Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kadırga KD 250 GY ile 4000 km'lik zorlu test sürüşü

Motovento
    REKLAM ALANI
    srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    bildiğin katalog çekimi yapmışlar
    iptaluyelik02 ve M.balibey bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    250'lik CG motor işte..

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    Reklamlar...

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Firma sahibi okuyorsan burayı sadece şuna emin ol ,o motosiklete 8500 veren ya bilgisizdir yada ilk motosikleti olacak köylüdür.yahu ne kadar satıldıgı ortada ucuzlat sunuda millet en azından almaya tesebbus etsin .8500 buna verene adam honda cbr250 alır maceraya girmez.
    dyavol-77, kemboo ve Ahmet Abi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st vs Sym gts 250 i evo
    adam fethiye muğla turundan bahsediyor,ön kaldırdığı yer alanya muhtemelen diğer yerlerde alanyada ayıp arkadaş ya

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    anasayfadan mansetten verılmesı bence reklam kokan hareketler dedırtıyor.
    dockerengin bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Firma sahibi okuyorsan burayı sadece şuna emin ol ,o motosiklete 8500 veren ya bilgisizdir yada ilk motosikleti olacak köylüdür.yahu ne kadar satıldıgı ortada ucuzlat sunuda millet en azından almaya tesebbus etsin .8500 buna verene adam honda cbr250 alır maceraya girmez.
    Ah be dostum,8.500 ü motora verebilecek köylünün elini öperim ben.Türkiye'deti "köylü motoru"nun ekonomik tanımı ikibinliraya 12 taksitte satılan motordur.Köylünün canı cıktı,motoru nasıl alsın.
    cenkito, kemboo, kuroscu ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

gaddar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaş köylü derken şehirde yaşayan, fakat kafa köyde kalmış bir profilden bahsediyor sanırım

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hiç değilse yerden 1 avuç toprak alıp teker yanaklarına sürseydiniz. Motor üzerinde stock lastik var resmen

Bir fotoğraftada motoru iyice çamura bulayıp poz vermişler.

Ulan biz yılda 10 milyon motor satan firmayı beğenmeyen milletiz, sen kime aşık atıyon ? Yer mi MT
    agrasiwe ve cebra bunu beğendiler.

daparadoks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Jet 14
    Firma adına test sürüşü yapıp firma lehine bir laf olmaması kadar doğal bir durum yok. "Firma adına test sürüşleri" ibaresinden sonra atlayarak okudum açıkçası.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    adam işini yapmış ona pek laf dememek lazım. Şayet bende böyle bi test sürüşü yapsam benzer şeyler yazardım. Barkın bayoğlunu sevmemizin sebebide bu değil mi zaten

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç değilse yerden 1 avuç toprak alıp teker yanaklarına sürseydiniz. Motor üzerinde stock lastik var resmen

Bir fotoğraftada motoru iyice çamura bulayıp poz vermişler.

Ulan biz yılda 10 milyon motor satan firmayı beğenmeyen milletiz, sen kime aşık atıyon ? Yer mi MT

10 milyon motor satan derken hocam, bajaj sanırım. bajaj yılda 10 milyon pusar felan mı satıyor diyorsun, bence ona öyle bakmamak lazım, adam büyük bir fabrika açmış, mondialide üretir, kanuniyide, hondayıda, sadece bajaj üretip sattığını sanmıyorum.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Köylü yakıştırması, biraz imkansızlıkdan ve bilgisizlikten kaynaklı.Malum şehirde ve bilgisayar başında olan marka ve ticaret hakkında bilgili olan kişiler kadırgaya yönelmez.Bir motosiklet modeli üretmek(Alıntı veya çalıntı)kolay iş değil ,sonuçda bu işi yapanda bir türk bununla 100 kişi ekmek verse bile firma adına gurur duyulacak birşey.

Ama işin ticaret yönünden tek olayı şu ki bizim firmalarımızda kurumsallık yok.Kurumsal olmak için çalışanına ve şirket yönetilerine gerekli eğitimleri verecek eğitmenlere para ödemek yerine tek düze üretim yapıyor çoğu küçük sanayi.Buna en büyük örnek kendi ablam kendisi ,istanbulda eğitim ve danışmanlık şirketi sahibi hep anlatır.Eğitim olmadığı için kurumsallaşmayan firmalar aile şirketi olarak devam eder.Zaman içinde daha büyük şirketlerin sermayeleri altında ezilir.

Şurda ben alırım yada vay be denemek lazım diyen neden kimse yok .Sebebi belli, faiş fiyat politikası aylardır bajaj pulsar gelecek 7000 lira olacak diye yüzlerce kişi soğumadımı üründen?Teknoloji açısından daha iyi bir ürüne aynı klassmanda olmasa bile fiyatı sebebiyle öcü gibi bakıp sayfalarca eleştirmedikmi?

Kurumsallık olmadığı için yanıt alabilecek bir merci de yok karşınızda.Bir firma yetkilisi gelip şuraya üye olup yorum atamıyormu?Ben şahsen bir ürün üreten firma olsam internetten çıkmam, olumlu olumsuz herşeye bir cevap verebilmeyi isterim.

Ürünün görüntüsü güzel ,türkiyede malum 250 cc enduro sıkıntısı yüksek.Şimdi bir arge ile biraz değişiklik yapıp fiyatıda alım şartlarına göre daha ucuza verirseniz sanırım bu iş yürür.Ha ben ürettim alan alır almayan el sallar mantığıyla bu şekilde devam ederse.Kaç tane satıldığı ortada bunu anlamak için 'sahibindene' bakmak yeter zaten.Bu arada şirketin gerekli harcamalar veya kampanya için fiyat düşürme olaylarına giremiyor olması finansal eksikliği de söz konusu olabilir .Hayırlısı olsun diyelim kendileri hakkında .Bizim gibi düşünen kaç bin kişinin olduğunu bilmeleri yeter .
    semihss ve dockerengin bunu beğendiler.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 milyon motor satan derken hocam, bajaj sanırım. bajaj yılda 10 milyon pusar felan mı satıyor diyorsun, bence ona öyle bakmamak lazım, adam büyük bir fabrika açmış, mondialide üretir, kanuniyide, hondayıda, sadece bajaj üretip sattığını sanmıyorum.
    Hepsi Pulsar değildir tabiki. Hatta Pulsar Hindistan için biraz lüks br motor. Normal bir motorun 2 katı fiyatı var. Ama mondialde olsa kanunide olsa sonuçta adam yılda 10 milyon adet 2 ve 3 tekerli taşıt üretip satıyor. Kawasaki ve KTM için üretim yaptığını hatırlıyorum mesela.
    agrasiwe bunu beğendi.

KD 250 GY

DEĞERLİ YORUMCU ARKADAŞLAR,
    KD 250 GY LEVENT BEY KENDİSİ ALANYA BAYİİMİZ AK UNİVERSAL MOTORLU ARAÇLAR LTD ŞTİ DEN KD250GY MODEL MOTOSİKLETİMİZİ NORMAL SIRADAN BİR MÜŞTERİ OLARAK ALMIŞTIR. 29 EKİM FETHİYE DE DÜZENLENEN SANIRIM CUMHURİYET İLE ALAKALI YANILMIYORSAM ALANYALI MOTOSİKLETCİLER İLE BİRLİKTE FETHİYE YE GİTMİŞTİR. BU SEYAHATİN FİRMAMIZ İLE HİÇ BİR İLGİ VE ALAKASI YOKTUR. KASIM AYINDA SANIRIM ALANYA ZİYARETİNDE LEVENT BEY İLE TANIŞTIK ALANYA BAYİİMİZDE. KENDİSİ BU MODELİMİZ ÜLKE GENELİNE DAĞITIMI SONRA SANIRIM İLK 5. SIRADA MOTOSİKLETİMİZİ TERCİH EDENLER ARASINDA. KENDİSİ BİZE İLK FOTOĞRAFLARI GÖNDERDİĞİNDE AÇIKÇASI FİRMA OLARAK ÇOK MEMNUN OLDUK. BİZDE BU FOTOĞRAFLARI ALANYADA VEYA GİTTİĞİ YERLERDE (GRUP OLARAK GİDİYORLAR) MOTOSİKLETİ GERÇEK BİR TESTTEN GEÇİRMESİNİ VE BUNLARI FOTOĞRAFLAMASINI İSTEDİK BİZDEN TEK TALEBİ CROSS LASTİKLERİ VERİLMESİNİ İSTEDİ. BİZDE GAYET DOĞAL GÖNDERDİK. LEVENT BEY AYNI ZAMANDA TENERE KULLANICISIDIR. VE HALEN HER İKİ MOTORU DA KULLANMAKTADIR.
    SİZDEN TEK RİCAMIZ LÜTFEN BULUNDUĞUNUZ İL VEYA İLÇE Yİ BİLDİRİRSENİZ SİZE EN YAKIN TEST SÜRÜŞÜ YAPABİLMENİZ İÇİN YÖNLENDİRME YAPABİLİRİZ. AYNI ZAMANDA ÖN YARGILARINIZDAN KURTULABİLMENİZ İÇİN ÇABA SAĞLAYABİLİRİZ. TAKDİR EDERSİNİZ UMARIM KALİTE=FİYAT BU HER ZAMAN BÖYLEDİR. EVET ÇİN MALI Bİ MOTOSİKLET. BUGÜN MERCEDES DE ÇİN MALI BMW 5 SERİSİ DE ÇİN DE ÜRETİLMEKTE. MARKA DEĞERİ ÇOK YÜKSEK OLAN BİR ÇOK MOTOSİKLET MARKALARI DA ŞU AN HALEN ÇİN DE ÜRETİM YAPTIRMAKTADIR.

SAYGILARIMIZLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:44 ----------

DEĞERLİ MACİT250,
    MOTOSİKLET OLSUN VEYA BAŞKA BİR ÜRÜN OLSUN BURADA BİR ÜRÜNÜN ALIŞ AMACI ÖNEMLİDİR. KULLANIM AMACI ÖNEMLİDİR. MÜŞTERİNİN ELBETTE TERCİH HAKKINA SAYGI DUYMAK GEREKİR. BİZ FİRMA OLARAK UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİZ VE EMİN OLUN BU MİLLETTE UCUZ ÜRÜN ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİL.

SAYGILARIMLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

DEĞERLİ ŞUKRU125
    ARKADAŞ GEZİSİNDEN BAHSETMİŞ YAZIYI DİKKATLE OKUDUM ÖN KALDIRDIĞIM YER FETHİYE DEMİYOR. KULLANICI ARKADAŞ ZATEN ALANYALI. BENCE BİRİNE BU TÜR CÜMLELER YAZMADAN ÖNCE DAHA DİKKATLİ OKUMAKTA FAYDA VAR

SAYGILARIMLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

DEĞERLİ TİNERCİ,
    250 CC CG MOTORDAN DAHA İYİSİNİ LÜTFEN SİZ GETİRİNN BİZDE SAYGI İLE ÖNÜMÜZÜ İLİKLEYELİM.

SAYGILARIMLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:58 ----------

DEĞERLİ ARKADAŞIM,
    İLK FOTOLAR GELDİĞİNDE REKLAM İLE ALAKASI YOKTU AMA FOTOLARI FİRMA OLARAK BEĞENDİKTEN SONRA LEVENT KOCA DAN İZİN ALINARAK REKLAM VE KATALOGLARDA KULLANILMIŞTIR.
    SAYGILARIMLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:00 ----------

DEĞERLİ RAMİZAN83
    ŞİRKET BÜNYEMİZDE 6 TANE TV KANALIMIZ MEVCUTTUR. REKLAM YAPMAK İSTESEYDİK EMİN OLUN BU DAHA PROFOSYONEL ÇEKİMLER YAPARDIK.

SAYGILARIMLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:02 ----------

DEĞERLİ ARKADAŞ,
    BU PULSAR 2014 DE Mİ KURULDU. KALİTESİNİ TARTIŞMIYORUM AMA BUGÜNE KADAR NEDEN FARK EDİLMEDİ.

SAYGILARIMLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:04 ----------

DEĞERLİ ARKADAŞ,ELENLER ADI ALTINDA KULLANI
    EĞER GERÇEK ANLAMDA İNSANLARI KANDIRMAK İSTESEYDİK TAVSİYENİZİ DİNLERDİK VEYA YAPARDIK AMA BURADA Kİ AMAÇ İNSANLARI KANDIRMAK DEĞİL OLDUĞU GİBİ FOTOLARI YAYINLAMAKTI.

SAYGILARIMLA.
    agrasiwe, ertoros, cenkito ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    hımmm bu model eğer gerçekten dediğiniz gibi kaliteli ise, açıkçası kdr250r tipi motorunuzun kalitesini merak etmiyor değilim.
    cenkito bunu beğendi.

DEĞERLİ MURAT BEY,
    BEN KENDİ İTHAL ETTİĞİMİZ ÜRÜNÜ ELEŞTİREYİM YÜKSEKLİĞİ GERÇEKTEN OLUMSUZ. BİRAZ DAHA ALÇAK OLSAYDI DAHA GÜZEL OLURDU MOTOSİKLETİN TRAFİKTE Kİ HAKİMİYETİ AÇISINDAN DURDUĞUNUZDA TABİİ Kİ. ORTA AMORTİSÖR ÇOK YUMUŞAK ARTÇI ALDIĞINIZDA SANKİ ARKA TEKER ÇAMURLUĞA SÜRTECEK GİBİ DURUYOR. HA BİR DE BU ENDURO Bİ MOTOR CROSS DEĞİL BAZI ARKADAŞLAR CROSS OLARAK LANSMAN YAPIYOR. CROSS MOTORA GÖRE DAHA AĞIR. 150 KG CROSS DAHA HAFİF OLMALI BENCE..

SAYGILARIMLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:10 ----------

DEĞERLİ ARKADAŞ,
    ŞİRİNEVLER MOTTOTEX DE TEST ARACI MEVCUTTUR. İSTEDİĞİNİZ ZAMAN EĞER İSTANBULDA İSENİZ TEST EDEBİLİRSİNİZ. VEYA BULUNDUĞUNUZ ŞEHRİ BİLDİRİN O BÖLGEDE SİZE EN YAKIN BAYİİ İLE GÖRÜŞÜP TEST ETTİRELİM.

SAYGILARIMLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:13 ----------

DEĞERLİ ARKADAŞ,
    KULLANICI ARKADAŞIMIZ MOTOR KULLANAN ARKADAŞ PROFESYONEL ANLAMDA MOTOSİKLET KULLANICISI DEĞİL SADECE KENDİSİNİN BİZE GÖNDERDİĞİ YAZIYI HİÇ BİR OYNAMA YAPMADAN OLDUĞU GİBİ YAYINLADIK.

SAYGILARIMLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:16 ----------

DEĞERLİ ARKADAŞ
    FİRMA SAHİBİ ASLEN TRABZONLUDUR. VE HALEN TRABZONDA İKAMET ETMEKTEDİR. BOĞAZDA YALIDA OTURMAMAKTADIR. (TR SAYLI ZENGİNLERİNDENDİR.) TAM BİR KARADENİZ AŞIĞIDIR. TRABZONA HAS BİR YER OLAN KADIRGA İSMİ DE YÖREDEN GELMEKTEDİR. FİRMA DA DOĞAL OLARAK TRABZONDADIR BU MALİYETLER AÇISINDA EXTRA BİR MALİ YÜK GETİRSE DE FABRİKAYI VE ŞİRKETİ İSTANBUL VEYA BAŞKA BÖLGEYE TAŞINMASINA KESİN BİR DİLLE KARŞIDIR.

SAYGILARIMLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:21 ----------

DEĞERLİ ARKADAŞ,
    BU MOTOSİKLET ÜRETİM AMACI İTİBARİ İLE ARAZİ AMAÇLI DEĞİLDİR. ARAZİ ARAÇLARI DAHA HAFİF OLMALIDIR BU MOTOSİKLET 150 KG DIR. ENDURO DUR, CROSS DEĞİL. SADECE KULLANICI ARKADAŞ KENDİSİ ORDA ÇEKİM YAPMIŞ VE FİRMAMIZA GÖNDERMİŞTİR. BİZ KULLANICININ FOTOLARININ AMAÇ DIŞI VEYA AMACINDA KULLANMA GİBİ SEBEPLER ORTAYA ATARAK EMEĞİNE VE ÜRÜNÜMÜZE GÖSTERDİĞİ İLGİYİ GÖRMEZDEN GELEMEZDİK.

SAYGILARIMZLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:26 ----------

DEĞERLİ ARKADAŞ,
    BU MOTOR ÜRETİM AMACI İTİBARİ İLE DÜŞÜP KALKMAK İÇİN ÜRETİLMEMİŞTİR. EXTREM BİR MOTOR DEĞİLDİR. CROSS DA DEĞİLDİR. AMA BENDE ARAZİDE KULLANDIM VE DÜŞTÜM LEDLER KIRILDI. YENİSİ TAKILDI EEE BUDA AMACI DIŞINDA KULLANIRSAN NORMAL DEĞİL MİDİR.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:29 ----------

DEĞERLİ ARKADAŞ,
    BİZ SEYAHATE GİTTİĞİNİ FİRMA OLARAK TESADÜFEN ÖĞRENDİK. 5 YILDIZLI OTELDE ŞİRKETİN PAZARLAMA MD OLARAK İNAN BEN DE KONAKLAMIYORUM. UYUMAK İÇİN LÜKS OTELE DEĞİL YATAĞA İHTİYAÇ DUYUYORUM AMA TABİİ AMAÇ TATİL İSE O ZAMAN YILDIZINA BAKIYORUM. 29 EKİM CUMHURİYET SÜRÜŞÜNDE SONRADAN ÖĞRENDİĞİM KADARIYLA ÇADIR DA KALMIŞLAR DİYE BİLİYORUM.

SİZ DE ADAMI PROFESYONEL TEST SÜRÜŞCÜSÜ YAPTINIZ :-))) TEKNİK BİLGİ UYGUNLUK BELGESİNDE MEVCUT İSTERSENİZ MAİL ATABİLİRİM.FİRMA BAŞ ISI SAN İTHALATÇI VE ÜRETİCİ.EN AZINDAN SEKTÖRDE SADECE ŞASE TR YAPIP TÜRK MALI DEMİYORUZ MİLLETİ APTAL YERİNE KOYMUYORUZ :-)))

SAYGILARIMLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:35 ----------

DEĞERLİ ARKADAŞIM
    İHTİMALLLERE YER VERDİĞİNİZ İÇİN TŞK EDERİM ŞİMDİ YORUMUNUZU BEĞENECEM AMA DİĞER ARKADAŞI OTELDE KONAKLATMADIK HABERİMİZ YOKTU EMİN OLUN ŞİMDİ SİZİN YORUMUNUZU BEĞENDİK DİYE SİZDE REKLAM YAPMIŞ OLMAYIN SONRA :-)))

SAYGILARIMLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:38 ----------

DEĞERLİ ARKADAŞ
    BİZ FİRMA OLARAK YABANCI BİR İSİM KOYSAYDIK EMİN OLUN BU KADAR ELEŞTİRİ ALMAZDIK

SAYGILARIMLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

DEĞERLİ ARKADAŞ
    TR DE KAÇ KİŞİ KTM E BİNECEK VE ARAZİYE VURACAK CESARETTE VE BİLGİDE CROSS KULLANICIS. ÇAMURA GİR BEN CROSSCUYUM DE.

SAYGILARIMLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:42 ----------

DEĞERLİ ARKADAŞ
    SAFFETİ BİLMİYORUM KİMDİR. BU TÜR PROFESYONEL TEST YAPAN ARKADAŞLARA HANGİ FİRMA BİR BEDEL ÖDEMEDEN TEST YAPTIRIYOR MERAK EDİYORUM. BUGÜN FUARDA Bİ TEST SÜRÜŞÜ YAPAN ARKADAŞLA KONUŞTUK HERKESİN TANIDIĞI CÜMLE AYNEN ŞU HERKES EKİPMAN VERİYOR PARA VEREN YOK. ŞİMDİ BEN BU ADAMA PARA VEREREK MOTORUMU TEST ETTİRSEM NE KADAR REEL BİR SONUÇ ORTAYA ÇIKAR.

SAYGILARIMLA

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:45 ----------

ACABA AMORTİSÖR VE SÜSPANSİYON SİSTEMİ SERT OLMASI MI İYİ YOKSA SÜRÜŞ ESNASINDA UZUN YOLDA KULLANICISINI YORMAMASI İÇİN BÖYLE OLAMAZ MI SADECE FİKİR Dİ OLAYLARA NEREDEN HANGİ AÇI İLE BAKTIĞIMIZ ÖNEMLİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM

SAYGILARIMLA
    agrasiwe, ertoros, cenkito ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bajaj discover 125 st vs Sym gts 250 i evo
    sevgili mehmet kardeşim amacım kimseyi kötülemek veya küçük düşürmek değil ama yazının başında muğla fethiye deyip resim olarak alanya resimlerinin paylaşılması beni böyle bi yanılgıya itti yazı içersinde resimlerle ilgili küçükte olsa bi açıklama olsaydı daha iyi olabilirdi amacım kimseyi kırmak değil hatam olduysa affola
    levent0707 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu kadar yorumdan sonra motoru test etmek farz oldu. Bu hafta fuarda olacağım ama öbür hafta kesin denemeyi düşünüyorum. Tabi Bursa'daki arkadaşlar motoru çalıştırabilirlerse... İlk deneme girişimimde motorun aküsü bitik olduğundan çalıştıramamışlardı.
    levent0707 bunu beğendi.

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kadirga-enduro-sok-fiyat-sadece-1-seferlik...250cc-149476391/detay

ilanda 6500 e veriyor.
    Ve Konya 'ya en yakın neresi varki?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)