Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motorculardan otomotive ’ÖTV’ suçlaması

Motovento
    REKLAM ALANI
    copyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600f
    aslında hepimiz motorları satıp likit yumurta işine mi girsek!?.. kdv si falan aşırı düşük(nedense) diye duydum. galiba sektörde unakıtan(!) diye bi firma faaliyet gösteriyor....rekabet olur sektör şenlenir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    honda cbr 600f
    arkadaşlar maliye bakanımızın soyadı kanakıtan değil unakıtan'mış.bu düzeltmeyi yapmayı duyarlı bir vatandaş olarak bir borç bilir, sayın bakanımıza ve birbirinden değerli çalışma arkadaşlarına sağlık,mutluluk ve aklı selim dilerim

birolbirinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 125 - kanuni tiger
    yok ben size yapılabilecek en güzel şeyi söyliyeyim motorlara siyah kurdela fikrini bir arkadaş atmıştı bizde siyah kurdela asalım en yapılabilecek şey bu ötesinden ben umutlu değilim nedenmi motor firmaları bu muhabbetten önce yazlık motorlarının bir miktarını stoklamışlardı bu motorları bizler pazarlıkla alıyorduk ama bu haber duyuldu bir 10 gün resmileşmesi uzayınca adamlardaki motorlar tükeni verdi, yani satıcılar öyle bağıracak kadar zarar etmedi. küçük motor satanlarda zaten ahım şahım bir fiyat oynamadı. bu arada olan her şey biz tüketicilere oldu yoksa bu işin satıcıları bizden daha fazla bıdı bıdı ederdi. bak sesleri çıkmıyor biz kullanıcılar daha fazla ver yansın ediyoruz. adamlar vergili yada vergisiz nasıl satarlarsa satsınlar kar edecekler. pazalık ederek aldığımız motorları birde yalvarıp almaya çalıştık hızlı bir şekilde. bu durumdan en çok tüketiciler madur oldu hepsi bu. benzin zamlarına isyan etmeyen tepki vermeyen bu halk motor zamlarına ağzını bilem açmaz siz merak etmeyin.
    ramzey 125 cc sport scooter
    kanuni motocar 200 cc

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    Arkadaşlar Protesto etsek nasıl olur topluca motorlarla ankaraya bütün siteler haberdar edilse..... Köprüleri kapatsak ...ses getiren bişi yapsak...Motoru sattık tam motor alacaz yapılırmı be .....
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    Burada büyükler bizlerede yol gösterecekler ki bizde gereken tepkiyi ortaya koyacağız dünyadaki en büyük kolaylıklardan ve zevklerden biri olan motorsikletten bizi mahrum etmek isteyen ve bu zamlarlada mahrum eden ki bundan sonra biraz zor deistiririm motoru bu resmen saygısızlık...söyleyecek bişeyde bulamıyorum esasında küfür edicem oda yakışmaz bize inmiyorum onların seviyesine ama bu ötv İNMELİ...hatta kalkmalı teşvik edecekleri yerde almayalım diye ellerinden geleni yapıyorlar hey allahım sabır...

Motosikleti
    honda cbr 600f
    ben "ötv artışını protesto için yaratıcı fikirler" başlıklı konu açtım. bi bakın bakalım

puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    Fenalardayim..
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

extacy77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diğer KDV indirimlerini buradan karşılamaya çalışıyorlar o diğer indirimlere de pastörize yumurta da giriyor adam kendi firmasının ürününe nasıl olup ta indirim getirebiliyor ben onu anlayamıyorum bir yapılan şu kalleşliğe bakın gıda fuarında onun kafasına yumurta atan veya kafasından aşağıya pastörize yumurta döken biri olursa o kesinlikle ben olacağım
    Patatessogan geri döndü

VOYAGER1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150T KIRMIZI
    İktidarı kazayla ellerine geçirmiş bu adamlar nereye saldıracaklarını şaşırdıkları ve koskoca ülkeyi sular akar ve bakar anlayışı ile olayların akışını bile izleyemeyerek yönetmeye niyetlendiklerinden, kendi adamlarının bir gecede çıkardıkları kanun ekleri ile ve "bunu da ithal edebilir" dipnotları ile ithal ettikleri bir takım rantsal malzemelerden dolayı cari açık olmaz da işte hep bu motorcular yüzünden olur. Neyse sıkmayalım canımızı, ne demiş büyük önder: "GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER". Savaşın enkazını bile temizleyebilmiş, Osmanlı'nın borçlarını bile kuruşuna kadar ödemiş bu millet, bu enkazı da temizleyecektir elbet...
    BİLGİ SAHİBİ OLUNMADAN FİKİR SAHİBİ OLUNMAZ, UĞUR MUMCU

ÜsKüDaRLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunLarınKe SAdeCe SakMAlık BenCe
    [B][B]HayaT YaŞaDıKLaRıMzLa [/B][/B] DeĞiL !!! [B]BeKLedikLeRimiZLe ŞeKiLLeNiR.....[[/B]

Fransada öğremcilerin ileride kolay iş bulmasını engelleyecek bir yasa .ımıştı hatırlarsanız.Tüm halk sokaklara döküldü seslerini fazlasıyla dünyeya duyurdular.Sonuç yasa geri çekildi,bizde yumurtalarımızı ısıtmayı bir kenara bırakıp tepki verirsek bir şeyler olur.Halk sustuğu,sineye çektiği için ellerine ne geçerse geçiriyolar bize

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı honda_cbr600 adlı üyeden alıntı
    Fransada öğremcilerin ileride kolay iş bulmasını engelleyecek bir yasa .ımıştı hatırlarsanız.Tüm halk sokaklara döküldü seslerini fazlasıyla dünyeya duyurdular.Sonuç yasa geri çekildi,bizde yumurtalarımızı ısıtmayı bir kenara bırakıp tepki verirsek bir şeyler olur.Halk sustuğu,sineye çektiği için ellerine ne geçerse geçiriyolar bize
    +100.000.000
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Devlet gözünü garibanın kesesine dikmiş. O kadar kaçak eksik otomobil varken, kaçak yollardan girişler trilyonluk kaçak varken. Kendi halinde işe gidip gelmek için motorsiklet kullanan insanlara ceza kesiyorlar . Kişi başı ceza 600 ytl. bir haftada 3400 motorsiklet sadece benim bulunduğum şehirde toplandı. 600*3400 = 2.040.000 YTL. varın gerisini siz hesaplayın. Bugüne kadar bu şehirde yaklaşık 10000 motorsiklete işlem yapıldı.
    Free Motorcycle Team

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler