Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bir TAKSİ, seyir halindeki motorize Yunus ekiplerini sıkıştırdı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beyoğlu'nda kendisini sıkıştıran taksiden kaçmaya çalışan Yunus ekibi, bir otomobile çarparak kaza yaptı. Otomobilden inen Hülya Yener adlı kadın, yaralı polisin elini tutarak moral verdi.

Yaklaşık 30 dakika yerde yatarak ambulans bekleyen yaralı polis hastaneye kaldırıldı. Kaza, E-5 Karayolu'nun Okmeydanı Kavşağı'nda saat 19.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, bir taksi, seyir halindeki motorize Yunus ekiplerini sıkıştırdı. Motosikletin hakimiyetini kaybeden Yunus ekibi, kayarak seyir halindeki Alim Çakır'ın kullandığı 34 AK 2901 plakalı Otomobile çarptı. Kaza sonrası yerde sürüklenen polis memurlarından Berkay Aydıner yaralandı. Kazaya karışan araçtan inen Hülya Yener adlı kadın ise yaralı polis memurunun yardımına koştu.

POLİSİN ELİNİ BIRAKMADI

Ayağından yaralanan polis memurunun elinden tutan Yener, ambulans gelinceye kadar polisin başında bekledi. Yaralı polise moral veren Hülya Yener, ambulansın gelmesiyle aracına geçti. Kazada arkadaşı yaralanan diğer polis memuru ise gözyaşlarına boğuldu. Ağlayan polis memurunu meslektaşları teselli etti.

GELEN AMBULANSLAR DOLU ÇIKTI

Yaralı polis memuru için çağrılan ambulans ise uzun süre kaza yerine gelemedi. Olay yerinden geçen iki ambulans da hastaları olduğu gerekçesiyle yerde yatan yaralı polis memurunu almadı. Beklenen ambulans kazadan yaklaşık yarım saat sonra geldi. Arkadaşlarının yardımına gelen Yunus ekipleri, basın mensuplarının görüntü almasını engellemeye çalıştı.

"MOTOR KAYARAK BANA VURDU"

Otomobil sürücüsü Alim Çakır, “Tam göremedim. Burada bir taksi vardı. Motor da kayarak geldi, bana vurdu" dedi. Polis ekipleri, kaçan taksi sürücüsünü yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak: IHA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugurcan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX-R 600
    polise bunu yapanlar bizlere neler yapıyor... geçmiş olsun...
    gazi1293, shooter1, halilom ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Esrar çekerek araç kullanan taksiciler var bu memlekette. Herşeyi yaparlar.
    Polis arkadaşlara geçmiş olsun.
    Taksi , minibüs , otobüs şöförleri en az yüksek okul mezunu olmalı yada en az 1 yıllık adam akıllı eğitimden geçirilmeli.
    Hayata küsmüş ve içinde bulundukları memnuniyetsiz durumun sebebi olarak diğer insanları gören acayip yaratıklar bu gibi araçları kullanamamalı.
    Ayrıcada cezalar bunlar için normal vatandaşa uygulananın en az 5 katı olmalı. Kurallara en çok uyması gerekenler onlar olduğu halde bırakın kuralı , kendi kuralları ile yollarda terör estiriyorlar.
    Ahmet Abi, dockerengin, madlive ve 14 diğerleri bunu beğendiler..

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Trajikomik bir olay olmuş...

Motosikleti
    CRF 250 L
    yine taksi yine kaza bu adamlarla polis bile baş edemiyor anladıkları tek şey eşek oldukları için dayak laftan sözden insanlıktan bi haberler.
    mustang53 bunu beğendi.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    aynısı bizlere yapılınca, en yakın karakola gidin, ifade verin, ama birşey çıkmaz, boşuna ümit etmeyin vs
    bıdı bıdı bıdı konuşuyorlarya... neyse kahvaltı yapmaya gidiyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Haber başlığı yanıltıcı olmuş. Haberin içeriğine bakmadan yorum yapmayalım
    halilom bunu beğendi.

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polise geçmiş olsun, taksiciler zaten tam .... Ama ben yolda makas atmadan düzgün giden bir yunus bu zamana kadar görmedim o da ayrı bir konu.
    halilom, fabrisio, gezginmotor ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı ugurcan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polise bunu yapanlar bizlere neler yapıyor... geçmiş olsun...
    Aynen motora binen kral'da olsa farketmiyor görünmez oluyoruz trafikte

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:02 ----------

[QUOTE=yavuzk2004;3342831]Polise geçmiş olsun, taksiciler zaten tam .... Ama ben yolda makas atmadan düzgün giden bir yunus bu zamana kadar görmedim o da ayrı bir konu.[/QUOTE
    Doğru söze...
    yavuzk2004 ve EnesBeyter bunu beğendiler.

Motosikleti
    mr 250 destro
    polısler delı gıbı motor kullanıyorlar artıslıklerıde cabası sonuc bu....
    mterayes26 bunu beğendi.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Olayın mağdurları Polis olmasaydı, taksi sıkıştırdı şu bu kime anlatsan hikaye, haber bize bukadar detaylı asla aktarılmayacaktı.

Motosikletli trafikte teror estirdi, şukadar yaralanma falan filan bilmemne... diye bomboş bir haber izleyecektirk.

Doğru yanlış orası tartışılır, basının görüntü alması engellendiğine göre suçlu taksici olmayada bilir
    shooter1, EnesBeyter, gazi1293 ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    görsünler işte neler çekiyoruz,inşallah intikam duygusu ile yanıp kavrulup taksicilere ellerinden geldiği kadar işkence ederler de binevi bizimde intikamımızı almış olurlar
    yavuzk2004 ve EnesBeyter bunu beğendiler.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı yavuzk2004 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polise geçmiş olsun, taksiciler zaten tam .... Ama ben yolda makas atmadan düzgün giden bir yunus bu zamana kadar görmedim o da ayrı bir konu.
    taksıcıler tam .... demıssın o boslugu bı doldursana ? kafanız guzelse foruma gelmeyın arkadaslar

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:55 ----------

[QUOTE=gezginmotor;3342874]Aynen motora binen kral'da olsa farketmiyor görünmez oluyoruz trafikte

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:02 ----------

Polise geçmiş olsun, taksiciler zaten tam .... Ama ben yolda makas atmadan düzgün giden bir yunus bu zamana kadar görmedim o da ayrı bir konu.[/QUOTE
    Doğru söze...
    cehaletin simgesi burda kendini göstermiş
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görsünler işte neler çekiyoruz,inşallah intikam duygusu ile yanıp kavrulup taksicilere ellerinden geldiği kadar işkence ederler de binevi bizimde intikamımızı almış olurlar
    kardeşim şimdi senin o taksıcıden assa kalır yanın neresı ? baksana sıddet dıyorsun ıskence dıyorsun. gercı cok gormuyorum baksana ruh saglıgın yerınde degıl. saglıklı bır ınsan olmus olsan sonucunda her ne olursa olsun ıskence ve sıddetten bahsetmezsın. sen elmanın sapıyla armutun copunu bence ayıramıyorsun. elını klavyenın ustune koy 5 parmagın var 5ıde bırbırıyle aynımı bır bak . eger aynıysa ondan sonra her ınsanı aynı kefeye koy. eger aynı degılse ınsanlara bakarken bırısı ıcın hepsını aynı kefeye koyma.
    fabrisio, okan4037 ve semihss bunu beğendiler.

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taksıcıler tam .... demıssın o boslugu bı doldursana ? kafanız guzelse foruma gelmeyın arkadaslar[COLOR="Silver"]]

Taksicilerin ne olduğunu herkes biliyor, senin kafanı yormana gerek yok. Benim kaç arkadaşım taksici terörü yüzünden kaza yaptı. Senin taksici tanıdığın var galiba laf çok dokunduğuna göre. Sen istersen o boşluğu çok düzgün insanlar, çok iyi şöförler vs gibi doldurabilirsin ama bu gerçeği değiştirmez.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Taksicilerin ne olduğunu herkes biliyor, senin kafanı yormana gerek yok. Benim kaç arkadaşım taksici terörü yüzünden kaza yaptı. Senin taksici tanıdığın var galiba laf çok dokunduğuna göre. Sen istersen o boşluğu çok düzgün insanlar, çok iyi şöförler vs gibi doldurabilirsin ama bu gerçeği değiştirmez.
    işte senın zekan bu kadar. evet taksıcı tanıdıgım var hemde cok yakından bırısı annemın amcası bırısıde babam. hem annemın amcası hemde babamda ıkısıde emeklı oldukdan sonra tıcarı taksı alıp bosta durmayalım dedıler. ve yıllardırda bu ısı yapıyolar ıkısıde gayet sakın suruyor ne kendı canlarına nede baskalarının canına kastetmeden. ama senın sımdı beynın bunuda almaz ıstersen aksam sıgorta polıcemızın resmını cekıyım hasarsızlık ındırımıne bak ( tabı hasarsızlık ındırımı ney onu bılıyomusun bırde o var ). sonra oz elestırıde bulun. bak yukardada yazdım elını klavyeye koy 5 parmagın var 5ıde bırbırı ıle aynımı bır bak. eger senın parmagının 5ıde bırbırıyle aynıysa o zaman tut butun taksıcılerı aynı kefeye koy.
    semihss, Motork08, fabrisio ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Play_06 haklı bence, herkes bir değil, genelleme içinde kurunun yanında yaş da yanıyor, toplamda 24 saati (500 km) geçemeyen motorsiklet tecrübemle Ankara şaşmaz sanayide 2 defa kaza tehlikesi atlattım ikiside sokaktan caddeye çıkan araçların önüme fırlamasıyla oldu çok diikatli olmak lazım. Şuda bir gerçek "polisler makas atıyormuş ya" bende yapmayan motorcu görmedim desem ne kadar doğru olur. Allah herkesi korusun, sıkıştıran araçlar tarafından kaza yapan da çok, motorcuya çarpmamak için başka tarafa vs. yere çarpan insanda çok.
    Polislere geçmiş olsun umarım kalıcı bir sıkıntı yaşamaz.
    Ahmet Abi, fabrisio, crxforever ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte senın zekan bu kadar. evet taksıcı tanıdıgım var hemde cok yakından bırısı annemın amcası bırısıde babam. hem annemın amcası hemde babamda ıkısıde emeklı oldukdan sonra tıcarı taksı alıp bosta durmayalım dedıler. ve yıllardırda bu ısı yapıyolar ıkısıde gayet sakın suruyor ne kendı canlarına nede baskalarının canına kastetmeden. ama senın sımdı beynın bunuda almaz ıstersen aksam sıgorta polıcemızın resmını cekıyım hasarsızlık ındırımıne bak ( tabı hasarsızlık ındırımı ney onu bılıyomusun bırde o var ). sonra oz elestırıde bulun. bak yukardada yazdım elını klavyeye koy 5 parmagın var 5ıde bırbırı ıle aynımı bır bak. eger senın parmagının 5ıde bırbırıyle aynıysa o zaman tut butun taksıcılerı aynı kefeye koy.
    play06, yakınların istanbulda mı ankarada mı taksicilik yapıyor?
    eğer istanbul değilse boşuna alınganlık yapma istersen.
    burada eleştirilen kesim genel olarak istanbuldaki taksi ve taksiciler.

son 10 yıldır her gün sabah ve akşam taksi kullanıyorum. bindiğim taksilerin sürücülerinin %90ı it, ancak %10u düzgün adamdır.
    yukarıda yazıldığı gibi esrar çeken (hatta müşterinin yanında içen ve ister misin abi, vereyim mi bir fırt diyenine de rastladım), sarhoş olan, zorla radyo dinleten (dini vaaz dinletmeye çalıştı), bir şeyler satmaya çalışan, dilenen, yolun ortasında indirip elindeki yırtık parayı para üstü olarak kakalayan, sahte para şebekesiyle çalışıp verdiği tüm para üstü sahte olan, genel hal tavır davranış olarak itlik yapan her türlüsüne rast geldim sanıyorum.
    yakınım taksici yok, ama taksiciler hakkında genelleme yapacak kadar müşteri oldum.
    bence hemen alınganlık yapma istersen.
    yavuzk2004, gezginmotor ve cbr1907 bunu beğendiler.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    arkadaşlar konuyu bilmeden cahilce yorum yapmayın lütfen.

burda suçlu taksici olmayabilir. çok pisikopat süren taksici dolmuşçu gordum ama hıcbır zaman genelleme yapmadım cunku ıcınde ıyı olanlarda var.

nasıl dışarıdan motorculara bazı kesim serseri gözüyle bakıyorsa sizin baktıgınız gözde aynı oluyor mantıken
    _pLay_06 bunu beğendi.

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Ben ilk kazamı taksiden dolayi yaptım ki bendede hata var doğru frenleme yapsam olmayacaktı ama adı ustunde kaza.Ama taksiciler kötü diyemiyorum onlarında anlamaya çalışıyorum onlarda insan bizde. insan insanın halinden anlamalı o kutunun ıcınde sabahtan akşama kadar geriliyorlar istanbulun trafıgınde beni sıkıştıran taksici kadar bana geçmem için musade eden sollamam için sağ tarafa meyillenip yol veren taksicilerde oldu. Bana kask takmadığım için kızıp kaskımı taktıran yunusta oldu trafıkte hızlı gideni de gordum ama bunu yanlış anlamadım çünkü acil yetişmeleri gereken bir durum bı yer olabılır adı ustunde polis ki sakınce devrıye gezenlerıde gördüm çok. güzel unıformalrı altlarında guzel motosikletleri oldugundan dolayı havalı duruyorlar ama artist deyip etiketlemek kötülemek doğru değil. bi taksici vesair diye diğer bütün taksiciler bilmemnedir demek bizim kültürümüze yakışmaz diye düşünüyorum. Kazadir olur kader
    okan4037, _pLay_06 ve Levent. bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Burada taksicilerin çoğunluğunun iyi ve düzgün insanlar olduğunu iddia edecek birisi olduğunu sanmıyorum. Hepsi kötüdür denilemez ama kötü olanların oranı % 50'den kesin fazladır. Şöförlüğü iyi olan zaten yoktur, onu net söylerim.
    _pLay_06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)