledi rx3 için bilgilerinize

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    O zaman motor fuarini bekleyip gidip gormek lazim. Tabi UMA fuara katiliyormu bilemiyorum.

Bende bu hafta sattim sayilir motoru ve aklimda bu motor var bakalim gorup dokunmak incelemek lazim ona gore karar veririz e tabi fiyatida makul olmasi lazim

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    mondial'i silip kymco yapsınlar. motosikletleri kymco üretsin, 2'ye değil 3'e satsınlar. almazsam da gelsinler yüzüme tükürsünler

Motosikleti
    MT-25
    Ne güzel bir toplanti olmuş, kurupasta varmiydi acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)