Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet Park Sistemi. Nasıl Çalışır? (video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Bu ülkede eve hırsız girmesin diye bahçeye bağlanan saldırgan köpek bile çalınırken, böyle sistemler hırsızlığa karşı çözüm olmaz maalesef.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    bir anda en güzelinden yapılan motosiklet parkının önüne çekilmiş full faça şahin canlandı gözümün önünde.

Komple kapatmış çünkü ileride otopark paralı baska yer yok.
    Engellinin kaldırım tümseğine parkeden adam buna ne yapmaz.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    arkadaş bu kadar kötümser insanların olduğu ülkede nasıl oluyor da hala iç savaş çıkaramıyoruz hayret ediyorum.... yahu bir iş bir proje bir fikir bir haber olmaya görsün nasıl oluru değil önce nasıl olmaz neden olmazı tartışıyor millet ulan biri de çıkıp demiyor ki bunu evinin önüne kurmayacaksın, mesela ispark motosikletlerin yoğun olarak park edildiği bölgelere bunu kurabilir...ilçe belediyeleri de bunu yapabilir motosiklet kullanıcısı zaten bilinçli hiç bir sorun da çıkmaz... taksimde benim bildiğim 4-5 motosiklet park alanı var motosikleti öylece bırakıyorum kimse yemiyor, kaçırmıyor (geçenlerde anahtarı üzerinde unutmuşum yapı kredi sanatın önünde). ha keza Kadıköyde öyle kursun belediyeler artık abonman mı çıkarırlar manyetik bir kart mı verirler bilemem ama iş yapmak istersen olur... çok da güzel olur hatta... motoru bırakıyorsun amele gibi elin kolun dolu geziniyorsun ortada...bir mekana girsen koyacak yer yok hep zorluk hep sıkıntı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

ha bu arada bu konuyu sosyal medyadan hem İBB hem Beyoğlu belediye başkanına ulaştırmaya çalışıcam ilgilenirler ilgilenmezler bilmiyorum ama 2 twit atınca yorulmam, kolum da ağrımaz... ha ciddiye alırlar veya almazlar bilemem...elimizden geleni yaparız olmayınca söylenmeye hakkımız olur

Türkiye de aparatı çalarlar

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Bu sistem istanbul optimum avmde yılladır var. Fakat ne yazıkki şifreyi unutan ve ayı gibi kullanan motosiklet kullanıcıları tarafından sürekli bozuluyor. Bir yada iki kez yararlanabildim. Emin olun diğer bütün avmlere bile gelse bizdeki kafayla kalmaz hiçbiri...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler